Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че празнувам моя рожден ден

Започната от mail_11, Ноември 21, 2017, 07:33:55 AM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах,че празнувам моя рожден ден, но аз по принцип не смятам да го празнувам,защото ставам а 40...
Беше дошъл и моя работодател, което ми се стори странно, не говори с мен, но стоя дълго време. Не си спомням някой дами е подарил подарък, което е странно.
Имаше много хора.Аз поисках да пуша, но цигарите ми някак не се палеха, едната се намокри.
Какво значи този сън?

Nom

Очаквате веселба с приятеи, среща с тях, забавление. Не бива да позвояваш на външни лица да навлизат в живота ти, един от тях е точно товя работодател. Тези много хора са символ на многото хора който искат това място, символ на твоите страхове. Неприятности са това.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Ноември 21, 2017, 01:57:22 PM
Очаквате веселба с приятеи, среща с тях, забавление. Не бива да позвояваш на външни лица да навлизат в живота ти, един от тях е точно товя работодател. Тези много хора са символ на многото хора който искат това място, символ на твоите страхове. Неприятности са това.
Благодаря Дадос, дано да се веселя, дано да има и такива моменти. Да, не бива моите началници да разбират за моите проблеми.

Nom

Има някоя около теб, който е възможно да е научил. Пази се, там има хора който е възможно да знаят твои тайни и точно това че имаш здравословен проблем.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Ноември 21, 2017, 05:41:51 PM
Има някоя около теб, който е възможно да е научил. Пази се, там има хора който е възможно да знаят твои тайни и точно това че имаш здравословен проблем.
Дадос, възможно е, но така или иначе ще се наложи да кажа поне частично за проблема. Ако знаеха подробностите едва ли щяха да са толкова спокойни, по-скоро те може би се досещат, че имам, но съня...защо този човек е на рождения ми ден, той е най- големия началник, възможно е и той да научи...а самия сън ме плаши...аз наближавам 40, а има поверие да не се празнува, свързва се със смъртта....и хората около мене те не носеха подаръци. Малко ме е страх, но страха от истината е най- големия ми страх.

mail_11

Това е лошо, ако някой знае, но не казва. Може да се използва срещу мене, въпреки че би трябвало да са по-благосклонни към мене, а аз мисля,че ще е обратното.

Nom

Този сън покзава товята все едно затвореност в ъгъла, кръстопът в живота. Незнаеш на къде да поемеш, страх те, а здравето ти не е засегнато сериозно. Страх те, ече заради това че загубиш работата си, а аз виждам разбиране, възможно е да има хора, който ще те разберат та, възможно еи това е най-големият шеф. Въртиш се напрад или назад.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Dados, ти кажа че има някой, който знае или е научил нещо, жена или мъж е?
Дано най- големия шеф да прояви разбиране наистина. Според един човек с голяма репутация здравето ми е в опастност, вдички останали слушат него. Вече взех решение, може и да не е вярно, но го взех , а именно да продължа терапията си. Рано или късно всички ще знаят, страха ми в съня...там няма страх, странното е, че там са хора, които не са ми близки и приятели, те не говорят с мен, но са дошли и са около маси, засвидетелсват уважение.
Страшен ми е съня, защото аз няма да празнувам 40- тия си рожден ден....
Дано всичко да се оправи
Дадос, правил ло си ритуала с чаша вода да видиш отговорите на въпросите, които те интересуват? Дали работи?

Nom

Ще ти кажа, нещо, притесненията ти са излишни. Силна си, жена си, продължи си спокоойно терапията макар че влагаш твърде много в нещо, в  което аз не вижддам смисъл. Ти си добре, притеснена си, че това ще се отрази на работата ти, че кой знае кой ще разбере. Създаваш си проблеми самата ти. И това може да ти донесе проблеми. Страхуваш се от неуспех. Самата ти можеш да си помогнеш.
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Числото 40 насън е знак, че имате възможност да се ориентирате към благополучие, но за целта ще трябва да се разделите с част от най-порочните си материалистични възгледи. Тоест ако обикновената логика на обществото гласи, че трябва да спестяваме и да трупаме богатства, за да имаме, то логиката  е точно обратната.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Цитат на: Dados - Ноември 22, 2017, 10:41:19 PM
Числото 40 насън е знак, че имате възможност да се ориентирате към благополучие, но за целта ще трябва да се разделите с част от най-порочните си материалистични възгледи. Тоест ако обикновената логика на обществото гласи, че трябва да спестяваме и да трупаме богатства, за да имаме, то логиката  е точно обратната.
Дадос, искам да поясня,че не съм сънувала числото 40, а че празнувам рождения си ден. В реалността другата година предстои да стана 40, а има поверие,че 40-ти рожден ден не се празнува и аз нямам намерение да го празнувам. Затова споменавам това число.
Иначе си прав,че сама си създавам проблеми, но проблемите няма да се разрешат от само себе си, особено здравословните...
Незнам каква връзка има работодателя ми....това ме плаши,защото този човек аз не го познавам лично, нито съм говорила с него, а той присъстваше през цялото време.
Това е, което исках да кажа.

Nom

В Другия сън съм ти  писала нещо, свързано с този.
Не отговарям на лични съобщения!