Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че плувам

Започната от В.Стоянова, Юли 13, 2017, 08:16:39 AM

« назад - напред »

В.Стоянова

Здравейте.Сънувах водопад.Бях в горната му част и плувах,а течението беше много силно.Хора се къпеха в долната част,където водата беше спокойна...Плувах в буйната вода и течението ме тласкаше напред.Когато стигнах до наклона/границата,аз направих с плуване огромен скок,както плувците...Сякаш винаги съм знаела как се скача във вода.Озовах се долу в спокойните води,при другите хора.Всички започнаха да ръкопляскат на моята смелост и спокойствие.Разминах се с един мъж,който ме гледаше.Той се чудеше защо хората ми ръкопляскат.Беше пропуснал да види скока...Но разбра за него,макар че не беше го видял...
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Пази се от необмrслени действия. Струва ми се,че този сън е някаква любовна авантюра и  ти се опитваш да се противопоставиш на хора, който заплашват любовта ти със сегашният ти партньор. Ти разчиташ изцяло на възможностите си, на себе си за да се справиш със ситуацията.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishlee

Цитат на: В.Стоянова - Юли 13, 2017, 08:16:39 AM
Здравейте.Сънувах водопад.Бях в горната му част и плувах,а течението беше много силно.Хора се къпеха в долната част,където водата беше спокойна...Плувах в буйната вода и течението ме тласкаше напред.Когато стигнах до наклона/границата,аз направих с плуване огромен скок,както плувците...Сякаш винаги съм знаела как се скача във вода.Озовах се долу в спокойните води,при другите хора.Всички започнаха да ръкопляскат на моята смелост и спокойствие.Разминах се с един мъж,който ме гледаше.Той се чудеше защо хората ми ръкопляскат.Беше пропуснал да види скока...Но разбра за него,макар че не беше го видял...
Водата е символ на живота и периодите в който се намирате,ако е била бистра това е добре. Мога ли да помоля да хвърлите карти на моята тема, извинете ако ви притеснявам, но сте много точна и затова ви моля :)

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

предстои ти да направиш наистина Скок в  развитието си..и да се присъедиш към хора които наистина са се осъзнали..това не бива да те тревожи че ще напуснеш семейството си..''присъединяването''е духовно и ще почустваш умиротворение
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин