Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Съдбата ще отстъпи ли

Започната от Love2, Август 09, 2017, 08:50:25 AM

« назад - напред »

Love2

Цитат на: В.Стоянова - Август 12, 2017, 11:58:45 AM
Какво е значението дали тя ще се намесва във вашите отношения,ако бъдете заедно с този човек?Страх?Ако и двамата започнете да градите щастието си заедно,какво значение имат околните хора,които се опасявате,че няма да са съгласни.Не мислете за последствия,мислете за целта си....
това правя, моето притеснение е спрямо него и как той ще реагира...благодаря много момичета остава ми да чакам и да видя какво ще стане.А когато има развръзка ще пиша!

Love2

Цитат на: В.Стоянова - Август 12, 2017, 11:58:45 AM
Какво е значението дали тя ще се намесва във вашите отношения,ако бъдете заедно с този човек?Страх?Ако и двамата започнете да градите щастието си заедно,какво значение имат околните хора,които се опасявате,че няма да са съгласни.Не мислете за последствия,мислете за целта си....
Искам да ви попитам според вас в този случай как да действаме с него, дали да е уж случайна среща на която аз да се присъединя към тях , защото имам усещане че ако се усети че е нагласено и съм там заради него ще се ядоса и затова искам да се допитам до вас по какъв начин да се добера до него и естествено ако виждат нещо кажете ми,посъветвайте ме.... 

Love2

Маг Алех ако ви е удобно моля да ми отговорите какво виждате и как да действам с него? Виждате ли мислите му към мен какви са на този етап?

Nom

Хаотични разбъркани мисли и във вашата глава, направо сте луда по този човек. За сега бих ви препоръчала варианта със случайната среща, но бъдете предпазлива, за да не разбере той нищо.
Не отговарям на лични съобщения!

Love2

Цитат на: Маг Alex - Август 14, 2017, 11:50:29 AM
Хаотични разбъркани мисли и във вашата глава, направо сте луда по този човек. За сега бих ви препоръчала варианта със случайната среща, но бъдете предпазлива, за да не разбере той нищо.
да явно наистина съм луда по него..просто искам веднъж в любовта и аз да съм щастлива.. толкова го искам чак за семейство и дете но... да не бързам с тези мисли.Вие виждате ли да се получи среща с помощта на момичето между нас и дали той ще поддаде....

Nom

В такива случай казвам, че съдбата ще се намеси в някакъ момент от време, съдбата е онова момиче, мисля че то ще организира среща на която Вие да се видите изненадващо. Само бъдете търпелива и не се дръжте детински и не бъдете луда, защото наистина усещам лудостта у вас, а това може да Ви попречи, усещам че сте готова на всяка цена.
Не отговарям на лични съобщения!

Love2

Цитат на: Маг Alex - Август 14, 2017, 12:08:39 PM
В такива случай казвам, че съдбата ще се намеси в някакъ момент от време, съдбата е онова момиче, мисля че то ще организира среща на която Вие да се видите изненадващо. Само бъдете търпелива и не се дръжте детински и не бъдете луда, защото наистина усещам лудостта у вас, а това може да Ви попречи, усещам че сте готова на всяка цена.
О,не не съм така луда аз си пазя чувствата и отвън си се държа съвсем разумно няма такива неща на всяка цена при мен :) просто в мен бушуват силни чувства но дотам

Nom

Знайте че аз не искам да засегна никого, усещам го, усещам че това оммиче ще Ви помогне за срещата между двама Ви.
Не отговарям на лични съобщения!

Love2

Цитат на: Маг Alex - Август 14, 2017, 12:37:58 PM
Знайте че аз не искам да засегна никого, усещам го, усещам че това оммиче ще Ви помогне за срещата между двама Ви.
Разбирам ви и ви благодаря за отговорите. преди време вие ми казахте сама че виждате да ме потърси към септември може би края, но сякаш няма той да ме потърси а по -скоро това момиче ако успее да уреди нещо и оттам се надяявам като ме види да му се върнат и чувствата към мен... и да поеме инициятива към мен. Все пак аз несъм от тези момичета койтосе предлагат сами

Enona

Аз пък си мисля, че щом той ще се ядоса на среща с вас, а не зарадва и развълнува, значи нещата са изгубени. Напразни усилия и трепети

бебка

Цитат на: Enona - Август 14, 2017, 01:09:24 PM
Аз пък си мисля, че щом той ще се ядоса на среща с вас, а не зарадва и развълнува, значи нещата са изгубени. Напразни усилия и трепети
Никой не е казал че ще се ядоса... аз си мисля в главата си разни неща

бебка


Love2

Цитат на: Enona - Август 14, 2017, 01:09:24 PM
Аз пък си мисля, че щом той ще се ядоса на среща с вас, а не зарадва и развълнува, значи нещата са изгубени. Напразни усилия и трепети
Няма да се ядоса, кой се ядова да види човек към когото има тръпка. аз вярвам на маг алекс и това е и моята интуиция :)

Love2

мога ли да попитам ако виждате разбира се кога се очаква да се срещнем с него ?

Nom

Не мога да кажа,дано да е скоро.
Не отговарям на лични съобщения!