Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сън с непознатата хубава Мая

Започната от Mystic, Юли 22, 2017, 12:59:01 PM

« назад - напред »

Mystic

Здравейте, сънувах, че пътувам с една майка и едно момиче към около на 15, които са като индианци, подобни, тъмни с подобни дрехи. Иначе много са красиви, даже името на едната помня Мая. В реалния живот нямам нито една позната с това име. Обаче става катастрофа, аз оставам жива, но двете са мъртви. Проблема е, че аз почвам пак да ги виждам и да разговарям с тях, само леко бледи изглеждат и тъжни, имат нещо недовършено искат помощта ми и се съгласявам и то учудващо, но без да се страхувам, но после се събуждам не знам как е продължението...

Nom

Този сън е знак за промяна в живота ти. Мисля,че имаш дарата да разговаряш с починали хора, така аз тълкувам този сън, което е изключително ценно. Ти ще придобиеш тази дарба.
Не отговарям на лични съобщения!

Mystic

Леко плашещо звучи, преди всичко трябва да се оперирам от страха си, а това не знам как да го направя.

Nom

Според мен този сън показва твоя дарба, която имаш но те е страх да я използваш. Имам чувството че можеш да разговаряш и с напълно непознати починали хора.
Не отговарям на лични съобщения!

Mystic

В съня, да. В реалността все още не съм разговаряла с мъртви. А и ме е страх, затова не се развивам в тази област, съзнателно блокирам. След всичко, което научавам за себе си бавно по бавно, имам чувството, че съм пълна каша, имам способности, но всичко ми е мешено, неконтролирано, стърчащо, нещо такова усещам. На прав път съм да, но нямам разлика от 3 годишно дете в момента.  Трябва ми време и ще стане.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

В момента ми изниква нещо което съм чел отдавна..има вид индианска магия която се казва точно така..Мая..а и както съм казвал и да скачаш и да риташ..трява да го приемеш даденото..вариантите са два доброволно..или Зорноволно ..като зорноволното ще е със повече загуби и удари за теб
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Относно разговорите с души на хора в отвъдното..много много внимавай..има низши елемнтали които като усетят твое объркване ще се представят за този който ''викаш' ти..следи усещанията си..ако е дошъл този които трябва,ще се чувстваш спокойна..той няма да заповядва и да изисква..а ще Моли
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: MYSTIC - Юли 22, 2017, 01:15:56 PM
Леко плашещо звучи, преди всичко трябва да се оперирам от страха си, а това не знам как да го направя.
Не е нужно.страха е полезен,държи  те нащрек и в готовност...станеш ли спокоен и уверен в Непогрешимоста си..си готов труп
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Mystic

Благодаря ти и аз така мисля, но още едно хубаво качество притежавам, недоверчива съм. Не бих се доверила лесно. Бих се предпазила.

Phoenix

Още някой се е разтичкал.... конче вирогонче, поспри и забави....
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

:)))..ще ви поръчам на едро букаи :)
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Mystic

Феникс е права, не бива да бързам, пък съм като четиримесечно бебе, което умира от желание да пипа всичко, за да опознае какво е. ърпение нямам. Хем ме е страх, хем искам, да узная.