Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще направи съдбата

Започната от Mishle, Септември 23, 2017, 09:44:48 AM

« назад - напред »

Nom

Времето ще покаже, доста е рано. До 5 години седава при мен, но небива да бързате, не виждам пречки да сте заедно, но трябва да затвърдите отношенията си с него, ав момента това което виждам е човек до Вас, който много държи на Вас самата и изобщо не иска да позвлои тази раздяла с него, и Вие да сте с друг човек. Тръпка ви е другото омче, и аз го виждам, но в момента, това което виждам е моменто излизане, един вид неангажираща връзка, за него темата зеца е доста сериозна и се счита за неукрепнал в това отношение, не готов. Вие сте готова да.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Да аз говоря за напред но избързах.  Важното е от някаде да започнем и всеки ден се моля най - сетне да го видя.  Мойте чувства са много силни... 
Обичам и човека до мен но не така кактп ми се иска а и той постоянно ме обижда и в опита си да ме държи до него често е агресивен... Той знае за чувствата ми към другия,  те бяха приятели а сега неискат да се виждат

Nom

Те не искат  да се виждат основно заради Вас,били са доста дори приятели, но просто той вижда че Вие сте с него, и го смята за свои враг. Раздвоение има тук, раздвоение, вие сте раздвоена, по силно клоните към 2 мъж, но всъщност усещам че искате да сте с двамата.
Не отговарям на лични съобщения!

Salinas

Бях  попитала преди няколко дни нещо.
Искам да задам няколко въпроса:
Защо в настоящия си живот имам само едно дете?
Мъжът, от когото е било второто  ми дете в миналия живот дали го познавам в настоящия си живот? Имам някакви съмнения, но само хипотетично...

Mishle

Dados,  бях ви задала въпрос тук когато прецените да ми отговорите как виждате ситуация?

Nom

Объркана времето ще покаже, не виждам пречки да създазете  здраво семейство с този човек, но е твърде рано за деца. Не бързайте.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Ние до виждане не сме стигнали още камоли да мисля за връзка... Дали в близко време ще ми пише поне

Nom

До края на идващата седмица, очаквайте вест от него.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Достаа смеелоо...  Ако стане ще вдигна банкет сериозно хаха :)  ако има такъв развой ще пиша веднага! 

Mishle

И тази седмица нищо Дадос... Защо така..  Нито отрази писаното ми нито както казахте има знак.... Грам надежда нямам до този момент... Какво става с него какво мисли, какво чувства?  Долавяте ли нещо?

Mishle

Прогнозите не се случиха...  Август беше после септември..  Тази седмица нищо... Вече нз какво да си мисля

Nom

Че трябва да разберете че съдбата не е определила този човек за Вас. тя ви казва че друг ще е вашият избранник, кото ще се появи на по късен етап въ ввремето. Казва Ви да сте подготвена за това.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Надали аз докато имам чувства към един няма да допусна друг...

Mishle

Само неразбирам защо всеки казва ще сте заедно ще те потърси пък накрая само чакамм и дотам....