Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как трябва да се държи"Един истински мъж" според една жена

Започната от Странен, Август 17, 2017, 09:13:34 PM

« назад - напред »

Странен

"Един истински мъж" не прави това или онова... Някой знае ли какво трябва да прави "Един истински мъж" и какво не бива да прави. Кое прави мъжете истински и кое ги принизява до неистински.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Nom

Не бива да критикува жената до себе си.
Не  бяга от трудности.
Не стой в сянка, когато жената е с прителите си.
Не мисли само за днешният ден.


Това е за идеалният мъж.
Не отговарям на лични съобщения!

В.Стоянова

Не отговарям на лични съобщения !

GT

Странен,интересен въпрос си задал.И на мен ще ми е интересно да прочета на колко места бъркам... Макар че смятам, че както и да се държим всяка една ситуацуя с лекота може да стигне до вица с заяка и шапката...,:-)

Phoenix

Един мъж е истински, когато се държи истински не само с жената до себе си, а и с останалите. Великодушие, благородство, сила. Това ме е учил баща ми да търся в партньора си.
Не отговарям на лични съобщения.

Salinas

Няма идеални мъже!
Истинският мъж трябва да бъде добре възпитан, да има добри обноски, да  подава ръка за помощ на жена си и на жените, да бъде нежен към жената, да може да я издържа.
Всички тези качества няма да ги намерите само в един мъж.
В една сериозна връзка трябва да направите добро приятелство. Вие избирате приятелите си нали?