Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се разделят ли?

Започната от KIARA, Септември 05, 2017, 08:24:17 PM

« назад - напред »

Деси

Въпросът ти е безмислен. Защо се обръщаш към миналото? Това си е чист мазохизъм!

KIARA

Ще съм много благодарна, ако някой може да каже нещо конкретно за връзката ми с този мъж в миналото, както и за настоящето и бъдещето на връзката му с другото момиче. Благодаря ви!

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: kalinastefanova04 - Октомври 18, 2017, 07:00:04 PM
Не ми се вярва :( Как ще отшуми, ако те наистина няма да се разделят скоро, не мога да си представя...
Много, много имам нужда от повече конкретност в прогнозите за тях.
А представяш ли си какво ще е за теб Ако се разделят..да живееш постоянно с надеждата че ще се върне..а той през ум да не му минава..с Арчи толкова си приличате :) ..е при.его поне има извинение че има намесена негативна енергия..ама мазохизма ви е един и същ..ти поне имаш шанс да се оправиш..не ставай като него да чакаш с години..жена в разцвета си..
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

KIARA

Нямам надежда той да се върне.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Дори тази ти реплика подсъзнателно казва същото
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

KIARA

Сигурно защото човек не може да заповядва съзнателно на сърцето си. Радвай се, че ти си го преодолял, а пък ние другите ще си страдаме с години.

KIARA

Цитат на: Dados - Септември 05, 2017, 08:35:24 PM
Октомври-ноември месец надявам се. Томен срок не мога да дам.

Октомври почти мина, а те май още не са се разделили. Има още един месец и след това тази прогноза няма да се е случила. :(

KIARA

Ще имам ли възможност скоро и аз да използвам и унижа някого така, както той мен? Много ми се иска и аз да постъпя с някого по същия начин. Виждате ли скоро възможност за това?

Enona

Цитат на: kalinastefanova04 - Октомври 22, 2017, 10:53:51 PM
Ще имам ли възможност скоро и аз да използвам и унижа някого така, както той мен? Много ми се иска и аз да постъпя с някого по същия начин. Виждате ли скоро възможност за това?
Не ми се сърди, но чак се засмях. Защо ти трябва да се "забавляваш"?  Винаги може да се намери някой, но не мисля, че ще ти хареса пък и една досада в повече ще имаш.

Teomi

И защо искаш да причиниш на някого,който е невинен за твойта ситуация болката,която изпитваш ти?Така или иначе следващият мъж в живота ти ще плати цената...винаги следващите плащат за грешките на предишните.Вярвай ми няма да се почувстваш по-добре,защото не той е човека на когото искаш да го причиниш....

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: kalinastefanova04 - Октомври 22, 2017, 10:53:51 PM
Ще имам ли възможност скоро и аз да използвам и унижа някого така, както той мен? Много ми се иска и аз да постъпя с някого по същия начин. Виждате ли скоро възможност за това?
И какво ще постигнеш..както казах минал съм през това..бях решил че ще си го връщам на другите..че никоя няма да стои край мен повече от 2 седмици..чук и бег..на края на втория месец не можех да се гледам в огледалото..толкова неприятен си станах
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

KIARA

Просто много се надявах да получа прогноза, а не въпроси защо искам еди какво си и съвети как това няма да ми даде еди какво си...

Teomi

На подобен въпрос едва ли някой ще даде прогноза

Nom

Никой не толерира злобата и ненавистта, към хора  който се обичат и са заедно. Желая им само и единствено щастие.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Аз пък я толерирам. Желая им всичко между тях да се разпадне до месец.