Автор Тема: Сън с моята детска мечта, след среща и изненада.  (Прочетена 286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Phoenix

• Мъдрост
  • Публикации: 557
  • Не отговарям на лични съобщения.
« -: Август 13, 2017, 12:38:27 am »
Здравейте.  Още един сън ме терзае от два дни. След като ме изненада със среща,разговори и много приятно време и смях, вечерта сънувах следното:
С него бяхме двойка, някак в близко бъдеще, няколко месеца или година, бяхме в моя дом. (Децата още не го познават) но в съня ми, бяха много близки, игри, закачки, разговори. Той си шепнеше някакви забавни "тайни" с голямата ми дъщеря, после контактувала, сякаш той я учеше на нещо. Малката, постоянно се гушкаше в него. В дома ми беше и баба ми, и сестра ми. Трябваше да отидем до магазина, но обстановката беше много приятна за всички, всеки нещо правеше и бяхме сплотени, точно като семейство.  В съня ми, още не живеехме заедно, А просто бяхме двойка. От време на време идваше при мен и ме прегръщаше, ту в гръб, или лице в лице. Говореше ми някакви неща. Помня ясно,че говорехме,че до магазина ще отидем по -късно, тъкмо да дойде време за вечерята. Помня лицето му в детайли. Мисля,че може да съм била афектирана от срещата, но да го сънувам е рядкост.
Искам и да кажа,че Дадос миналия път ми каза, че е сън реалност и то се случи, но на друго място и пак седеше от лявата ми страна, точно както в съня от верандата. наистина не вярвах,че може да се случи, защото отношенията ни са повече на енергийно ниво, но явно вървят и в посока към реалността...  понеже вътрешно съм предубедена за връзка с него, в съня си сякаш умишлено погледнах лицето му...еми... той беше... много усмихнат и спокоен. Моля дайте ми мнение за съня. Беше много реален, звуци,цветове...усещания... не знам. Този път при прегръдката нямаше това силно сърцебиене, както от предишните два съня... 

Неактивен Phoenix

• Мъдрост
« Отговор #1 -: Август 13, 2017, 01:10:33 am »
Възможно ли е да е реално някъде другаде...? И с контакта с него да се получава така изкривена проекция на нещо което не е тук и сега и не е моето желание, А просто паралел..... отразяващ се в сънищат ми...?

Неактивен Dados

• Парапсихолог
  • Публикации: 7055
« Отговор #2 -: Август 13, 2017, 09:20:38 am »
Мисля че този сън е възможно да е реаност, но не в тази къща, всичко би трябвало  да се случи на друго място но с различни хора. На теб ти се иска да сте на друго място с друго хора, но същитата ти покзавам нещо друго.

Неактивен Phoenix

• Мъдрост
« Отговор #3 -: Август 13, 2017, 02:04:02 pm »
Благодаря. Бяга ми информацията за този сън. Нуждая се от още тълкувания! Моля ви, приятели, помогнете. Мисля,че той иска да каже/научи на нещо моята дъщеричка, той видя че и те са с дарба. Предполагам,че иска да и предаде знание някакво...за дарбата и или...Не знам.

Неактивен Dados

• Парапсихолог
  • Публикации: 7055
« Отговор #4 -: Август 14, 2017, 10:35:54 am »
Този човек иска да помогне на дъщеричката ти да развива дарбата си.

Неактивен Phoenix

• Мъдрост
« Отговор #5 -: Август 14, 2017, 10:43:37 am »
Алекс, съгласна съм, но не е само това. Струва ми се,че има още нещо от съня, което не разчитам правилно. В съня ми той седеше до прозореца, после седна на дивана. ако изобщо това има значение. Мисля,че предишните сънища, в които имаше силно сърцебиене при прегръдка, в този го няма като елемент. Значи или преминавам на друг етап от отношенията ни или съм спечелила доверието му. Мисля,че сега идва времето, в което аз него ще уча и хармонизирам, а не той мен, въпреки,че има по-голяма опитност. Много ще се радвам ако някой може да направи задълбочен анализ на съня.... или другото е да чакам да видя да не би да е от друг паралел, където отношенията ни са точно такива и това е отражение/проекция на случващото се там.... Контакта ми с този човек се развива на друго ниво....не знам, но никога не е случайно, това което се случва между нас. за това анализирам до край всичко, губи ми се нещо...а е нещо важно.

Последни публикации

Re: Имам ли магия от Rosi12345
[Май 22, 2018, 11:42:26 pm]

Re: Какво ме очаква през 2018? от Hope6
[Май 22, 2018, 10:15:43 pm]

Re: Какво ме очаква в любовта? от KIARA
[Май 22, 2018, 10:00:24 pm]

Sasquatch или Голямата стъпка! от Dados
[Май 22, 2018, 08:16:05 pm]

Re: Споделена любов от Dados
[Май 22, 2018, 06:47:36 pm]

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16