Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Дали са пророчески сънищата ми?

Започната от Mishle, Октомври 17, 2017, 12:26:41 PM

« назад - напред »

Mishle

Здравейте, миналата седмица сънувах един човек който одавна искам и харесвам че се е рсзделил с неговата и идва при мен,  хваща ме и казва на нея да се маха че е избрал мен.  Това беше сънят ми.  А в действителност уикенда разбрах че наистина са се разделили и той вече не живее в тях и ми стана адски странно.  Той преди имаше чувства към мен,  сега искам да знам как стоят нещата,  мисли ли за мен и този сън трябва ли да ми ппдсказва нещо?  Да очаквам ли нещо между нас да се случи щом вече е и свободен?

Nom

Възможно е и аз сънувах сънища, в който се връщам на работа и ми дават ключовете от офиса, обаче се оказа че не е така. Съдбата ще реши, и времето ще покаже, но вашите наистина са пророчески и това реално би трябвало да се сбъдне. В момента тече размисъл какво точно да предприеме. Но най вероятноима наисстина шанс да сте заедно. Трябва да Ви подсказва, този сън, че нещата се подреждат според вашите мисли. Вие мислите да се съберете, така и става всичко.
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Ох и аз това се мол.. Да се реши и да ми пише,  адски много искам да го видя.. Цяла година чакам това развитие.  Само се моля да не се откаже и да се върне при бившата... Още не е махнал снимките с нея...

Love2

До края на годината ли виждате събиране между нас или?

Nom

Не мога да кажа с точност, ако  той иска да сте заедно ще ви потърси. Съдба е, много е трудно да се каже за среща, може да е днес, след 5 минути или 2 часа или никога. Това може да е  временно скарване, и имате предвид, че не винаги всички сънища се сбъдват. Искате да го видите, съдбата ще каже това ще се случили или не, аз се надявам тя да ви срещне. 
Не отговарям на лични съобщения!

Mishle

Цитат на: Dados - Октомври 18, 2017, 09:43:41 AM
Не мога да кажа с точност, ако  той иска да сте заедно ще ви потърси. Съдба е, много е трудно да се каже за среща, може да е днес, след 5 минути или 2 часа или никога. Това може да е  временно скарване, и имате предвид, че не винаги всички сънища се сбъдват. Искате да го видите, съдбата ще каже това ще се случили или не, аз се надявам тя да ви срещне.
аха...  защото по горе бяхте сигурна че така ще стане като в съня а сега ми казвате че може един вид само да са скарани и да се оправят.....  :(

Mishle

Моят приятел сънува че аз спя....  С този за който съм писала по горе..  И който наистина харесвам..  Какво ли означава това,  плод на ревност или...  Пророчески сън.. ? 

Mishle

Нещо да ми кажете? 
Айде моя сън не позна,  онзи който ме интересува е с неговата,  явно е че до връзка няма да се стигне но има ли шанс за някакви срещи между нас отвреме на време?  Ще ми се отвори ли такава възможност

Nom

Възможно е, много е трудно да се каже при положение,че има връзка с друга. Има желание има и начини. Ако наистина има желание ще намери начин.
Не отговарям на лични съобщения!