Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще ни срещне ли съдбата отново

Започната от kenada, Август 16, 2017, 09:22:51 AM

« назад - напред »

kenada

Здравейте слушах за форума ви и че давата правилни прогнози и реших и аз да помоля за отговор какво виждате. С едно момче се запознах сменяйки нов квартал беше много мил излизахме но бях нерешителна и се разминахме обаче чувствата ни си останаха в времето макар днес да сме с други хора. Искам да попитам има ли шанс някой ден с него да се съберем или да изживея по някакъв начин някакви моменти с него  да се срещаме или нещо подобно. имам ужасна нужда от такава емоция защото изживях много проблеми а тръпката в сегашната ми връзка отдавна я няма.... Ще ни срещне ли съдбата, ще ми помогне ли отново да стигна до него? благодаря ви

Странен

Срещнали сте се и това не е случайна среща. Ще го видите пак, но бъдете внимателна срещата ще е неочаквана и не се знае точно кога ще е. Има нещо което е застанало на пътя ви.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

kenada

Цитат на: Странен - Август 16, 2017, 09:39:28 AM
Срещнали сте се и това не е случайна среща. Ще го видите пак, но бъдете внимателна срещата ще е неочаквана и не се знае точно кога ще е. Има нещо което е застанало на пътя ви.
А ще се справя ли с това което е застанало на пътя ми? Има ли шанс да се съберем с него?

kenada

И ако може по-конкретно каква пречка виждате? ще съм благодарна и на други мнения, благодаря на всички предварително

Странен

Цитат на: kanela11 - Август 16, 2017, 10:05:47 AM
И ако може по-конкретно каква пречка виждате? ще съм благодарна и на други мнения, благодаря на всички предварително
Не мисля. че трябва да знаете това сега.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

kenada

Цитат на: Странен - Август 16, 2017, 10:15:47 AM
Цитат на: kanela11 - Август 16, 2017, 10:05:47 AM
И ако може по-конкретно каква пречка виждате? ще съм благодарна и на други мнения, благодаря на всички предварително
Не мисля. че трябва да знаете това сега.
добре а поне дали виждате да успеем да стигнем до отношения?

kenada

Маг Алекс ако може да ми напишете и вие какво виждате ще бъда благодарна :)

Nom

Това няма да ви е първата среща, ще имате още други, тъй като и това момче е имало тежка връзка, така че чувствата са взаимни, още е рано да се събирате заедно, но ще се виждате доста, ще имате случайни интересни срещи по между си. ано е още доста да правите планове, виждам чудесна връзка която трябва да укрепне достатъчно и да се почувствате готова дори за взаимно жителство.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 16, 2017, 01:27:57 PM
Това няма да ви е първата среща, ще имате още други, тъй като и това момче е имало тежка връзка, така че чувствата са взаимни, още е рано да се събирате заедно, но ще се виждате доста, ще имате случайни интересни срещи по между си. ано е още доста да правите планове, виждам чудесна връзка която трябва да укрепне достатъчно и да се почувствате готова дори за взаимно жителство.
Той все още е в връзка... не я е оставил и това ме притеснява ще се осмели ли да сложи край и да е с мен иначе аз съм готова за всичко с него...

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Извинявам се за грубия тон но защо жените сте кат маймуните не пускате клона докато не хванете следващия Връзката Ви не върви но не я прекратяваме На мен колата като не върви си купувам нова старата като не подлежи на ремонт
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

kenada

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Август 16, 2017, 03:09:26 PM
Извинявам се за грубия тон но защо жените сте кат маймуните не пускате клона докато не хванете следващия Връзката Ви не върви но не я прекратяваме На мен колата като не върви си купувам нова старата като не подлежи на ремонт
тук говорим за него... че той е с нея а иска мен :) но явно е страхлив .   

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Извинявам се..останах с впечатлението че и Вие сте във връзка
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Човекът не е готов за вас, в момента, сам ще го почувства, не го е страх, не на всеки му е до любов понякога, трудно му е да прецени с кого иска да бъде, така че времето ще покаже.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Искам да попитам понеже двама ми написахте че срещата ни не е била случайна това означава ли че кармично ни е било да се запознаем и дали това не влияе на това че вече 4 години не мога да го забравя и да го откъсна от главата си? според вас...

Nom

Това е съдба, която Ви е казала че това е правилният човек за Вас.
Не отговарям на лични съобщения!