Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Пътуване в чужбина

Започната от mimi77, Август 20, 2017, 01:26:50 PM

« назад - напред »

mimi77

Здравейте,ще имам ли скоро пътуване извън България.Ако има такова пътуване ,детето ще бъде ли със мен?
Хубав ден :)

Nom

Това ще е пътуване с цел екскурзия заедно с детето. Може би до края на септември.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Аз също искам да попитам в тази тема, дали имам шанс някъде да замина дори в България до края на този месец и до края на октомври, чувствам се притисната в къщи, искаше ми се поне малко да се отпусна.
Не отговарям на лични съобщения!

mimi77

Цитат на: Маг Alex - Август 20, 2017, 01:29:04 PM
Това ще е пътуване с цел екскурзия заедно с детето. Може би до края на септември.

Да,за екскурзия е ,за началото на септември .Последно да попитам,момчето което харесах,от известно време се разминаваме,когато аз съм си тука,той е някъде на почивка или на път в чужбина.Той ще дойде ли със детето,на екскурзията?

Nom

Възможно е, ще има мъж до Вас но не мога да преценя дали е той. Възможно е  да се присъедини в последния момент.
Не отговарям на лични съобщения!

mimi77

На тази почивка нито е имало мъж до мен,нито е идвал някой ....

Margarita

От доста време мечтая да пътувам извън България. Ще се случи ли да замина в чужбина?

Activis

Вие за много работи мечтаете. Не няма скоро да се случи

Margarita

Понякога пътувам, но винаги из България. От години мечтая да посетя друга държава. Иска ми се да го осъществя. Виждате ли възможност за пътуване в чужбина?

Activis

Нямате тази финансова възможност на този етап. Но тези пътуванията зависят от теб самата. Ако отделяте средства за тази ви мечта може и да се сбъдне, но няма да е близко време.

Margarita

Бих искала прогноза от ясновидците на форума.

синева

Цитат на: Margarita - Ноември 28, 2018, 08:06:51 PM
Понякога пътувам, но винаги из България. От години мечтая да посетя друга държава. Иска ми се да го осъществя. Виждате ли възможност за пътуване в чужбина?
След около три години. Нямате "мечтана" държава. Пътуването ще е в Централна Европа. Ще имете идеи и за Южна Европа.

съни

Аз пък се стремя на запад, много ми се иска да замина за САЩ. Ще имам ли успех за реализация там ?

синева

Вие имате добро ниво на владеене на английският език, В1 - В2, ориентировъчно. Но въпреки, че наистина тази страна ви привлича и ще продължава да ви привлича, излиза, че няма да има пътуване до там.

Activis

Цитат на: Margarita - Ноември 28, 2018, 08:14:40 PM
Бих искала прогноза от ясновидците на форума.

Нищо по различно не получи като отговор. Но аз добавих и финансовата част.
И ще ти кажа, човек за да изпълнява мечтите си трябва да действа смело. Но ти не си от тези хора.