Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Искам да забременея но не става и много ми е тежко

Започната от ely313, Декември 10, 2017, 11:23:26 AM

« назад - напред »

ely313

Цитат на: Nom - Декември 10, 2017, 07:47:17 PM
При Таня проблемът е друг, тя няма деца Ели. Аз вярвам,че всеки един от нас рано или късно заслужава това което иска, рано или късно получава това което иска.
Нещо май не е разбрах,  и аз нямам деца.

ely313

Цитат на: tanyamark - Декември 10, 2017, 07:56:32 PM
И аз така бях-имах предвид, не вярвах на билки, не вярвах в много необясними неща, но повярвах вече... Да, за съжаление нямам деца, една от многото болки в живота ми....
Напълно разбирам тази болка....
Много се радвам за майка ви!

tanyamark

Имах предвид просто да говорите с нея, да и изпратие изледвания ако имате, ако тя може да ви помогне ще ви каже.

Странен

Цитат на: tanyamark - Декември 10, 2017, 08:06:17 PM
Имах предвид просто да говорите с нея, да и изпратие изледвания ако имате, ако тя може да ви помогне ще ви каже.
Тя доктор ли е?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Teomi

Съжалявам,че се намесвам,но ако проблема е възрастта и настъпваща менопауза,за съжаление никоя билка няма да помогне.????

ely313

Цитат на: Странен - Декември 10, 2017, 08:16:01 PM
Цитат на: tanyamark - Декември 10, 2017, 08:06:17 PM
Имах предвид просто да говорите с нея, да и изпратие изледвания ако имате, ако тя може да ви помогне ще ви каже.
Тя доктор ли е?
А вие ясновидец ли сте? Наистина явно не ми стига интелекта (за докторантура по технологии е стигнал, но това е съвсем друг вид инетлект) или просто съм заблудена какво могат (или искат да споделят) ясновидците. Аз мислех, че те могат, за разлика от обикновените хора, да виждат в бъдещето неща като, ще се изучиш,  ще се ожениш и ще имаш деца, ще си намериш работа, или не! Аз просто питам някой вижда ли ме с дете, никой не отговори конкретно! Защо? Само се повтаря,  че това е въпрос за здраве? За Бога,  аз не съм болна!! Аз имам намален яйчников резерв и качество (което е нормално за моята възраст!) , затова е много по-трудно да забременея.  Ако не бях писала това,  нямаше да казвате, че е питане за здраве?  Защо никой ясновидец не ми каже конкретно вижда ли дете за мен или не? Независимо как, повтарям! Как може да пишете на други нямате бъдеще с този или онзи мъж, ще срещнете друг, а за дете не можете? Преди време бяха прогнозира ли тук, че ще забременея за празниците, ето това беше нещо напълно конкретно! За съжаление не се сбъдна, а много се надявах да стане... А  сега  само Таня се опита да помогне с конкретна информация, дори и да не е прогноза.  Ако не искате да ми дадете прогноза, поне кажете защо (и не, въпросът не е за здраве!) и прогнозитрайте на жените с любовните драми (за тях те са важни)... Не ми е полезна информацията за заслужаването и рано или късно... Ако виждате, че АЗ "не заслужавам" примерно, ами кажете ми го! Интересувам се конкретно за мен. И ако е възможно в срокове (те не са важни за мен, а за партньора ми). Извинявам се за тона, но от отчаяние минавам на ... яд от неразбиране.... Вярно, че живея в чужбина, но мисля, че владея перфектно родния си език....

Странен

Не е нужно да си ясновидец  за да видиш какво става във вашия случай... Въпреки това ви  желая скорошно забременяване и се надявам да ви помогнат методите които сте избрала.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

KIARA

Ели, проверявали ли сте дали може да осиновите дете в България?

ely313

Цитат на: Teomi - Декември 10, 2017, 08:27:28 PM
Съжалявам,че се намесвам,но ако проблема е възрастта и настъпваща менопауза,за съжаление никоя билка няма да помогне.????
Не е настъпила още, и не е толкова скоро.... Но още не разбирам защо не проработи с донорска яйцеклетка. ... сигурн и зарадиабатно около 40-50%успеваемост.  Все пак много повече от 5%

ely313

Цитат на: Странен - Декември 10, 2017, 09:03:08 PM
Не е нужно да си ясновидец  за да видиш какво става във вашия случай... Въпреки това ви  желая скорошно забременяване и се надявам да ви помогнат методите които сте избрала.
Аз не питам какво става, а какво ЩЕ стане? Явно не можете или не искате да отговорите.

ely313

Цитат на: KIARA - Декември 10, 2017, 09:20:06 PM
Ели, проверявали ли сте дали може да осиновите дете в България?
Не съм. Не ми е много ясно как точно ще стане, като живея  чужбина.  Кои закони важат? Проверяват ли жилището? Какви документи се искат и трябва ли да се превеждат?  И безброй други неясноти. Най-вече кой може да ми обясни в България?

KIARA

Ели, аз не съм запозната в детайли, просто съм чувала, че много чужденци осиновяват деца от България, заради по-леките изисквания и процедура...

Nom

Груб тон,  лошо отношение, недоверие. Да имаш деца е здравословен проблем. Няма кой да Ви налее здрав разум че да не се отчайва те. Това не е пътят. Пътят се извършва колкото и да е тежко. Има едно нещо,  съдба се нарича,  тя знае че ще имате дете. Кога тя ще каже! 
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

И аз вярвам че всеки един от нас, получава това което иска.
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Цитат на: ely313 - Декември 10, 2017, 10:34:32 PM
Цитат на: Странен - Декември 10, 2017, 09:03:08 PM
Не е нужно да си ясновидец  за да видиш какво става във вашия случай... Въпреки това ви  желая скорошно забременяване и се надявам да ви помогнат методите които сте избрала.
Аз не питам какво става, а какво ЩЕ стане? Явно не можете или не искате да отговорите.
Вие питате и очаквате да ви се отговори по някаква схема.  Ако искате нормални отговори пишете нормално без да се заяждате.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог