Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Изпитанието

Започната от tatanja, Януари 12, 2018, 10:48:20 AM

« назад - напред »

tatanja

Кога ще свърши това изпитание, което преживявам сега и кога ще бъдем пак заедно с моят любим? Изпитанието се проявява в лишаване от контакти, силна физическа болка, неспокоен сън, страдание и много много сълзи.
Погледнете за мен. Благодаря Ви

izgybena

 След всяко зло идва добро.Изпитана закономерност.
Моля те, прочети подписа ми и повярвай в тези думи.Всеки има възходи и спадове в живота си.Може би ти е нужно в момента да се стремиш към умереност с мънички крачки. Горе главата, никое страдание не е вечно.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

tatanja

Благодаря ти. Кажи ми за твоето усещане, ще ни има ли заедно?

izgybena

 Ако причините за раздялата ви са само външни, то отговорът е да. Нещото, което може да раздели двама души за винаги са вътрешните противоречия в душата му.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

tatanja

Причините са различни. Има и външни, но има и душевни терзания и от негова страна. Дали ще преодолеем това изпитание и ще се приемем с любов? Той ме обича, но сякаш се страхува от силата на чувствата ни.

izgybena

 Тогава точно върху това трябва да съсредоточиш усилията си и да повлияеш на вътрешните му колебания. Разбира се това се получава чрез отношението ти към него.Ти го познаваш най-добре и може би знаеш как да се държиш, за да намалиш колебанията му в тази насока.
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

tatanja

Права си, малки крачки, бавно, внимателно, едно по едно. Днес започнах така. Ще извървя пътя към него бавно и внимателно. Нищо, че ще плача, ще мине, ще стигна до сърцето му. Вярвам в силата на любовта ни. Имам надежда. И се моля, много се моля скоро да съм там, при него, в него.  Ако все пак, виждаш или усещаш времето, когато ще сме отново заедно, напиши ми го. Може да е твое неосъзнато хрумване,, дата, период, месец. Дано е скоро. Моля се да е скоро.

izgybena

Първото,което ми хрумна е февруари, Но това е повлияно от твоята нетърпеливост за това и съм почти сигурна,че е невярно. Точното посочване на времеви период е много трудно нещо и не е в моите способности.Но във всичко останало,което съм ти казала съм убедена.Успех!
Човек никога не е нито тъй щастлив, нито тъй нещастен, както си въобразява.

tatanja

Благодаря ти. Февруари е близо, две седмици ще минат и ще дойде. Търпеливо ще чакам