Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще се стабилизират ли отношенията и какво ме очаква с човека, когото обичам?

Започната от Phoenix, Ноември 20, 2017, 10:02:29 PM

« назад - напред »

Phoenix

Здавейте колеги, бих искала да попитам какво виждате за мен в бъдеще. Ще затвърдя ли отношенията си със сегашния си партньор? Какво виждате за мен в близко бъдеще, в личен план?
Срещам се с този човек от скоро, да кажем от около три седмици отношенията ни се измениха, сякаш минаха на друго ниво. Ще съм благодарна на някакви прогнози от ваша страна!
Не отговарям на лични съобщения.

Странен

)))  е нали бяхме тъмни тук и правехме черни ритуали. що ни питаш ?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Phoenix

Странен, към теб ли съм се обръщала с тези епитети? Ако не желаеш да отговаряш, не мисля, че е нормално да се заяждаш? Освен това мисля, че форума е свободно място на което да изразя мнение по определени въпроси и не съм засягала теб и това което правиш - НИКОГА!
Не отговарям на лични съобщения.

Phoenix

Не отговарям на лични съобщения.

izgybena

Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Phoenix

Благодаря...много объркани сигнали получавам. Сякаш всеки мой опит да разбера нещо за нас е овенчан с различни и противоречиви знаци- веднъж- пълно щастие-друг път - никакво бъдеще и всичко сякаш е 50/50 ... Когато усетя негатив- всичко върви перфектно...и обратното...
Не отговарям на лични съобщения.

izgybena

Ако е писано ще бъде,нали знаеш.С питанията сама разколебаваш нещата.Вярвай!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

Phoenix

Благодаря на Изгубена, ще може ли още някой да даде своя прогноза?
Не отговарям на лични съобщения.

Phoenix

Вече съм почти сигурна, че отношенията ни приключиха, поне на този етап.
Не отговарям на лични съобщения.

benjozeto

Извинявай пак съм аз, предлагам ти да го потърсиш ти и да опиташ да оправите нещата, не се отказвай, ако съдбата е решила той ще откликне веднага. Аз те послушах и писах на моята приятелка и ние с нея сме били само три седмици заедно но за мен са като три години. И сега седя и чакам да видя дали поне ще ми отговори това ще ми покаже дали всичко е свършило или има надежда.

Phoenix

Работата е там, че имаме отношения от много време, познаваме се от малки и моите усещания винаги са били такива...но тогава живота така се стече, че се отделихме, аз имам две дечица...от няколко месеца отношенията ни са хем прекрасни, хем обтегнати... Винаги аз съм била, човека, който да го потърси, но не и сега. Премина много граници и въпреки всичко съм готова да простя и да приема, но само ако инициативата е от негова страна...този път... А той едва ли ще направи крачка, тъй като е свикнал сам и едва ли не, спътница в живота му е някакъв лукс...особен,труден и странен характер е, но.... Характер, който мога да понеса спокойно...но да предлагам любовта си ей така -не. Както казах, по- добре да остане така, винаги ще съм там- за него, но ако пожелае... Непоискано - не.
Не отговарям на лични съобщения.

benjozeto

Защоли любовта е толкова сложно нещо, аз се пазих 10 гд да незадалбавам с жени сега се предумах, понеже жената ми допадна и сега мен ще ме боли много дълго време ако несе получат нещата.

Phoenix

Не отговарям на лични съобщения.

В.Стоянова

Цитат на: Странен - Ноември 20, 2017, 10:14:56 PM
)))  е нали бяхме тъмни тук и правехме черни ритуали. що ни питаш ?
Нека и аз се включа в "отговора" на Странен...Това,за тъмните и джуркането на отвари,по никакъв начин не е било насочено към теб,а към Дадос.Това,че тя е "специална" за теб,и че си се обидил,защото е твое протеже,нас това не ни вълнува...Ако я имаш за част от себе си - разбирам,но ако ли не - то тогава няма смисъл да се обиждаш...Аз се чудя как хора,които са допускали толкова много грешки и са били наказвани многократно със забележки,все още заемат важно място във форума...
Не отговарям на лични съобщения !

KIARA

В.Стоянова, ще е много хубаво и всички ще приветстват, ако вие също по-често отговаряте на въпроси. Казвам това, защото не мисля, че някой протежира Dados, а че тя е важна част от форума, защото винаги откликва.