Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че си купувам черно кожено яке

Започната от mail_11, Септември 23, 2017, 11:39:08 AM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах,че си купувам черно кожено яке, беше размер С, точно моя размер, но беше скъпо, дори цената си спомням 98 лв.
Купих го, но имаше нещо, което не беше наред с якето, не си спомням точно какво, някой го взе или нещо такова.
Имаше и други фрагменти в съня, като колеги в работата, началника, но не мога да си спомня какво точно, беше друг сън.
Какво значи този сън?

Nom

Според мен те очаква дълголетие, и завършек, цялостност, съвържшенство на някакъв етап от живота ти. Страх те е от непознатото, което предстои пред теб.  Прекалено много се влияеш от чуждото мнение.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Септември 23, 2017, 11:43:08 AM
Според мен те очаква дълголетие, и завършек, цялостност, съвържшенство на някакъв етап от живота ти. Страх те е от непознатото, което предстои пред теб.  Прекалено много се влияеш от чуждото мнение.
Дано Дадос, дано да е ми предстои дълголетие, на този етап от живота ми не виждам промяната, но предполагам,че предстои и дано да е за добро!