Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще направи съдбата

Започната от Mishle, Септември 23, 2017, 09:44:48 AM

« назад - напред »

Mishle

Здравейте,   Имам много силни чувства към едно момче с което предк време движехме заедно,  той също имаше чувства към мен и предполагам още ги има но е с друга до момента.  Скоро пак се мернахме в квартала и 10монути се зяпахме като ученкци от растояние без да спрем... Като магнити сме,  сякаш нищо не се е променило...  Какво да правя как да го спечеля за мен?  Една колежка от работа много иска да ми помогне и някак да успеем да излезем в компания с него...  За да се засечем и да стане контакт между нас. Въпросът ми е в близко бъдеще виждате ли да се осъществи такава среща и ще дойде ли той,  ще се видим ли най--накрая? 

Mishle

И само да добавя (ако е от значение)  в кафето ми имаше сърце и неговата буква до него...

Mishle


Nom

Струва ми се, че не вашата позната -колежка  ще помага, съдбата ще ви събере внезапно. Всичко ще започне, от това че той пръв ще проговори, чувства има и го виждам, търси ви всеки ден с поглед, търси очите Ви. Негоите ще го отведат при Вас без общи познати. На срещата ще е инициатро той самият до средата на октоври месец тя ще ес състои.
Не отговарям на лични съобщения!

Salinas

На стената на чашата за кафе имаше буква В и тройка. Какво означава това?

Nom

Съдбата Ви показва буквата на неговото име, а числото 3 според мен е времето, което остава до тази среща, а именно от 3 дена до 3 месеца. Всичко зависи от него, но от негова страна не виждам пречки това да се случи.
Не отговарям на лични съобщения!

Salinas

Дадос,
Аз познавам човек с буквата В, но той е от път.
Вие самата казахте, че определеният за мен човек не е от път и още не сме се запознали.

Mishle

Цитат на: Dados - Септември 23, 2017, 06:38:06 PM
Струва ми се, че не вашата позната -колежка  ще помага, съдбата ще ви събере внезапно. Всичко ще започне, от това че той пръв ще проговори, чувства има и го виждам, търси ви всеки ден с поглед, търси очите Ви. Негоите ще го отведат при Вас без общи познати. На срещата ще е инициатро той самият до средата на октоври месец тя ще ес състои.
колко сте права търсим се с очи и двамата защото живеем в един квартал к аз съм така всеки ден...  Знам че чувства каквото и аз но въпроса е да остави тази с която е...  Защото тя е пречката между нас.. А тя не го и пуска сам да идва в квартала си за да не ме вижда..

Nom

Тази буква В. не е на добре, това е нещастие. Според мен ще срещнете човекъс, с който е живеете щастливо до края на дните си.
Не отговарям на лични съобщения!

Salinas


Mishle

Дадос имам ясно изразено сърце в чашата дали е добре..

Mishle

Нз дали излиза опотвам се да я кача

Nom

Да, искренни и силни чувства, интимност, любов и дори брак, символ на човек  на когото можете да разчитате.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Да и двамата имаме такива но тъпото е че досега е нервшителен,  дали ще сложи край на връзката си за да бъде с мен обаче,  аз не искам паралелни отношения с него.... 

Mishle

Дадос малко глупав може да ми е въпроса но за това момче за което питах по горе в темата,  дали ако до края на годината действитвлно се съберем,  далии мога да имам дет от него?  Преди време ми бяха казали че ще имам момче с сини очи,  а това момче е с такива... Може и да няма общо но той е голямата мо тръпка и аз мисля за сериозни неща с него,  дано само и при него е така,  а не да търси нещо закратко