Автор Тема: Въпроси за живота ми...  (Прочетена 297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cocolina

• Потребител
  • *
  • Публикации: 25
Re: Въпроси за живота ми...
« Отговор #15 -: Ноември 14, 2017, 09:47:15 am »
Та затова искам да попитам дадос дали докраяна годината вижда среща между нас със сигурност?

Неактивен simonamileva

• Потребител
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2017, 09:55:28 am »
Тогава се срещни с този човек,но знай,че на първа среща няма да успееш правилно да "прочетеш книгата му".Ще ти трябва време и повече общуване с него,за да си изградиш ясна представа дали си струва да се хвърлиш в дълбокото.Знай,че мъжете никога в началото не се представят в истинската си светлина.Трябва да имаш или голяма интуиция, или голям опит,за да успееш от една среща да го сканираш максимално.Изборът си е само твой.Затова ти казах,че първо трябва да си дадеш сама сметка дали си струва да оставиш питомното и да хукнеш да гониш дивото.Не бързай,добре го обмисли,защото човек,когато бърза да промени рязко живота си,допуска непоправими грешки.
Понякога трябва да стигнеш дъното, че да си спомниш пътя ...

Неактивен Cocolina

• Потребител
  • *
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2017, 10:33:08 am »
Да разбирам го това,  искам просто да знам ще има ли среща между нас а другото ще преценявам на място

Неактивен Cocolina

• Потребител
  • *
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2017, 12:11:54 pm »
Какво виждате дадос мисли ли за мен,  дали има шанс да ми пише и до края на год. Да има среща между нас?

Активен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 1304
« Отговор #19 -: Ноември 14, 2017, 02:07:34 pm »
Защо жените сте като маймуни..докато не хванете нов клон не пускате стария..една раздяла с мъж или жена не бива да се диктува че може с някои друг да стане..а от това дали с въпросния партньор всичко е изчерпано..и ако е така..дори да няма друг на хоризонта..разделете се
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Неактивен Dados

• Шаман
  • Публикации: 4686
« Отговор #20 -: Ноември 14, 2017, 02:26:52 pm »
Пак ще кажа среща ще има една, но няма да е изясняване а той ще ти каже че не иска да е с теб. Раздяла със мъжа до теб не виждам. Ще ти пиша като знак за прекратяване на каквото има. Тоест не Ви виждам заедно!
https://ufoport.com/

Не отговарям на лични съобщения!

Неактивен izgybena

• Мъдрец
  • Публикации: 435
« Отговор #21 -: Ноември 14, 2017, 02:52:30 pm »
Защо жените сте като маймуни..докато не хванете нов клон не пускате стария..една раздяла с мъж или жена не бива да се диктува че може с някои друг да стане..а от това дали с въпросния партньор всичко е изчерпано..и ако е така..дори да няма друг на хоризонта..разделете се
  И за двете потребителки, които задават въпроси в темата за "втори" мъж в живота им мисля, че не стои въпроса за "пускане на клона", а по-скоро за неизживени моменти с тези мъже, които са ги заинтригували. Тези, които разсъждаваме над техните питания, внасяме съмнението "струва ли си" да се борят за тях и изпускане на питомното пред дивото.Щом питат, значи те това желаят. Когато си слагаме рамки и граници на желанията си се чувстваме нещастни....Само, че да се надяваме само на ясновидски отговори относно постигане на конкретно желание няма как да ви се получи постигането му.Искат се и малко лични усилия за това.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Активен Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

• ДРЕВНИЯ
  • Шаман
  • Публикации: 1304
« Отговор #22 -: Ноември 14, 2017, 04:33:57 pm »
  И за двете потребителки, които задават въпроси в темата за "втори" мъж в живота им мисля, че не стои въпроса за "пускане на клона", а по-скоро за неизживени моменти с тези мъже, които са ги заинтригували. Тези, които разсъждаваме над техните питания, внасяме съмнението "струва ли си" да се борят за тях и изпускане на питомното пред дивото.Щом питат, значи те това желаят. Когато си слагаме рамки и граници на желанията си се чувстваме нещастни....Само, че да се надяваме само на ясновидски отговори относно постигане на конкретно желание няма как да ви се получи постигането му.Искат се и малко лични усилия за това.
Е умното си е умно :) аз си говоря по принцип,защото това тук е масов въпрос..ако ще стане с Х да взема да оставя У..ама ако не става..няма да го оставя
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

loading...

Mobile View
SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal