Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сън от снощи със двама човека

Започната от mail_11, Август 12, 2017, 10:30:23 AM

« назад - напред »

mail_11

Здравейте, имах странен сън. Сънувах как в една стая са ми дошли на гости двама човека, единият като че ли го знаех, а другият не. Стояхме  на нещо като легло. В един момент трябваше да има нещо като състезание. Аз си повдигнах ръката и единия човек трябваше да прескочи летвата, която бях поставила с ръката си.
Видях врата, имаше и друга стая, там имаше деца, които постоянно гледаха какво правим и ни пречеха, като че ли бяха 2 деца. Те постоянно гледаха какво правим. Накрая хората които бяха с мен си тръгнаха, а аз останах сама. Нашата среща така да се каже се развали, заради това, че не бяхме сами.
Ще се радвам на тълкувания.

Nom

Очакват те бързо настъпващи промени, предстои ти изпитание. Пази се от болести и неприятности, възможно е да получиш някакви вести.
Не отговарям на лични съобщения!

Phoenix

Моето тълкуване за този сън е,че ти предстои да направиш избор, с еднакви цели/приоритети.разбира се, ще срещнеш трудности, препятствия, може дори да се откажеш от избор, заради някакви невинни на пръв поглед дребни проблеми. За мен децата са символ на невинността, на истината,но са и голяма отговорност, отговорни сме за всяка тяхна невинна проява на пакост. Това,че са затворени в друга стая също е показателно, според мен може да е знак,че трябва да освободиш детето в себе си, точно когато трябва да направиш избор. И не на последно място, накрая оставаш сама, значи ненавременно взето решение.
Не отговарям на лични съобщения.

mail_11

Цитат на: Phoenix - Август 12, 2017, 07:46:58 PM
Моето тълкуване за този сън е,че ти предстои да направиш избор, с еднакви цели/приоритети.разбира се, ще срещнеш трудности, препятствия, може дори да се откажеш от избор, заради някакви невинни на пръв поглед дребни проблеми. За мен децата са символ на невинността, на истината,но са и голяма отговорност, отговорни сме за всяка тяхна невинна проява на пакост. Това,че са затворени в друга стая също е показателно, според мен може да е знак,че трябва да освободиш детето в себе си, точно когато трябва да направиш избор. И не на последно място, накрая оставаш сама, значи ненавременно взето решение.
Благодаря за отговора, наистина ми предстои избор, но от това накрая се притесних - ненавременно взето решение, това най- много ме притесняса, защото избора е свързан със здравето ми...

mail_11

Но има нещо в съня, което е много лично и не съм го написала, което ме навежда на мисълта, че изборът е за личния ми живот.. И той е закъснял.

Phoenix

Аз имах предвид личен избор. Избор от личен характер.
Не отговарям на лични съобщения.

mail_11

Цитат на: Phoenix - Август 12, 2017, 10:33:49 PM
Аз имах предвид личен избор. Избор от личен характер.
Да, личен е избора, но накрая оставам сама, а двамата заминават...Дано реалността е друга.Спорем мен сънят няма синволично значение, а е точно действителността, но в бъдещето.

Phoenix

Вдигнала сте високо летвата. Помислете за какво можете да направите компромис. Ще поставите непостижима цел за единия, нещо лично, което трябва да направи/пренебрегне. Понякога егото ни ни играе лоша шега. Всяко наше желание и действие трябва да е в хармония и подплатено. Егото издига летвата.... не ръката ви. Помислете за компромис...
Не отговарям на лични съобщения.