Автор Тема: Ще възобновим ли отношенията си?Зд  (Прочетена 515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
  • Публикации: 14
Ще възобновим ли отношенията си?Зд
« -: Август 10, 2017, 05:29:55 pm »
Здравейте, с бащата на детето ми сме разделени вече няколко месеца. Той почти не ни търси. В началото имаше желание да се съберем, но само на думи, не направи нищо. В момента аз се опитвам да говоря с него да направи нещо, да не оставя нещата така. Времето си минава и ще срещнем други хора, но искам да сме заедно и да се разбираме. Голям инат е, и черноглед. Доколкото знам излиза с друга, казва че само като приятели, но... Как мислите дали ще се оправят нещата и какво трябва да се направи. Към мен друг мъж проявява интерес, но аз още имам надежди да се подредят нещата с таткото.

Активен Dados

• Шаман
  • Публикации: 4088
Re: Ще възобновим ли отношенията си?Зд
« Отговор #1 -: Август 10, 2017, 05:33:47 pm »
Не е с друг има нещо което го е наранило, нещо го притеснява, и вие сте инат, и той но нещо е притиснат, може би  родниски проблеми. Иченно заради това отказва разговори, просто има труден момент  и не иска да го притесняват,  много обича детето, има жени около него но не е с друга жена в смисъл на любов. Другият мъж е с вид - Абе все ми е едно тая каква, все ми е едно обича ли ме не ли, повече ми прилича да търси само интимности. Оставете малко бащата на детето, мисля че сам ще омекне тъй де пред Вас.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #2 -: Август 10, 2017, 05:41:02 pm »
Като цяло аз не го притеснявам, днес поисках да поговорим и осмислим нещата, дали имаме път напред. Като цяло доста лоши думи си казахме, но аз имам желание да опитаме. Проблеми в рода мисля, че няма в момента. Иначе причина за раздялата е, че го обвиних в изневяра, имах сериозни съмнения, но реално не открих доказателства. Колкото до другия почти не го познавам.

Активен Dados

• Шаман
« Отговор #3 -: Август 10, 2017, 06:01:20 pm »
Изясниха ми се нещата, мисля че вие сте допуснали грешка , и това което трябва да направите е да потърсите този човек ако не искате да го загуите завинаги. Шанс да се съберете има. Но нещата зависят повече от Вас, той е обиден от нечестни обещания.

Активен Dados

• Шаман
« Отговор #4 -: Август 10, 2017, 06:01:39 pm »
Извинете има нечестни и еправилни обвиненин срещу него.

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #5 -: Август 10, 2017, 06:25:12 pm »
Трудно ми е да повярвам, че нищо не е направил нищо ( може ли на лично да ви пиша защо?).

Неактивен В.Стоянова

• Шаман
  • Публикации: 1386
« Отговор #6 -: Август 12, 2017, 12:10:18 pm »
Здравейте, с бащата на детето ми сме разделени вече няколко месеца. Той почти не ни търси. В началото имаше желание да се съберем, но само на думи, не направи нищо. В момента аз се опитвам да говоря с него да направи нещо, да не оставя нещата така. Времето си минава и ще срещнем други хора, но искам да сме заедно и да се разбираме. Голям инат е, и черноглед. Доколкото знам излиза с друга, казва че само като приятели, но... Как мислите дали ще се оправят нещата и какво трябва да се направи. Към мен друг мъж проявява интерес, но аз още имам надежди да се подредят нещата с таткото.
Другият мъж не ми е чист.Според мен не трябва да му се доверявате много.С таткото - нещата за кратко има шанс да се оправят,но няма да е това,което очаквате.Показва ми се поява на 3ти човек.Човек,който ще срещнете по време на път,или човек,който живее далеч и ще се срещнете спонтанно...Може би той идва към Вас.. Но още е рано.Според мен още не се познавате.
Не отговарям на лични съобщения !

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #7 -: Август 12, 2017, 10:15:56 pm »
А относно таткото виждате ли изневяра, докато сме били заедно? Не открих нищо в телефона или фб, той отрича категорично, но открихме венерическа болест, а това ме кара тотално да не му вярвам.
Относно новият човек в какъв период ще се появи?

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #8 -: Август 12, 2017, 10:19:55 pm »
Ще разбера ли истината, ако е имало изневяра?

Активен Dados

• Шаман
« Отговор #9 -: Август 12, 2017, 10:24:33 pm »
Ще ви посъветвам ако имате възможност се изследвайте и Вие - не ми харесва тази ситуация, възможно е това да е скрито заболяване, по рождение но тук има нещо,  не е искрен и е възможно да е изтрил цялата информация нарочно от всички места за да не го хванете.

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #10 -: Август 12, 2017, 10:54:54 pm »
Точно аз се изследвах и така излязоха нещата, не е по рождение, защото преди не е показвало нищо. Има вероятност от сауна да съм го хванала, но ми се струва невероятно. По принцип винаги си пази личното пространство, не знам пароли, винаги излиза от акаунта си, но се е случвало 1-2 пъти да пропусне и си мисля, че е малко вероятно да трие. Дори е доста морален човек, а и не особено сексуален, и все пак отношенията ни не бяха много розови, та мислите ми са все в негативна насока.

Неактивен Phoenix

• Мъдрец
  • Публикации: 493
  • Не отговарям на лични съобщения.
« Отговор #11 -: Август 13, 2017, 12:02:41 am »
Напълно съм съгласна с думите на Стоянова. Абсолютно на 100%. Освен това ще допълня, че изневяра е почти на 90% сигурна. Смятам,че абсолютно правилно сте повдигнали въпроса. Ситуацията е гузен негонен бяга. Ако не е изневерявал, няма да се стигне до там,че да се отдели от вас и детето. Това обаче изобщо не пречи да се предприеме и обратна тактика, да пожелае да се съберете. При вас остава съмнението, при него надеждата,че няма да разберете и всичко ще се размине.... така мисля аз. И... почакайте, любовта ви е в кърпа вързана. 😉
Не отговарям на лични съобщения.

Активен Dados

• Шаман
« Отговор #12 -: Август 13, 2017, 08:51:13 am »
Този мъж да се изследва задължително, струва ми се тук има изневяра.

Активен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 1128
« Отговор #13 -: Август 13, 2017, 01:01:15 pm »
Има куп инфекции които се предават по полов път,но и чрез хигиенни навици..понякога особено за дамите прекалява нето с хигиената изтребва цялата флора..и се развиват много ”радости”
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Неактивен trixxx

• Потребител
  • *
« Отговор #14 -: Август 16, 2017, 11:02:58 pm »
И при двамата се оказа положително изследването. Говорих с него, но няма желание да бъде с нас, и по-точно с мен, дори ми каза да бъда с който искам... Просто не мисля, че този човек някога ме е обичал. Относно раздялата стъпката предприех аз, и за двамата се оказа, че е трудно да живеем заедно след това.
Относно новия човек виждате ли след колко време се очертава да се срещнем? След всичко това имам нужда от нещо хубаво в живота ми.

loading...

Mobile View
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal