Автор Тема: Сънувах,че плувам  (Прочетена 144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен В.Стоянова

• Шаман
  • Публикации: 1373
Сънувах,че плувам
« -: Юли 13, 2017, 09:16:39 am »
Здравейте.Сънувах водопад.Бях в горната му част и плувах,а течението беше много силно.Хора се къпеха в долната част,където водата беше спокойна...Плувах в буйната вода и течението ме тласкаше напред.Когато стигнах до наклона/границата,аз направих с плуване огромен скок,както плувците...Сякаш винаги съм знаела как се скача във вода.Озовах се долу в спокойните води,при другите хора.Всички започнаха да ръкопляскат на моята смелост и спокойствие.Разминах се с един мъж,който ме гледаше.Той се чудеше защо хората ми ръкопляскат.Беше пропуснал да види скока...Но разбра за него,макар че не беше го видял...
Не отговарям на лични съобщения !

Неактивен Dados

• Шаман
  • Публикации: 3424
Re: Сънувах,че плувам
« Отговор #1 -: Юли 13, 2017, 09:26:05 am »
Пази се от необмrслени действия. Струва ми се,че този сън е някаква любовна авантюра и  ти се опитваш да се противопоставиш на хора, който заплашват любовта ти със сегашният ти партньор. Ти разчиташ изцяло на възможностите си, на себе си за да се справиш със ситуацията.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Неактивен smileee

• Потребител
  • *
  • Публикации: 39
« Отговор #2 -: Юли 13, 2017, 10:01:11 am »
Здравейте.Сънувах водопад.Бях в горната му част и плувах,а течението беше много силно.Хора се къпеха в долната част,където водата беше спокойна...Плувах в буйната вода и течението ме тласкаше напред.Когато стигнах до наклона/границата,аз направих с плуване огромен скок,както плувците...Сякаш винаги съм знаела как се скача във вода.Озовах се долу в спокойните води,при другите хора.Всички започнаха да ръкопляскат на моята смелост и спокойствие.Разминах се с един мъж,който ме гледаше.Той се чудеше защо хората ми ръкопляскат.Беше пропуснал да види скока...Но разбра за него,макар че не беше го видял...
Водата е символ на живота и периодите в който се намирате,ако е била бистра това е добре. Мога ли да помоля да хвърлите карти на моята тема, извинете ако ви притеснявам, но сте много точна и затова ви моля :)

Неактивен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 987
« Отговор #3 -: Юли 17, 2017, 11:53:29 am »
предстои ти да направиш наистина Скок в  развитието си..и да се присъедиш към хора които наистина са се осъзнали..това не бива да те тревожи че ще напуснеш семейството си..''присъединяването''е духовно и ще почустваш умиротворение
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

loading...

* Нови постове

Re: Как да върна мъжът когото обичам от mari451
[Днес в 12:57:27 am]

Re: Какво ме очаква за напред ? от Lady_M
[Септември 23, 2017, 11:29:54 pm]

Re: И аз да попитам за бъдещето? от Деси
[Септември 23, 2017, 09:12:57 pm]

Re: Какво ще направи съдбата от Oburkana
[Септември 23, 2017, 08:24:31 pm]

Re: Какво ще направи съдбата от Dados
[Септември 23, 2017, 08:23:00 pm]