Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще ни срещне ли съдбата отново

Започната от kenada, Август 16, 2017, 09:22:51 AM

« назад - напред »

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 18, 2017, 09:43:08 AM
Това е съдба, която Ви е казала че това е правилният човек за Вас.
Сега остава само и той да го разбере ;д Маг виждате ли сегашната му връзка как върви... неговата постоянно качва техни снимки и претендира колко са щастливи... а реалноста дали е такава....

Nom

Времето ще покаже,  скоро няма да има достъп до качване на кавото и да било. Да ещастлив, виждам че е доста бесен спрямо нея,защото тя просто му се рови в личният живот, и определено нещата клонят на другаде.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 18, 2017, 09:51:48 AM
Времето ще покаже,  скоро няма да има достъп до качване на кавото и да било. Да ещастлив, виждам че е доста бесен спрямо нея,защото тя просто му се рови в личният живот, и определено нещата клонят на другаде.
Да права сте защото и аз така чувам от хората, пълен контрол му прави... и го обсебва аз дори си мисля че ако нямаше такъв контрол досега щеше да ми пише.......

Nom

Тя просто се прави на авжна, понеже това и епръво гадже така да го кажа, и се прави малко на многознаеща, а сама ще се опари в скоро време.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 18, 2017, 10:06:30 AM
Тя просто се прави на авжна, понеже това и епръво гадже така да го кажа, и се прави малко на многознаеща, а сама ще се опари в скоро време.
ха- хаа чул ви господ :) това заслужава

kenada

Виждате ли скорощна среща между нас като време...?

kenada

Здравейте някой вижда ли скорошна среща и как би била протекла тя,  ще се събудят ли отново чувствата му към мен ако ме види...

Nom

Може ли малко повече информация. За вас, за връзката Ви, за този човек!
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 25, 2017, 07:46:34 PM
Може ли малко повече информация. За вас, за връзката Ви, за този човек!
Аз съм написала по-нагоре в темата

Nom

Ще има среща до средата на септември , виждам да е чисто приятелска, разхода, среща на кафе, разговор - аза чувствата много е трудно да преценя , дали ще се появят, възможно е, в момента за чувства е много трудно да говоря,  вглъбен е в други проблеми - свои си, лични, семейни. Чувставата ще си ги покаже на срещата.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 25, 2017, 08:06:09 PM
Ще има среща до средата на септември , виждам да е чисто приятелска, разхода, среща на кафе, разговор - аза чувствата много е трудно да преценя , дали ще се появят, възможно е, в момента за чувства е много трудно да говоря,  вглъбен е в други проблеми - свои си, лични, семейни. Чувставата ще си ги покаже на срещата.
Всеки има проблеми наясно съм.  Надявам се да е в моя полза срещата и да започне след това сам да ме търси и пише,  защото за срещата ще ми помогне приятелка но оттам на сетне..  Се надявам сам да задвиже нещата между нас,  и най-важното дали заради мен ще прекрати сегашната си връзка

kenada

Здравейте магове добро утро, по повод моята тема и този с когото искам да бъда и да постигна среща в близко бъдеще.. да ви споделя. Срещнах една циганка която ме спря и като я питах за него оо не той не е за теб откаж се.. и да сте заедно няма да е завинаги и повече от сега ще страдаш ... просто ме смаза , дали трябва да и повярвам? той е моята мечта от години и аз искам да опитам... но тя направо ме съкруши с думите си... моля ви кажете какво виждате и дали трябва да я послушам :(

Nom

Не трябва, това са хора без дарба, в повечето случай ви говорят само за да ви разочаоват и то неща който не са верни, за да ви вземат някой и друг лев. Това са просяци.
Не отговарям на лични съобщения!

kenada

Цитат на: Маг Alex - Август 28, 2017, 08:21:59 AM
Не трябва, това са хора без дарба, в повечето случай ви говорят само за да ви разочаоват и то неща който не са верни, за да ви вземат някой и друг лев. Това са просяци.
И аз така си мисля но все пак исках да чуя и вашето мнение

kenada

Маг Алекс тъй като ми написахте вашето мнение че виждате среща към средата на септември , сега разбрах че момичето което иска да направи срещата може да замине да живее в друг град, не знам какво ще реши и се притеснявам дали ще се състой срещата изобщо.. т