Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се съберем ли отново

Започната от Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда, Юли 20, 2017, 08:14:02 AM

« назад - напред »

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

''Ще се съберем ли отново''един от най често задаваните във форума въпроси.Много дами а и мъже мислят че връзката им е била прекратена по рано отколкото им е ''писано''/за ''писаното''е друга тема която съм коментирал/Да понякога това се дължи на чужда енергийна намеса,на обикновени сплетни от''приятели''..или просто човека трябва да остане сам да осъзнае някои уроци от живота обикновено отговарям че счупена стомна не се лепи,но има и изключение..ако по време на раздялата човека е израснал духовно и е смалил своето Его..да има шанс,но трябва и партнйора му да го е сторил иначе ще бъде само низ от компромиси от едната страна ..и неминуемо ще се стигне пак до стария финал.Така че дами и господа когато поискате възобновяване на стара връзка..замислете се..променили ли сте се ..в положителна посока..и дали и другия човек го е сторил
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Phoenix

АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА! Имам една съседка, която сигурно е на 96 години (да е жива и здрава жената), която като разбра,че съм се разделила с мъжа ми, ми каза" чедо, веднъж счупи ли се семейството, не можеш да го залепиш! Трябва да продължиш да живееш и да гледаш напред!" Не исках да повярвам на думите и,защото се надявах нещата да се оправят, но след време, разбрах,че счупеното семейство, наистина не се лепи.... тъжно, но факт...
Не отговарям на лични съобщения.

Странен

Ще се съберете разбира се...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Phoenix

Хахахаха! Странен, любовта е чудна работа! Хахахаха
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: Странен - Юли 21, 2017, 09:21:32 PM
Ще се съберете разбира се...
За кого е отговора..за Феникс ли :)
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Миналото никой не може да промени, дори и по отношение на загубена стара любов. Замисли се с какво си отблъснал този човек и повече не го повтаряй.
Не отговарям на лични съобщения!

Mystic

Онова, което хората не разбират, или поне аз мисля, че разбирам, е че връзка се обновява само, когато има какво още, да вземат един от друг, като знание, като уроци, като информация за душата. Промяната в положителна посока, затова е нужна, за да натрупат нови качества и отново, да има какво да си дадат и да си вземат взаимно. И ако са натрупали полобжителни качества, е ясно, че ще се разбират и ще бдъдат щастливи известно време. Като се изчерпат пак запасите, отново сдъдбата ще махне ненужното, за да даде място на новото. Цялата работа е в основата на научаването на ново нещо. И изобщо не са важни страданията, мъките. Самата душа се радва на всяка нова емоция и трупа знание, но егото ни, човешкото в нас драматизира всичко. Важно е дали има нова информация, чужда за душата, учител и ученик. А всеки един от нас е хем учител хем ученик за други, независимо връзката, дали е родствена или емоционална. Ако някъде бъркам, поправете ме :) Благодаря :)

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Никой не ти пречи и по време на връзката да научаваш Ново не е само това което може да държи една Отново събрала се двойка..а за мен най важното е да си успял да смачкаш максимално Егото си..и не само единия а и двамата..тогава могат да учат заедно ..и един от друг...
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Phoenix

Мога да поспоря С теб...само ще те попитам, знаеш,че всеки случай е различен, но ЗАЩО,КОМУ Е НУЖНО да се съберат пак... всъщност, Егото именно иска другия човек обратно....
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Различен е да..затова още отначало казах че това е възможно..но много рядко..реално разискваме частни случаи
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин