Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че правя анализи на подписи на известни личности

Започната от Phoenix, Юли 24, 2017, 09:11:14 AM

« назад - напред »

Phoenix

От тази нощ се събудих с още един сън. Сънувах,че съм анализатор на подписи,че съм пред аудитория от студенти и им показвам най-различни подписи на много известни личности, като сред тях са имена като , Айнщайн,Гагарин, дори на големи духовни водачи и учители и много други. В съня обяснявам на студентите,че "подписите на хората са те- на лист хартия" Помня,че показвах подпис на някой голям президент и обясненията ми към него са какво представлява като характер,в най-дълбоки подробности, сякаш нямаше нищо скрито за мен, само трябва да погледна подписа и знам всичко за дадения човек.
Не отговарям на лични съобщения.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Абе деца..колко време спите :))) че толкова сънувате :))..Вие си знаете кои сте :))
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

В.Стоянова

Духовно израстване.Това е моето тълкуване.Ти си истинска ясновидка...
Не отговарям на лични съобщения !

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Phoenix

В не знам, но присъстваха подписи на големи личности.....
Не отговарям на лични съобщения.