Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ми предстои през октомври 2017?

Започната от mail_11, Октомври 01, 2017, 10:11:33 AM

« назад - напред »

Nom

Мисля че нямате бъдеще със сегашният Ви мъж. Ако той е Николай.
Не отговарям на лични съобщения!

Roza

Сегащния ми мъж от които имам дете се казва Петър. А Николай е другия мъж с които се харесваме и попитах за него

Roza

Възможно ли е някои от ясновидците тука да ми каже повече за този мъж Николай 080284г  - иска ли да бъде с мен сериозно или е просто така.Ще ви бъда много благодарна

Nom

В началото нещата ще започнет не на сериозон, и ще бъдете един вид само приятели ,но постепенно той ще се сближи със Вас и детето. Виждам съвсем чисти и добри намерения към Вас от този човек!
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Дадос, утре имам важна среща. Ще имам ли успех? Ще постигна ли целта си?

Nom

Всичко заваси от теб самата. Няма пречки срещата да бъде успешна,  а  заедно с нея и да пcотигнеш целта си, според мен всичко ще е наред.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 10, 2017, 05:22:33 PM
Всичко заваси от теб самата. Няма пречки срещата да бъде успешна,  а  заедно с нея и да пcотигнеш целта си, според мен всичко ще е наред.
Благодаря Дадос! Дано, защото на срещата е специална за мене и дано да получа подкрепа от важен за мен човек, който ще присъства.

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 10, 2017, 05:22:33 PM
Всичко заваси от теб самата. Няма пречки срещата да бъде успешна,  а  заедно с нея и да пcотигнеш целта си, според мен всичко ще е наред.
Не мина както очаквах, нещата се  извъртяха по начин, който не исках, дано д няма обидени хора и да не съм излязла нахална или ненормална.

Nom

Не си виновна ти майл_11 и все пак е по добре че е имало среща, имало е погрешно разбиране на хората около теб, на хората от срещата. По скоро вината е тяхна.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 11, 2017, 01:44:19 PM
Не си виновна ти майл_11 и все пак е по добре че е имало среща, имало е погрешно разбиране на хората около теб, на хората от срещата. По скоро вината е тяхна.
Да, и аз така мисля, а жената, която се изнерви ще ми прости ли? Това впечатление дано не остане за постоянно...от тези хора зависи бъдещето ми до някаква степен.

Nom

Тя е оставила лошо впечатление ние и тя ще ти се извин с думите- Съжалявам че почти порвалих срещата, на която ти толкова държеше.
Тяе сама виновна  за нервите и  тя е била нервна и неспокойна, нещата ще се наредят както ти искаш.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 11, 2017, 03:23:48 PM
Тя е оставила лошо впечатление ние и тя ще ти се извин с думите- Съжалявам че почти порвалих срещата, на която ти толкова държеше.
Тяе сама виновна  за нервите и  тя е била нервна и неспокойна, нещата ще се наредят както ти искаш.
Дадос, радвам се ако се извини, но за момента ми се струва невероятно да получа извинение от човек като нея...още повече ако изрече това, което си написал, дали ще стане скоро това? Дадос, това ще ме зарадва, днес цял ден ме болеше главата от случилото се.

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 11, 2017, 03:23:48 PM
Тя е оставила лошо впечатление ние и тя ще ти се извин с думите- Съжалявам че почти порвалих срещата, на която ти толкова държеше.
Тяе сама виновна  за нервите и  тя е била нервна и неспокойна, нещата ще се наредят както ти искаш.
Дадос, кога ще стане това? Кога ще получа извинение?

Nom

Кога е много трудно да кажа, а тази жена е доста омбърткана от срещата с теб, но все пак дано имаш и получиш някакво извинение до края на месеца. виждам желание но и колебание.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Октомври 12, 2017, 11:53:52 AM
Кога е много трудно да кажа, а тази жена е доста омбърткана от срещата с теб, но все пак дано имаш и получиш някакво извинение до края на месеца. виждам желание но и колебание.
Дадос, ти каза, че тя е виновна, то и аз съм объркана, дано не си разваля отношението с нея с тази среща, надявам се тя да ми помогне, а дали има желание не знам.