Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпроси за живота ми...

Започната от Klariss, Ноември 13, 2017, 02:59:05 PM

« назад - напред »

Klariss

Та затова искам да попитам дадос дали докраяна годината вижда среща между нас със сигурност?

simonamileva

Тогава се срещни с този човек,но знай,че на първа среща няма да успееш правилно да "прочетеш книгата му".Ще ти трябва време и повече общуване с него,за да си изградиш ясна представа дали си струва да се хвърлиш в дълбокото.Знай,че мъжете никога в началото не се представят в истинската си светлина.Трябва да имаш или голяма интуиция, или голям опит,за да успееш от една среща да го сканираш максимално.Изборът си е само твой.Затова ти казах,че първо трябва да си дадеш сама сметка дали си струва да оставиш питомното и да хукнеш да гониш дивото.Не бързай,добре го обмисли,защото човек,когато бърза да промени рязко живота си,допуска непоправими грешки.
Понякога трябва да стигнеш дъното, че да си спомниш пътя ...

Klariss

Да разбирам го това,  искам просто да знам ще има ли среща между нас а другото ще преценявам на място

Klariss

Какво виждате дадос мисли ли за мен,  дали има шанс да ми пише и до края на год. Да има среща между нас?

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Защо жените сте като маймуни..докато не хванете нов клон не пускате стария..една раздяла с мъж или жена не бива да се диктува че може с някои друг да стане..а от това дали с въпросния партньор всичко е изчерпано..и ако е така..дори да няма друг на хоризонта..разделете се
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин

Nom

Пак ще кажа среща ще има една, но няма да е изясняване а той ще ти каже че не иска да е с теб. Раздяла със мъжа до теб не виждам. Ще ти пиша като знак за прекратяване на каквото има. Тоест не Ви виждам заедно!
Не отговарям на лични съобщения!

izgybena

Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Ноември 14, 2017, 02:07:34 PM
Защо жените сте като маймуни..докато не хванете нов клон не пускате стария..една раздяла с мъж или жена не бива да се диктува че може с някои друг да стане..а от това дали с въпросния партньор всичко е изчерпано..и ако е така..дори да няма друг на хоризонта..разделете се
И за двете потребителки, които задават въпроси в темата за "втори" мъж в живота им мисля, че не стои въпроса за "пускане на клона", а по-скоро за неизживени моменти с тези мъже, които са ги заинтригували. Тези, които разсъждаваме над техните питания, внасяме съмнението "струва ли си" да се борят за тях и изпускане на питомното пред дивото.Щом питат, значи те това желаят. Когато си слагаме рамки и граници на желанията си се чувстваме нещастни....Само, че да се надяваме само на ясновидски отговори относно постигане на конкретно желание няма как да ви се получи постигането му.Искат се и малко лични усилия за това.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: izgybena - Ноември 14, 2017, 02:52:30 PM
Цитат на: Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда - Ноември 14, 2017, 02:07:34 PM
Защо жените сте като маймуни..докато не хванете нов клон не пускате стария..една раздяла с мъж или жена не бива да се диктува че може с някои друг да стане..а от това дали с въпросния партньор всичко е изчерпано..и ако е така..дори да няма друг на хоризонта..разделете се
И за двете потребителки, които задават въпроси в темата за "втори" мъж в живота им мисля, че не стои въпроса за "пускане на клона", а по-скоро за неизживени моменти с тези мъже, които са ги заинтригували. Тези, които разсъждаваме над техните питания, внасяме съмнението "струва ли си" да се борят за тях и изпускане на питомното пред дивото.Щом питат, значи те това желаят. Когато си слагаме рамки и граници на желанията си се чувстваме нещастни....Само, че да се надяваме само на ясновидски отговори относно постигане на конкретно желание няма как да ви се получи постигането му.Искат се и малко лични усилия за това.
Е умното си е умно :) аз си говоря по принцип,защото това тук е масов въпрос..ако ще стане с Х да взема да оставя У..ама ако не става..няма да го оставя
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин