Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво виждате за любовта ми

Започната от alvena, Август 04, 2017, 09:24:23 AM

« назад - напред »

alvena

Дали вече се е вдигнала мьглата,все още ли е обьркан ,решил ли е  как ще продьлжим,дали пьк не е решил да си намери друга?Моля ако вече нещо повече се вижда някой да ми отговори!Благодаря!

Nom

Той няма да си търси друга .Обърткан е много, и в мислите му се прокрадвате и Вие - дали да ви потърси. Все още незнае на къдеда продължи.
Не отговарям на лични съобщения!

alvena

Благодаря за бьрзия отговор.А виждате ли ,дали е истина всичко което  казва за чуствата му ,защото казахте че мьглата е от безчуственост.Благодаря!

Nom

Съвсем скоро ще разбереш че той има истински, искренни чувства към теб самата. Не е безчувствен. Ама никак.
Не отговарям на лични съобщения!

alvena

Благодаря!А ще имаме ли  повече от сегашната врьзката ?Благодаря!

alvena

потьрси ме...как точно познахте

alvena

Сегашната ни врьзка,ще прерастне ли в по сериозни отношения?Благодаря!

Nom

На път са полека лека и двамата трябва да го осъзнаете. Да осъзнаете че нещата вече вървят към сериозна връзка, постепенно, която ще започне от средата на идващия януари месец. Сериозни отношения.
Не отговарям на лични съобщения!

alvena

Благодаря!Много ще се радвам да се случи .Не знам защо,но се влюбих в този мьж нео

alvena

неочаквано и ми се иска това да стане.Исках да намеря любовта и мисля.че това е тя...

Nom

Да точно това е, сега остава да я изживеете споделена, силна и искренна такава каквато си я засулжавате.
Не отговарям на лични съобщения!

alvena

Много благодаря!Това ме прави безкрайно щастлива,вьпреки другите трудности!Пожелавам на вас и всички  тук,здраве и весели пазници!

alvena

Здравей отново!Ако може ,бих искала да попитам,какво виждате за края на отношенията с "мьжа ми".Не живеем заедно.но не сме все още разведени.Ще ми сьздаде ли големи проблеми?Благодаря.

Ludata Sam

Здравей искам да попитам какво виждате щте ме потърси ли любовта на живота ми разделихме се преди 8 месеца

Nom

Alvina ще се разделите мирно и тихо, без скандали. Няма да  имате проблеми никакви. Краят вече е дошъл. Ще се разведе те до началото на април. Без скандали. Ludara sum продължавате напред. Той не е никаква любов на живота, Ви, тя сама ще се покаже любовта в идващите 2месеца. С друга е,  не виждам интереси подновяване на връзката. 
Не отговарям на лични съобщения!