Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква през 2018?

Започната от НЕАКТИВЕН, Ноември 24, 2017, 03:14:55 PM

« назад - напред »

Рада

Цитат на: Mystic - Януари 11, 2018, 11:22:21 PM
Цитат на: Рада - Януари 11, 2018, 10:34:20 PM
Здравейте, какво ме очаква тази година? Ще имам ли промяна в личният ми живот през 2018г. Аз съм зодия риба, а мъжът за който копнея е козирог?
Защо се получава така най-емоционалния човек бива привлечен  от противоположния си ? Риба - емоционален знак, дълбок, духовен.. Козел - земен, материален, понякога дори прикрит, безжалостен. Недоверчив, не рискуващ, потаен. Обичащ природата, традициите, сериозен. Но мога да кажа, че е и стабилен, ставащ за доверие, мъжествен. Независим, амбициозен. Любовта между вас би била успешна, защо така мисля, въпреки различията ? Ами връзките са затова, да имаме какво да се учим от отсрещния. Колкото повече различия, толкова по-дълъг обучителен период и взаимност. Дълга връзка, щом се случи.  Сатурн в момента навлезе в Козирог, а това ще му даде много промени в личния живот. Според мен ще имате шанса да сте заедно. Трябва доста да внимавате да не създадете поводи за клюки. Трябва да сте независима, сериозна за да му привлчете вниманието. Трябва да види нещо различно във вас. Когато трябва - сериозност, когато трябва пък шеги, обаче умни. Трудни характери са спечелване, но спечелите ли го, ще ви е верен. Успех. :)
Много благодаря за отговора. Спечелила съм го, но именно тази негова неувереност и факта, че не смее да рискува...а и разстоянието (хиляди километри) Вече се чудя дали аз да не му предложа брак?

Bella94b

Здравейте! Бих искала и аз да попитам какво ме очаква тази година, но конкретно питам за личен план тъй като нещото към което се стремя най-много е семейство. Срещнах човек с който смятам, че може би ще се получи, но проблема ми е дали ще се осъществи това мое желание, защото аз имам малко детенце, което той обича по думите му, макар да не е негово. Незнам дали няма да сгреша като се надявам на това чудо? Помогнете ми моля! Моята р. д. е  29.01.1994, а неговите 02.07.1995.
Природата и промяната са едно и също. Ние сме тези, които движим промяната! Тя започва, когато ние решим!

beuty

Здравейте,
Искам да попитам какво ме очаква в любовен план през началото на новата година-февруари, март, април...в момента не съм обвързана. Ще срещна ли някой нов човек, ще се събера ли с някои стар?

jivka111

Здравейте, искам и аз да попитам какво ме очаква в работата през 2018 година!  Родна съм на 04,09,1959

Тара

Цитат на: Bella94b - Януари 12, 2018, 09:56:06 PM
Здравейте! Бих искала и аз да попитам какво ме очаква тази година, но конкретно питам за личен план тъй като нещото към което се стремя най-много е семейство. Срещнах човек с който смятам, че може би ще се получи, но проблема ми е дали ще се осъществи това мое желание, защото аз имам малко детенце, което той обича по думите му, макар да не е негово. Незнам дали няма да сгреша като се надявам на това чудо? Помогнете ми моля! Моята р. д. е  29.01.1994, а неговите 02.07.1995.

Направих нумерологични изчисления за теб и за него (по Питагор). В твоята и в неговата рождена нумерологична карта е заложено създаване на семейство. За тази година при теб има числа, показващи възможност за създаване на семейство, сключване на брак, решаване на много въпроси, свързани със семейството, разчитане на помощ от семейството.  Също в събитиен план е възможно нов дом, квартира, ремонт, преместване.
За него за 2018 година в събитиен план се дава успех в работата, както и преодоляване на вътрешни кризи, работа над себе си. Тази година за него е под вибрация на числото 2, което е свързано със съдружие, партньорство. Самата година 2018 е във вибрация 2 - предразполага към брак и е благоприятна за създаване на семейство.
Така, че ако се доверим на цифрите е напълно в реда на нещата да се похвалите тази година с това хубаво събитие. Успех! 

Романтик

Здравей Mystic. Момичето , което отдавна обичам и на което много държа, спря да ми пише , виждаме се вече по-рядко, Дали ще имам връзка и семейство с нея? Много си я обичам, тя го знае това. Как ще се развият нещата с нея?
Отделно трябва да правя и една операция, в София или Плевен да отида за нея?Дали ще е успешна тази операция?

beuty

Здравейте,
Искам да попитам какво ме очаква в любовен план през началото на новата година-февруари, март, април...в момента не съм обвързана. Ще срещна ли някой нов човек, ще се събера ли с някои стар?

KIARA

Цитат на: Романтик - Януари 13, 2018, 10:04:26 PM
Здравей Mystic. Момичето , което отдавна обичам и на което много държа, спря да ми пише , виждаме се вече по-рядко, Дали ще имам връзка и семейство с нея? Много си я обичам, тя го знае това. Как ще се развият нещата с нея?
Отделно трябва да правя и една операция, в София или Плевен да отида за нея?Дали ще е успешна тази операция?

Романтик, не само че с нея няма да имаш връзка, но по всяка вероятност изобщо няма да имаш връзка и семейство, защото си лепкав маниак и психопат и това отблъсква жените. Казвам ти го съвсем обективно като страничен наблюдател. Например, историята с разходката до Шипка беше повече от гнусна. Тотално отвратително. Ти си ненормален.

Teomi

Киара,какво става с теб,нападаш всичко живо и обиждаш без да познаваш хората.

KIARA

Teomi, споделям мнението си. Не следва никой да го приема лично или изобщо дори да го взема предвид.

Романтик

Ами Киара , разходката до Шипка не е била никак гнусна, защото щом момичето ме е хванало под ръка, явно и е харесало.
Не съм нито психопат, нито лепкав маниак,  подчертавам,че други момичета нямам - нито ходя с няколко момичета едновременно.
Обичам един човек и държа само на него.
А това ,че ти искаш да се заяждаш с всички тук и да обиждаш, си е твой проблем и достатъчно ясно показва ти каква си. Аз ще си спестя коментарите, то достатъчно ясно показваш що за човек си, и дали изобщо си човек, щом ми пожелаваш да нямам семейство.

KIARA

Въобразяваш си, че изобщо някога нещо с теб е било приятно за нея. Момичето през цялото време се е чудило как да се отърве от натрапник като теб.

Романтик

Други прогнози имате ли, Киара?

KIARA

На въпроса, който си поставил - не.

Романтик

Има и една госпожа, която ви попита дали ще има деца и Вие хоп и отговорихте, че няма да има деца...на което получихте отговор от нея, че тя вече си има дете.
Какво е усещането да нараните така една жена ,че няма да си има собствено дете.
ДОБРЕ ЛИ СИ СПИТЕ СЛЕД  ТОВА?