Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

И аз да попитам за бъдещето?

Започната от Nom, Септември 07, 2017, 01:07:54 PM

« назад - напред »

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Какво влагате в понятието Истински..знаете ли че Ванга е познавала около 70 процента..и това е предела за ясновидство..има хора на които  лесно се вижда..има и такива които просто не подлежат на ясновидство..мен например ме гонят :) когато съм ходил навремето ..едва ли е тук мястото да обяснявам че последните 2-3 години нахлуха около земята Нови енергии които правят ясновидството особено в дълъг период от време много трудно..да не кажа невъзможно..затова точноста варира до няколко месеца
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Деси

Цитат на: Dados - Септември 19, 2017, 09:52:30 AM
Аз ще пиша по темата си, която не съм отворила за заяждане и пререканиия. Имам свои собствени притеснения, и ще споделя Деси, някакви проблеми относно родителите ми, пречки, и други съпътстващи  неща -питам те защото ме е страх, от тях а искам всичко да е наред. Става дума за новото начинание. Което е октомври. Спокоен ден.
Мила Алекс, понякога може да се изпуснат малко нерви, обаче в рамките на нормалното.. И културно да се нервираме можем:) А сега по твоя въпрос: Няколко пъти ти казах какво ще стане. Като обобщение само мога да кажа че трябва да се успокоиш и да гледаш на пред. Няма да има никакви пречки от страна на семейството ти.. Просто виждам един вид недоверие,но ти ще се докажеш..

Деси

И аз исках да знам какво ме очаква до края на годината? В семейството, финансово положение, искам да карам шофьорски курсове... Общо взето какво е усещането ви за мен?

Nom

Ще изкараш шофьроски курсове усешно - Деси, някъде до края на ноември месец. Имам чувството че също имаш възможност да си намериш работа някъде октомври до края, аз повече го виждам средата на месеца, което да ти помогне. В момента е притесняваш за работата на съпруга ти. Свързана с далечен път.
Не отговарям на лични съобщения!

Деси

Цитат на: Dados - Септември 23, 2017, 06:44:34 PM
Ще изкараш шофьроски курсове усешно - Деси, някъде до края на ноември месец. Имам чувството че също имаш възможност да си намериш работа някъде октомври до края, аз повече го виждам средата на месеца, което да ти помогне. В момента е притесняваш за работата на съпруга ти. Свързана с далечен път.
.  Мерси. Алекс.. 

Nom

Реших да пиша тук за да не се мешам в другите теми за любовта на потребителите. Имам приятел преподавател от малко повече от година, виждаме се рядко, не ходим никъде заедно, или той идва при мен или аз при него, стабилен в работата е, а за мен това е мираж. Запознахме ес спонтанно, наричаме Заек -никога не е е наричал по име. Иам ли бъдеще с Я. - то е на 34, нещо по сериозно дали мога да очаквам от него. Виждаме се рядко общо взето само интимни конкатки, ако ме разбирате.
Не отговарям на лични съобщения!

zvezdichka

Дадос, позволих си да ти хвърля едни карти, ако нямаш против.
В тази връзка ти си много точна и коректна. За съжаление той е по-импулсивен и за съжаление не много надежден за връзка. Поне в момента и може да отлети така бързо както се е появил. Има шанс да сте заедно, но трбва да имате обща идея, проект или преживяване, нещо извън интимните контакти.

Nom

Звездичке искам да те помоля ако можеш да погледнеш и за моята наболяла тема- работата нещо, не е спешно но ти благодаря!
Странен  от сърце ти благодаря, знам че има и други начини, и не е задължително да си като другите, не искам да споря с никого, а благодаря.
Не отговарям на лични съобщения!

Margarita

Може ли да погледнете и на мен на карти? Интересува ме ще имам ли промяна в личен план до края на годината?

zvezdichka

Цитат на: Dados - Септември 24, 2017, 03:37:48 PM
Звездичке искам да те помоля ако можеш да погледнеш и за моята наболяла тема- работата нещо, не е спешно но ти благодаря!
Странен  от сърце ти благодаря, знам че има и други начини, и не е задължително да си като другите, не искам да споря с никого, а благодаря.
Дадос, по отношение на работата ти трябва да изчакаш подходящия момент. Не е настъпил, трябва нещо да се промени в теб. Когато си готова ще разбереш, трябва да претърпиш някакво духовно развитие. Ще разбереш като си готова, но бъди честна към себе си.

zvezdichka

Цитат на: Margarita - Септември 24, 2017, 03:46:31 PM
Може ли да погледнете и на мен на карти? Интересува ме ще имам ли промяна в личен план до края на годината?

Маргарита, някаква раздяла или случка  в миналото е оставила следа в теб. Виждам, че си намерила баланс в момента, но трябва да се успокоиш и да не се страхуваш, че си сама. До края на годината се очертава среща с надежден мъж.

Nom

Маргарита, до края на годината ти ще започнеш работа също, аз те виждам заобиколена от деца в някаква такава среда. Затворена си и доста тежко понасяш раздялата с бившия ти приятел, отишъл при друга. В една друга тема съм ти писала че ще имаш нов човек до себе си.


Звездичке виждаш ли къде е бъда на работа, като място и тежко е не само за мен, незнам обаче как да разбера кога е дшъл момента, мисля че в момента тече някаква промяна при мен самата. Аз винаги съм честна с всички.
Не отговарям на лични съобщения!

Margarita


zvezdichka

Цитат на: zvezdichka - Септември 24, 2017, 04:10:24 PM
Цитат на: Dados - Септември 24, 2017, 03:37:48 PM
Звездичке искам да те помоля ако можеш да погледнеш и за моята наболяла тема- работата нещо, не е спешно но ти благодаря!
Странен  от сърце ти благодаря, знам че има и други начини, и не е задължително да си като другите, не искам да споря с никого, а благодаря.
Дадос, по отношение на работата ти трябва да изчакаш подходящия момент. Не е настъпил, трябва нещо да се промени в теб. Когато си готова ще разбереш, трябва да претърпиш някакво духовно развитие. Ще разбереш като си готова, но бъди честна към себе си.

Дадос, колкото и да не вярваш, след като промениш нещо в себе си ти излиза избор между две позиции. Администрация, политика:) , някаква позиция в която ще наложиш себе си. и то в момент в който най-малко очакваш

Nom

Чудесно, както момента е тежък, но вижда ли се кога е това, аз в момента чувствам че се променям, и чувствам че ще е там където най много искам, но мие най малък шанса. Точно там най малко очаквам дано да е скоро. Целувки.
Не отговарям на лични съобщения!