Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Помощ. Просто ме изтри от живота си

Започната от alissa, Ноември 26, 2017, 05:38:38 PM

« назад - напред »

alissa

Някой дали вижда развитие по темата?

izgybena

Доста време мина,потърси го ти щом ти е такава тръпка.Всяка постъпка има обянение.Той ти дължи поне истината за отдръпването си.Твоето мълчание също не те води до нещо добро.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

alissa

Той ми се обади преди месец,  продължаваме да се виждаме, но искам да знам на къде отиват нещата... Странен беше доста точен с  прогнозата си!

Teomi

От 2 стола се сяда на земята,рано или късно.

alissa


alissa

Защото това май не е целта на форума, а още по-малко да се поучаваме един друг! Поправи ме ако греша, но точно така ми звучиш, а на мен изобщо не ми е до това! Мислиш, ли че не знам или  че ми е забавна ситуацията, в която се намирам???? Мислех, че този човек е любовта на живота ми, а в момента го гледам в очите и го лъжа! Познай, дали имам нужда да чуя, е от два стола се пада на земята!

Teomi

Не съдя никого,живота е твой.Трябва да избереш един от двамата,иначе прогнозата е тази,която ти написах.

alissa

Е то това е целта на въпросите, които задавам!

Blueeyes

Здравейте
Искам да попитам какво виждате във връзка с отношенията ми с един човек,с когото сме в много сложна ситуация.
Имахме минало ,но след доста неприятности сякаш ме забрави.Не ме търси нито пише.И в същото време получаван странни обаждания от скрит номер и искам да питам дали той звъни и каква е целта.Ще ме потърси ли въобще някога и ше оправим ли взаимоотношенията си?

Mystic

Цитат на: Blueeyes - Януари 16, 2018, 08:34:48 PM
Здравейте
Искам да попитам какво виждате във връзка с отношенията ми с един човек,с когото сме в много сложна ситуация.
Имахме минало ,но след доста неприятности сякаш ме забрави.Не ме търси нито пише.И в същото време получаван странни обаждания от скрит номер и искам да питам дали той звъни и каква е целта.Ще ме потърси ли въобще някога и ше оправим ли взаимоотношенията си?
Това е много тъжно. Изживявам същото, без разлика. Но вярвам, че ако е било искрено, все някой ден в някое време любимите ни се връщат обратно.

KIARA

Момичета, това, което и двете казвате, отговаря само по себе си на въпросите ви - ако някой не ви е потърсил повече от 1-2 месеца, изобщо не го е грижа за вас.