Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Здравословен проблем

Започната от Margarita, Август 25, 2017, 06:15:40 PM

« назад - напред »

Margarita

Преодолявам депресията, но ми е нужно още време. Ще бъда ли добре през 2018 година?

mail_11

и аз имам същото питане, за депресията, дали ще изляза от дупката, в която съм тази година? Ще започна ли нещо ново

Nom

Майл11 ти не си в депресия, притесняваш се за работата и за здравето, тъй като се възстановяваш, но сепритесняваш за това. Не основателно, всичко ще е наред.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

И майл11 и Маргарита ще бъдете добре и двамата. вървете смемо напред и сами ще усетите промяната.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Декември 10, 2017, 09:49:06 PM
Майл11 ти не си в депресия, притесняваш се за работата и за здравето, тъй като се възстановяваш, но сепритесняваш за това. Не основателно, всичко ще е наред.
A личния ми живот?  той никакъв го няма, това ме изнервя, да не говорим за работата, че и там съм като изолирана от останалите. Чувствам се като в БиГ Брадър....

Nom

Никакви такива, веднага щом приключиш лечението ще си доста по добре. Това  те притеснява и притиска. Промяната ще дойде бързо при теб, след като се възстановиш ще си на работа, в коренно различна среда.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Декември 10, 2017, 09:54:38 PM
Никакви такива, веднага щом приключиш лечението ще си доста по добре. Това  те притеснява и притиска. Промяната ще дойде бързо при теб, след като се възстановиш ще си на работа, в коренно различна среда.
Приключването ще е след 6 месеца, това не е никак бързо за мене и не виждам как ще остана на сегашната си работа. Някой трябва да ми помогне за нова работа, много ще ми е трудно с моите проблеми....

Nom

Първо, това не помага, това изнервяне, след това ще получиш помощ от твоя позната за реализиране на намеренията ти за нова работа, ще преминеш нелек изпит преди започването.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Декември 10, 2017, 10:04:49 PM
Първо, това не помага, това изнервяне, след това ще получиш помощ от твоя позната за реализиране на намеренията ти за нова работа, ще преминеш нелек изпит преди започването.
Като теста в съня ли? Но той нямаше нищо общо с работата, която работя,той беше по-скоро психогически....

milena.kattym

и аз да се наредя на опашката , излизам за втори път от депресивен епизод , но ми бе доста трудно защото не намирах необходимото разбиране и подкрепа от човека до мен и като цяло от хората , наложи ми се да работя въпреки депресията ...
ще успея ли изцяло да се оправя или не ...
Успелите Хора контролират Чувствата и Емоциите си !

mail_11

Цитат на: mail_11 - Декември 10, 2017, 10:07:21 PM
Цитат на: Nom - Декември 10, 2017, 10:04:49 PM
Първо, това не помага, това изнервяне, след това ще получиш помощ от твоя позната за реализиране на намеренията ти за нова работа, ще преминеш нелек изпит преди започването.
Като теста в съня ли? Но той нямаше нищо общо с работата, която работя,той беше по-скоро психогически....
Другата седмица ми предстои процедура, ще бъде ли успешна?

Nom

Не ти е необходима и тази процедура. И предишната също. Тревоги излишни. Не виждам нищо което да ги налага. 
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Nom - Декември 13, 2017, 01:43:33 PM
Не ти е необходима и тази процедура. И предишната също. Тревоги излишни. Не виждам нищо което да ги налага.
Ти не виждаш, но тя е много агресивна спрямо тялото ми, ще успея ли да си стъпя на краката  и да отида на работа преди нова година. Предстои ми пътуване след новата 2018-та, успешно ли е то?

Nom

А аз искам да попитам нещо за себе си, при мен има съмнения и съм насочена от още едно място за процедура без да казвам за какво става въпрос, проблемът е доста стар. Дали ще успея най накрая да си направя процедурата, оперативна намеса или пак ще има пречки!
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Ще успееш както и ще успееш и за пътуването. Ще отидеш на работа, макар и с малко чужда помощ. Аз също имам проблем и незнам дали накрая ще стигна до разрешаването му или пък ще имам пречки.
Не отговарям на лични съобщения!