Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Трябва да помагате на хората да се учат сами да взимат съдбоносни решения!

Започната от simonamileva, Ноември 14, 2017, 10:40:29 AM

« назад - напред »

simonamileva

Трябва да помагате на хората да се учат сами да взимат съдбоносни решения,а не да чакат на готови отговори,защото,ако не се случи това,което им е било предсказано,ще потънат още повече в отчаянието и безпомощността си.Няма готови решения,нито готови отговори,всички достигаме до тях с доброволни или тежки житейски уроци.Всеки трябва да се научи да вярва първо на вътрешният си "АЗ" и тогава на всички други.Ако е трябвало всичко да знаем нямаше да сме тук на Земята.Дали ще бъда блокирана или не,няма никакво значение.Важното е хората да се научат сами да достигат до нужните им решения с известна помощ от Вас-гадателите разбира се.Не се ли научим сами,никога няма да слезем от въртележката.Ще ви спестя времето да ме блокирате.Не мисля,че съм копирала някъде нещо,нито съм дала грешен съвет на някой.Казвам това,което мисля за правилно,а всеки сам си решава дали си струва да се вслушва в съвета ми.Успех!!!
Понякога трябва да стигнеш дъното, че да си спомниш пътя ...

Enona

Подкрепям казаното. Някои хора ги е страх да живеят. Искат някой да им даде сценария и да го изиграят. А може би им е по-лесно, когато някой друг им е виновен после

izgybena

 Повечето от потребителите/ясновидци, гадатели и т.н./ точно това правят на този форум.Не мисля, че има хора, които с отговорите си умишлено задълбочават депресиите на хората изпаднали в нужда да потърсят съвет, утеха и подкрепа в труден за тях момент.  Колкото до мнението на Енона, че хората се страхуват да живеят живота си и търсят готов сценарий, за да има на кого да се сърдят ,след като не им се случи случката считам,че е неприемливо и отнасящо се единици хора тук на форума, които трябва да решат проблема си с други средства и помощ.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Enona

Естествено, че мнението ми не се отнася за всички масово. Но на въпрос ще сменя ли скоро работата, като ти отговорят не. Питащия какво прави - стои и си трае не кандидатства никъде защото му казали, че няма да стане??? Или да оставя ли мъжа си, ще съм по-щастлива ли с любовника? Чакай малко къде е твоята отговорност за твоя живот? Има и въпроси - да му кажа ли че го харесвам? Ами кажи му- няма да промениш галактиката с това, като няма да се помни след 3 години

Lebed

Не виждам как може да наш на някой, ако му кажеш 3 мили думи, а ако не си сигурен в нещо да го поощриш да не се отказва. Но когато кажеш на някого "не", не може " не става"  това може да го програмира да се затвори в себе си и хората с лабилна психика го правят - просто вярват, защото в лошото се вярва по лесно. Затова не толерирам грубостта и особено, когато се отнася до нещо , в което не си убеден и го сервираш на хората, защото днеска си станал и живота ти е сив някак си.

Пепито-Белия Вълк който хапе при нужда

Цитат на: simonamileva - Ноември 14, 2017, 10:40:29 AM
Трябва да помагате на хората да се учат сами да взимат съдбоносни решения,а не да чакат на готови отговори,защото,ако не се случи това,което им е било предсказано,ще потънат още повече в отчаянието и безпомощността си.Няма готови решения,нито готови отговори,всички достигаме до тях с доброволни или тежки житейски уроци.Всеки трябва да се научи да вярва първо на вътрешният си "АЗ" и тогава на всички други.Ако е трябвало всичко да знаем нямаше да сме тук на Земята.Дали ще бъда блокирана или не,няма никакво значение.Важното е хората да се научат сами да достигат до нужните им решения с известна помощ от Вас-гадателите разбира се.Не се ли научим сами,никога няма да слезем от въртележката.Ще ви спестя времето да ме блокирате.Не мисля,че съм копирала някъде нещо,нито съм дала грешен съвет на някой.Казвам това,което мисля за правилно,а всеки сам си решава дали си струва да се вслушва в съвета ми.Успех!!!
Защо да те блокират анализът ти е добър.Понеже аз съм един от хората с по рязък тон/особенно към мъжете/ да обясня и защо го правя Не може да се имаш за мъж..и да хленчиш че са ти взели играчката ,не може да си мноооого влюбена споделено и през 5 минути да питаш "ама мисли ли за мен " или да създадеш Н брой профили и да задаваш същия въпрос 100 пъти ви казах Постоянно ,"ръчкане,виждане" е все едно да докосваш супер нежна материя..ще се скъса и дори да е имало добър за вас шанс,току виж се е обърнала на 180 градуса ситуация..и то само заради любопитство то ви .Както казват англичаните ,"Любопитство убива котката
Бута  се каруца където коня тегли..не трябва да пречим на хората които искат да прецакат живота си по собствен и оригинален начин