Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се съберем ли

Започната от adelina, Август 23, 2017, 08:42:45 PM

« назад - напред »

adelina

Мили хора вече ще полудява мислите ли че този човек има някакви чувства и ще ме потърси ли скоро.

Nom

Разкажете ни нещо повече за да преценим по добре ситуацията.
Не отговарям на лични съобщения!

adelina

Какво да кажа нещата, като цяло не вървяха, но сега последният месец се сбра с едни хора, който явно аз така мисля му говорят против мен стигна се до там, че заради скандалите ни закрила на детето настаниха детето ни при сестра ми, до сега все сме се карали, но такова нещо не е било, вече почвам да мисля, че на мен или на него ни е направено нещо.

Nom

Искам да ви кажа че не едборе да сте с този човек, той се променил от хората, с който се е събрал, има външно влияние върху него, вредите на себе си идетето. Можете да отидете при сестра си, но висъветвам да не бъдете с него, просто виждам промяна у него. Тези скандали са от другаде, също усещам че може да се е стигнало и до наркотици.
Не отговарям на лични съобщения!

adelina

Не наркотици та те даже не пият а дали има чувства към мен и дали след време няма да се осъзнае