Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква през 2018?

Започната от НЕАКТИВЕН, Ноември 24, 2017, 03:14:55 PM

« назад - напред »

KIARA

Цитат на: Dados - Февруари 11, 2018, 10:55:53 PM
Kiara всичко зависи от теб самата. В работата не виждам промяна и проблеми - там е тихо, но за момента не виждам скрити обожатели, в работата ти може би има, но все още не искат да си признаят. Има хора който искат да са заедно с теб, след около 3 месеца,вече ще имаш човек до себе си. Всичко е  наред в работата.

Dados, можеш ли да кажеш нещо повече за човека, с който ме виждаш след около 3 месеца? Каквито и да е допълнителна информация, която усещаш...
Благодаря!

Nom

Здравейте, както споменах имам 2месеца до края на изпитателен срок. Но все пак, питам се дали имам шанс за нещо по добро ако реша да напускам. От друга страна и това е нещо
Не отговарям на лични съобщения!

mozila

Здравейте, искам и аз да попитам какво ме очаква през 2018 година? Аз съм зодия телец. В работата какво ме очаквa- нова работа,от месец два съм в застой. В семеен план също, партнъора ми е везни.  Благодаря предварително! 

Nom

Moзила нова работа, виждам до 3месеца,ако в момента не работи
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Нова работа, ако в момента не работиш до 3месеца трябва да имаш. Да партньора ти не виждам промяна, изненада утре на 14ти.Виждам да сте заедно. Вероятно планове за дете ще има,  той има някакво желание за това
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Киара  смътно виждам висок мъж, с кестенява коса. Трябва да е от твоята работа, да се сближавате постепенно. Той сам първи ще направи стъпка  към теб. 
Не отговарям на лични съобщения!

mozila

Благодаря ви ,само още един въпрос. Където сме сега ли ще бъде тази нова работа, или изисква ппреместване?

Nom

Mozila добре ще бъде да остаете в същото населено място, където сте. Там ще откриете новата работа, надявам се в идващите 2 до 3 месеца.
Не отговарям на лични съобщения!

pralina

Dados ,разбира се, че имаш шанс за нова работа , ама първо направи интервенцията. Щом  срещаш разбиране от ръководството, поработи и ще добиеш самочувствие  и увереност да намериш нещо по-добро. За новата работа ще трябва да си в кондиция .

Nom

Pralina усещам че тя ще е след броени дни. Усещам че до около 7 дена ще има развръзка. За  работата за сега не съм решила какво да правя. Имам затруднения и проблеми, не е много каквото исках, аз исках да съм на друго място, но пак е нещо. За останалото се надявам на развитие в следващите 7 дена.
Не отговарям на лични съобщения!

mail_11

Тара, можеш ли на мене да хвърлиш карти, очаква ли ме промяна в работата и дали е за добро? Ще остана ли на тази длъжност, която заемам в момента и някой дали знае подробности за здравословното ми положение на работата? Предстои ли ми пътуване до София във връзка с изясняване на моето здраве, която е далече от моя град?

pralina

 Dados , моето усещане е за сполучлива интервенция  . След нея  едно по едно се  подрежда другото- работа, среда  , промяна в отношенията.

Nom

Да, ще е успешна. Усещам я, много близо. Нека не продължавам.
Не отговарям на лични съобщения!

Тара

Цитат на: mail_11 - Февруари 13, 2018, 08:30:56 PM
Тара, можеш ли на мене да хвърлиш карти, очаква ли ме промяна в работата и дали е за добро? Ще остана ли на тази длъжност, която заемам в момента и някой дали знае подробности за здравословното ми положение на работата? Предстои ли ми пътуване до София във връзка с изясняване на моето здраве, която е далече от моя град?
За работата в настоящия момент ти се пада карта - хитрост от страна на някого, която все някога ще бъде разкрита; в близко бъдеще ти се пада позитивна промяна; в по-далечно бъдеще - отново промяна, която не зависи от теб - тя ще се случи, независимо от това дали искаш или не, предоставя ти се нов шанс за работа;

KIARA

Цитат на: Dados - Февруари 13, 2018, 04:00:05 PM
Киара  смътно виждам висок мъж, с кестенява коса. Трябва да е от твоята работа, да се сближавате постепенно. Той сам първи ще направи стъпка  към теб.

Не харесвам никого от моята работа. Даже са ми крайно неприятни.