Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че човек оживява след тежък случай

Започната от В.Стоянова, Юли 24, 2017, 06:25:07 AM

« назад - напред »

В.Стоянова

Здравейте.Тази нощ сънувах,че съм в една сграда,където изготвят смъртни актове на хора.Докато бях в коридира,изведнъж видях как влизат двама души от персонала,които носеха един възрастен човек на носилка.Хората,които работеха в тази сграда,се опитваха да съживяват други хора,пострадали след тежък инцидент,като ги замразяваха,докато сърцето им още работеше,след което след определено време ги размразяваха,за да се разбере дали тези хора ще живеят или ще умрат.Човекът,който носеха,беше прострелян многократно в лицето.Видях множеството дупки от куршуми по него.Човекът едва гледаше и се бореше с живота.Докато вървяха и го носеха на носилката,му говореха,че трябва да му изготвят документи за неговата смърт,ако умре...те да са готови.Вкараха го в една стая,аз им помогнах да влязат,защото носилката беше тежка.Насочих носилката напред.Човекът едва дишаше и не искаше да умира.Питаше ги защо ще му изготвят тези документи,нали след като е бил размразен,ще живее...Но неговото състояние беше наистина тежко.Затвориха вратата на стаята,а аз останах в коридора.Чух от стаята глас,като от компютър,преработен.Той се включваше при всяко влизане на човек в нея.Гласът уточни:" Размразен"!...
Не отговарям на лични съобщения !

Nom

Мисля си че този сън означава някакво щастие, което ще ти се случи. Пази се от болести. Самата се пази от наранявания, но сси пази плановете само за теб. Недей да се занимаваш с недвижими омущество, ако това ти предстои.
Не отговарям на лични съобщения!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Така ли не разбрахте че нейните сънища много рядко се отнасят до самата нея и не влизат в класическото съно тълкование
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

mail_11

Този сън според мен е сцена от бъдещето, което ти си сънувала

Phoenix

Цитат на: xenya - Юли 24, 2017, 11:28:22 AM
Този сън според мен е сцена от бъдещето, което ти си сънувала
Склонна съм да се съглася с теб.... някои сънища се отнасят и за настоящия момент....
Не отговарям на лични съобщения.

mail_11

Цитат на: Phoenix - Юли 24, 2017, 12:15:00 PM
Цитат на: xenya - Юли 24, 2017, 11:28:22 AM
Този сън според мен е сцена от бъдещето, което ти си сънувала
Склонна съм да се съглася с теб.... някои сънища се отнасят и за настоящия момент....
В.Стоянова, а моя сън от снощи какво значи, с боядисаната коса?