Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

кога ще дойде новата любов

Започната от крека, Януари 11, 2018, 08:09:11 PM

« назад - напред »

крека

Здравейте, ще ми донесе ли 2018 любов? От доста време съм сама, на 32 години. Наскоро започнах нова работа и изпитвам симпатии към един колега. Не мога да преценя дали е взаимно. Дали ще се развие нещо между нас ?

Тара

Това, което мога да кажа аз е, че в момента отношенията Ви са невинни и чисти, без скрити чувства. Рано е да се каже как ще се развият, но картите Таро ме насочват към отношения на любов и дори създаване на семейство  :) Дано съм била полезна. Ще се радвам да е така.

крека

Благодаря за хубавата прогноза, даже малко ме учудва, защото за момента не мога да преценя дали има интерес от негова страна., нищо не показва. Поздрави:)

крека

Ще се радвам да чуя и други мнения, за сега не показва никакъв интерес, по цял ден си пише с някой , дали е свободен?

крека

Оказа се , че въпросния колега е отскоро във връзка:( Виждате ли за мен раздвижване в личен план?