Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Уча се да гледам на карти

Започната от eli, Юли 13, 2017, 06:50:51 PM

« назад - напред »

Beautyone


Моля те ели да ми отгавориш ..
[/quote] Момичето не е влязло, чакайте си реда ;)

bird


veroni

Ели бих желала да ми гледаш и на мен за нова работа във Видин  през юли или август  2017г. Благодаря предварително.

veroni

Цитат на: veroni - Юли 17, 2017, 08:08:56 PM
Ели бих желала да ми гледаш и на мен за нова работа във Видин  през юли или август  2017г. Благодаря предварително.
Какво виждаш за мен .

eli

Цитат на: sunset11 - Юли 16, 2017, 10:17:23 PM
Здравейте, Ели!
Бих искала да ви попитам за мен и мъжа, с когото имам отношения. Живеем в различни градове, всичко беше наред, но от известно време насам той прекъсна комуникация с мен. Каква е причината за това, какво се случва в живота му, мога ли да очаквам някакво развитие в отношенията ни занапред?

С него си имала спорове и разочарования, може би някакви думи сте си казали или сте разбрали нещо един за друг, което е влошило отношенията Ви. Излиза,че скоро ще те посети, ще бъдете заедно и това е като сбъднато желание и подарък за теб. За бъдещето ви се показва раздяла, трети лица ще повлияят на отношенията Ви, не е задължително да е друга жена, но по-скоро картата показва невярност. Излиза ти влюбване по време на пътуване на теб в бъдеще.

eli

Цитат на: Amallia - Юли 17, 2017, 12:10:14 AM
Здравей, Ели,

Ще съм ти много благодарна, ако ми гледаш на карти и ми кажеш в каква посока ще се развие връзката ни с мъжа, с когото съм сега.

Излиза ми светла жена, земен знак Телец, Дева, Козирог - ако това не си ти, пази се от жена с това описание, която може да флиртува с приятеля ти и да казва неприятни думи за теб. Ново начало ти се дава, ако горното описание е твое, значи по-скоро ново начало с този мъж. Моля за повече информация, за да разчетем правилно посланието на картите. Разкажи малко за Вас и може да кажеш зодиите, за да видим дали картите си отговарят на вашите знаци.

Amallia

Цитат на: eli - Юли 18, 2017, 06:13:03 AM
Цитат на: Amallia - Юли 17, 2017, 12:10:14 AM
Здравей, Ели,

Ще съм ти много благодарна, ако ми гледаш на карти и ми кажеш в каква посока ще се развие връзката ни с мъжа, с когото съм сега.

Излиза ми светла жена, земен знак Телец, Дева, Козирог - ако това не си ти, пази се от жена с това описание, която може да флиртува с приятеля ти и да казва неприятни думи за теб. Ново начало ти се дава, ако горното описание е твое, значи по-скоро ново начало с този мъж. Моля за повече информация, за да разчетем правилно посланието на картите. Разкажи малко за Вас и може да кажеш зодиите, за да видим дали картите си отговарят на вашите знаци.

Здравей, Ели,

Много ти благодаря. Аз съм Дева с асцендент Дева, а той Риби с асцендент Лъв. Заедно сме от около 8 месеца, но от известно време е малко дръпнат - виждаме се доста рядко, но пък като се видим си прекарваме много добре и винаги е мил с мен. Не съм сигурна дали дистанцията от негова страна, заради негови си грижи или пък не иска да бърза с нас, понеже приключи 5 годишна връзка преди мен.

Mishle

Здравейте Ели, ще помоля за гледане на карти и на моят въпрос -  Двама мъже ме вълнуват. Единия в живота ми, другия в главата ми.С единия съм от почти 3 години обичам го но няма тръпка и емоция.Другия е негов познат с когото съм излизала преди време но пътищата ни се разделиха. С него винаги сме се харесвали, но и той тръгна с друга. Аз продължавам в тази връзка но мозъка ми все бяга към другия. Та дали и той мисли за мен, дали се дава да ме потърси и ако не за сериозна връзка поне някаква авантюра дава ли ни се?Много искам да си изживея дълго пазените емоции към него, с него?

Мон

Здравей Ели! Може ли и на мен да ми гледаш за любовта?

eli



Привет,

Моля, споделяйте ситуацията, в която се намирате - това е към всички, които задават въпроси. Може да ми пишете зодиите - нямам нужда от имена или други данни. Аз не съм маг, магьосник ,ясновидец - просто имам интуиция и аналитичен ум. Картите показват каквото трябва да знаете за конкретния момент. Ако искате по-точен анализ, опитвайте случващото се с вас по-ясно.

Мон

по принцип искам да знам дали ще си намеря нова любов,защото наскора скъсах с един и го преживямам  тежко

Mishle

По моят въпрос, момчето което искам да бъда е Овен, аз съм Козирог

ваня88

Здравей Ели! Може ли и на мен да ми гледаш за любовта?

eli

Цитат на: ваня88 - Юли 18, 2017, 08:05:37 PM
Здравей Ели! Може ли и на мен да ми гледаш за любовта?

Ваня, твоят отговор е на стр. 3. Трябва да отговоря на всички, които чакат реда си, за повторни питания, малко по напред във времето ще има възможност.

megi6

Здравей,Ели,току що попаднах на тази тема и искам да те помоля и на мен да гледаш,ще ти опиша накратко историята и въпросите,първо зодиите,аз съм зодия риби,а неговата е водолей.От година и пет месеца имаме връзка с този мъж и двамата сме семейни,през това време от както сме заедно всеки,когато нямаме възможност да се видим,няма ден до сега да не ми звънне,да ме чуе,всеки ден се интересува от мен,помага ми когато и от каквото имам нужда винаги е до мен,ако не се видим 2-3 дни ще дойде на работата ми поне за малко да се видим,отделно са си ежедневните ни телефонни разговори.Въпросите ми са какви са чувствата му към мен,как ще продължи връзката ни и най вече ще заживеем ли заедно,понеже от три места са ми предсказали,че ще заживеем заедно,но като че ли имам нужда от още едно потвърждение на това и ако и ти виждаш,че ще заживеем заедно излиза ли на твоите карти някакъв срок от време