Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Защо не спирам да мисля за него?

Започната от Louise, Ноември 28, 2017, 06:17:16 PM

« назад - напред »

Louise

Mint , само искам да знам мисли ли по няког за мен, сеща ли се изобщо?

milena.kattym

Мила Luise , пиша ти това защото прекалено добре изживях това което ти се случва и те разбирам напълно . Вкопчила си се в този човек и всяка секунда чакаш малка надежда ,дори най минималния знак ,че нещата могат да се получат . Не са нужни свръхестествени способности за да определим че на някой не му пука за нас . Ние се тормозим ,мислим,премисляме ,плачем и най накрая просто разбираме колко много не си е заслужавало . Опитай се така да се каже да прескочиш по бързо тази фаза  и животът ти ще бъде по лесен и по лесно ще намериш сродната си истинска душа .Зная ,че на думи е лесно казано ,но опитай . Ще си спестиш много изгубено време !Усмихнат ден и всичко добро
Успелите Хора контролират Чувствата и Емоциите си !

Louise

Благодаря ви за отговорите и времето което ми отделихте. Да , добре осъзнавам всичко.., може би се надявам един определен човек поне за час да се почуства както аз сега ...;(

mint


Louise

Искам само всичко да му се върне един ден... колкото и гадно да звучи това ...да бъде на моето място ....

KIARA

Louise, защо слушаш mint? Тя не е гадател.

Louise

KIARA , не знаех... просто последна надежда ... А и търся утеха тук .всеки ден задълбавам все повече а не искам да е така...искам да знам дали поне малко страда този човек , дали Пи някога ме
Мисли????

KIARA

Разбирам те. :( Тук няма кой да ти отговори на тези въпроси. Само ще ти обясняват как няма смисъл да мислиш за този човек и че нещата са приключили, но ти с оптимизъм и сила трябва да продължиш напред, защото само от това зависи какво ще ти се случи в бъдеще. Изслушала съм ги всичките вече... Няма отговори тук.

mint

KIARA, защо смяташ, че не съм гадател?

Enona

Интересно веднъж като Ви е "видяно" че някой не мисли за вас, че няма д ви потърси и нямате бъдеще защо задълбавате. Ама защо било така, защо ви се случвало...Само Господ знае с кое какво сте заслужили. На никой не му се случва нещо повече от волята на Бог. Хората ви съжалявам и гледат да ви дадат съвет как да не ви боли. Няма как да променят съдбата ви. Пък и не ги засяга чак да се напъват да гледат кой с коя къде се натиска, та не е с вас.