Автор Тема: Напълно се обърках  (Прочетена 159 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blade

• Потребител
  • *
  • Публикации: 3
Напълно се обърках
« -: Октомври 08, 2017, 10:17:54 pm »
Здравейте!Имам нужда от помощ!В началото на годината започнах връзка с мой колега.Отначало бях скептична.Но той беше упорит.Мина известно време и аз се влюбих.Тогава той се промени-спря да ме търси,започна все по-често да си намира извинения.Когато го питах какво не е наред казваше,че всичко е ок.Няколко пъти аз приключваха отненията ни,но той се връщаше всеки път.И всеки път-никаква промяна в държанието.Не се бяхме виждали известно време.Аз го потърсих скоро по работа и изненадващо за мен-той отново поиска да сме заедно.Не иска да ми каже дали има чувства към мен.Един път прави неща,които безразличен човек не би направил,друг път се държи все едно не му пука.Интересува ме какво да очаквам този път!Ще я бъде ли тая връзка?Имаме ли бъдеще заедно?Този човек има ли чувства към мен или умело ме заблуждава?Моля ви за отговор!Наистина не знам как да постъпя!

Активен Teomi

• Гадател
  • Публикации: 174
Re: Напълно се обърках
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2017, 10:26:05 pm »
Покажи му,че не ти пука за него и ще обърнеш нещата.Мъжете са ловци,обичат да гонят,а най-много се страхуват когато се влюбиш в тях,страхуват се,че ще им”увиснеш на врата”.Дръж се по-скоро приятелски,не задавай въпроси за връзка.Като му дойде времето и той си надживее страха,сама ще разбереш.

Неактивен Blade

• Потребител
  • *
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2017, 11:54:24 pm »
Покажи му,че не ти пука за него и ще обърнеш нещата.Мъжете са ловци,обичат да гонят,а най-много се страхуват когато се влюбиш в тях,страхуват се,че ще им”увиснеш на врата”.Дръж се по-скоро приятелски,не задавай въпроси за връзка.Като му дойде времето и той си надживее страха,сама ще разбереш.
  Опитах и това...По мое мнение- без особен резултат.

Неактивен Тара

• Потребител
  • *
  • Публикации: 21
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2017, 09:04:58 pm »
Съвет от мен: Когато някой се държи ту така, ту иначе, това означава, че още не е израснал достатъчно за връзка, за семейство, за нещо истинско. Насочи вниманието си към човек, който ще те цени и няма да се чувстваш объркана, а ще знаеш категорично, че си ценена и обичана.

Неактивен Маг Гала

• Шаман
  • Публикации: 2748
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2017, 09:39:31 am »
Какво да очакваш от мъж,който иска само близост понякога?
Ако сте доволни от отговора моля използвайте формата за дарение на форума,за да ви помогнем и ние.

Неактивен Blade

• Потребител
  • *
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2017, 12:50:36 pm »
Какво да очакваш от мъж,който иска само близост понякога?
Тоест няма чувства и нямаме бъдеще заедно,така ли да разбирам?

Неактивен Dados

• Шаман
  • Публикации: 4104
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2017, 03:14:56 pm »
Този човек не е готов за семейство, не еготов за близост дори интимности. Той иска близост понякога , а не всеки ден, не те чувства истински близък до себе ис. Това е човек който наистина не му пука и е безразличен. Малко трудно ще имате бъдеще заедно, той няма чувства, аз не ги виждам.
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

loading...

* Нови постове

Re: Ще се разделят ли? от kalinastefanova04
[Днес в 12:19:42 am]

Re: Ще се разделят ли? от Деси
[Днес в 12:14:43 am]

Re: Ще се разделят ли? от Деси
[Днес в 12:13:09 am]

Re: Запознанство от kalinastefanova04
[Днес в 12:01:33 am]