Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Среща с истинската любов

Започната от Margarita, Октомври 26, 2017, 06:35:34 PM

« назад - напред »

Тара

Цитат на: Kiksi - Януари 20, 2018, 05:59:49 PM
Видях че си пишат зодиите към моя въпрос горе той е Овен аз Козирог

И двамата имате чувства. Дава ми се обмисляне на планове. Ще има развитие на отношенията в положителна насока. От твоя страна - необходимо е да проявиш търпение, да бъдеш умерена. Остави нещата да се развиват по естествен начин, изясни за себе си какво наистина искаш.

Domin0

Цитат на: Тара - Януари 20, 2018, 07:57:17 PM
Цитат на: Kiksi - Януари 20, 2018, 05:59:49 PM
Видях че си пишат зодиите към моя въпрос горе той е Овен аз Козирог

И двамата имате чувства. Дава ми се обмисляне на планове. Ще има развитие на отношенията в положителна насока. От твоя страна - необходимо е да проявиш търпение, да бъдеш умерена. Остави нещата да се развиват по естествен начин, изясни за себе си какво наистина искаш.
аз знам какво искам но не разбрах какво да правя смисъл да оставя нещата как да го тълкувам?  Да не го търся и да чакам той да ме търси?  Или?

Тара

Цитат на: Kiksi - Януари 20, 2018, 08:03:58 PM
Цитат на: Тара - Януари 20, 2018, 07:57:17 PM
Цитат на: Kiksi - Януари 20, 2018, 05:59:49 PM
Видях че си пишат зодиите към моя въпрос горе той е Овен аз Козирог

И двамата имате чувства. Дава ми се обмисляне на планове. Ще има развитие на отношенията в положителна насока. От твоя страна - необходимо е да проявиш търпение, да бъдеш умерена. Остави нещата да се развиват по естествен начин, изясни за себе си какво наистина искаш.
аз знам какво искам но не разбрах какво да правя смисъл да оставя нещата как да го тълкувам?  Да не го търся и да чакам той да ме търси?  Или?

Хубаво е да изчакаш той също да вземе решение за себе си, нека той те потърси.

Domin0

Добре ама аз се притеснявам дали ще го направи.... Колко да чакамм..  :(  дано се случи скоро

Zelenoo4ka

Здравейте, омъжена съм с две деца. Преди няколко месеца се запознах с един мъж,към който от скоро изпитвам влечение доста силно,мисля за него. Виждате ли някакво развитие в нашите отношения? Той има ли интерес към мен? Знаците,лоото виждам са объркващи за мен.... Благодаря.

Margarita

Може ли отново да ми гадаете за любовта? Необвързана съм. Дали скоро ще я срещна?

Margarita

Мечтая много за любов. Мисля за това чувство и силно искам да го изпитам. Моля да споделите какво виждате.

Teomi

Обикновено когато най-малко очакваш.Докато си силно концентрирана само върху това,няма да стане.Измести "центъра на тежестта",занимавай се с други работи.Не гледай на всеки мъж като на потенциален кандидат за влюбване.Нещата ще се случат,когато им е времето.

Margarita

Дано се случи скоро. След преживяната раздяла, мисля че съм готова за нова любов. От години съм сама и искам да се обвържа по-сериозно. Бях доста наранена и искам вече да бъда щастлива.

mail_11

Цитат на: Тара - Януари 18, 2018, 08:07:40 PM
mail_11 в момента мисловната ти настойка се нуждае от малка промяна, за да се случат нещата при теб. Картите ми показват, че си налагаш самоограничения.  Оттам идва възможността да се разочароваш. Опитай се да се настроиш мисловно за успех, за да си проправиш път към това, което те очаква. Например: Нещата при мен се случват лесно, аз съм отворена и готова да бъда полезна, готова съм да приема новите възможности.  Можеш да повтаряш всеки ден тази фраза, за да се настроиш мисловно за успех :) и разбира се бъди готова за действие :)
Тара, кажи ми как да се пренастроя, заобиколена съм както в момента съм заобиколена от негативно настроени колеги, с които нямам какво да си кажа.
За съжаление и най-близкия ми човек и с него нямам какво да си кажа.
Това е много лошо, човек и бял да е, черен ще излезе, заобиколен от хора, които не го харесват.
Какво да направя?

Тара

 mail_11  Това как се чувстваш не трябва да зависи от обстоятелствата и хората около теб. Може и да ти звучи невероятно, но се постига с практика. Именно мисловната ти нагласа може да ти покаже обстоятелствата като ново предизвикателство, нова възможност, ново начало или поредния проблем и провал. Ти си тази, която избира мислите си и оттам идва твоята сила и отговорност - да дадеш на себе си възможността да видиш нещата от по-различна гледна точка, да се самоокуражиш и да се почувстваш по-добре.  Препоръчвам ти книгата на Естер и Джери Хикс за Емоциите :)

mail_11

Цитат на: Тара - Януари 26, 2018, 10:46:22 AM
mail_11  Това как се чувстваш не трябва да зависи от обстоятелствата и хората около теб. Може и да ти звучи невероятно, но се постига с практика. Именно мисловната ти нагласа може да ти покаже обстоятелствата като ново предизвикателство, нова възможност, ново начало или поредния проблем и провал. Ти си тази, която избира мислите си и оттам идва твоята сила и отговорност - да дадеш на себе си възможността да видиш нещата от по-различна гледна точка, да се самоокуражиш и да се почувстваш по-добре.  Препоръчвам ти книгата на Естер и Джери Хикс за Емоциите :)
Благодаря за съветите Тара! За момента използвах медитациите по метода на Силва и на други, които са професионални, но установих,че някой ми действат дори отрицателно.
Ще опитам да видя нещата от по-различна гледна точка, но все пак има значение хората около мене, дали ме подкрепят. Едно е да ме подкрепят и разбират, а  друго е да не ме разбират, и да съм сама в борбата си.

Margarita

Цитат на: Margarita - Януари 22, 2018, 07:31:34 PM
Дано се случи скоро. След преживяната раздяла, мисля че съм готова за нова любов. От години съм сама и искам да се обвържа по-сериозно. Бях доста наранена и искам вече да бъда щастлива.
Времето отминава, а аз не съм срещнала човекът за мен. Кога ще имам шанс за сериозна връзка?

Enona

Със сигурност поне до март ще си в това положение. Така че намери начин да се разсееш

Margarita

Ще намеря начин. Просто силно искам да изпитам това чувство и нямам търпение да се случи. Ще се постарая да съм по-търпелива и да не досаждам тук.