Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос към Тара !

Започната от Mystic, Януари 16, 2018, 08:33:40 PM

« назад - напред »

veroni

Благодаря ти Тара за отговора . Бъди благословена.

Тара

Цитат на: mail_11 - Януари 21, 2018, 11:37:03 PM
Здравей Тара,
Какво показват картите за здравословния ми проблем? Ориенрировачно дали скоро ми предстоят процедури или ще се отложат?

Не мога да ти отговоря. Само мога да се надявам всичко при теб да е наред.

mail_11

Цитат на: Тара - Януари 22, 2018, 08:22:28 PM
Цитат на: mail_11 - Януари 21, 2018, 11:37:03 PM
Здравей Тара,
Какво показват картите за здравословния ми проблем? Ориенрировачно дали скоро ми предстоят процедури или ще се отложат?

Не мога да ти отговоря. Само мога да се надявам всичко при теб да е наред.
Тара, защо не можеш да отговориш? Не желаеш или нещо, което не е добре виждаш? Искам да знам да се доверя ли на човек, който е много далече от мене - мъж, който ми написа как да се лекувам, или да се доверя на тукашни специалисти, никой не споделя мнението на този мъж...

Тара

Цитат на: mail_11 - Януари 22, 2018, 10:22:24 PM
Цитат на: Тара - Януари 22, 2018, 08:22:28 PM
Цитат на: mail_11 - Януари 21, 2018, 11:37:03 PM
Здравей Тара,
Какво показват картите за здравословния ми проблем? Ориенрировачно дали скоро ми предстоят процедури или ще се отложат?

Не мога да ти отговоря. Само мога да се надявам всичко при теб да е наред.
Тара, защо не можеш да отговориш? Не желаеш или нещо, което не е добре виждаш? Искам да знам да се доверя ли на човек, който е много далече от мене - мъж, който ми написа как да се лекувам, или да се доверя на тукашни специалисти, никой не споделя мнението на този мъж...

Трябваше да напиша няма да отговарям на въпроси, свързани със здраве.

trixxx

Здравейте, Тара! Видях, че доста хора са ви писали. Ще помоля и аз, когато имате време да ми гледате за любовта.  Аз съм Близнаци, той е Дева. Имаме детенце, но сме разделени, имахме проблеми, сега мисля, че има желание да опитаме отново, аз също но се страхувам. Виждаш ли от какво произтичат тези проблеми, дали ще се получи да си оправим отношенията,  какво ме очаква занапред?

alvena

Здравейте !От скоро ми се случва да поглеждам часовника и да виждам еднакви числа-например 13:13,12:12,11:11 и други .Никога преди това не ми се е случвало.Според вас това показва ли нещо?Благодаря!

Enona

Цитат на: alvena - Януари 26, 2018, 01:28:56 PM
Здравейте !От скоро ми се случва да поглеждам часовника и да виждам еднакви числа-например 13:13,12:12,11:11 и други .Никога преди това не ми се е случвало.Според вас това показва ли нещо?Благодаря!
Аз  знам, че означава, че някой мисли за теб... Друг е въпросът дали мисли този, който ти се иска на теб. А другото нещо, е да си пожелаеш нещо, уж се сбъдва

alvena

Хубаво е някой да мисли за теб,без значение кой,стига да не е лошо!А относно желанията-ще се надяваме да се сбъдват!

KIARA

Taрa, може ли да попиташ картите защо винаги досега любовта ми е била несподелена?

alissa

Здравейте, на въпрос за връзка днес изтеглих следната комбинация:
1 Аз-магът   2 Той- Влюбените-обърната, 3 резултат Страшния съд  4 усещания- кулата обърната, 5 отношения между нас- папата. Може ли да ми кажете вашето виждане за комбинацията?

Domin0

Здравей Тара, имам нужда от насока днес моля.  Имах връзка но в застой и истинах там. Снощи казах на човека че искам да остана сама..  От доста време мисля за друг..  Б.  И мисля че и той е така.  Искам да се консултирам с вашите карти да го потърся ли,  да направя ли крачка към него,  ще има ли положително развитие за нас?  Много моля от сърце :)

Domin0

  А аз съм Козирог ,  той Овен

Тара

Цитат на: trixxx - Януари 22, 2018, 11:32:00 PM
Здравейте, Тара! Видях, че доста хора са ви писали. Ще помоля и аз, когато имате време да ми гледате за любовта.  Аз съм Близнаци, той е Дева. Имаме детенце, но сме разделени, имахме проблеми, сега мисля, че има желание да опитаме отново, аз също но се страхувам. Виждаш ли от какво произтичат тези проблеми, дали ще се получи да си оправим отношенията,  какво ме очаква занапред?

Цитат на: trixxx - Януари 22, 2018, 11:32:00 PM
Здравейте, Тара! Видях, че доста хора са ви писали. Ще помоля и аз, когато имате време да ми гледате за любовта.  Аз съм Близнаци, той е Дева. Имаме детенце, но сме разделени, имахме проблеми, сега мисля, че има желание да опитаме отново, аз също но се страхувам. Виждаш ли от какво произтичат тези проблеми, дали ще се получи да си оправим отношенията,  какво ме очаква занапред?
Близките до вас хора за ситуацията - картите показват разбито сърце, любовен триъгълник. Картите показват, че все още не си преодоляла случилото се, предлага ти се възможност в любовен план, но ти си прекалено вглъбена в себе си, потънала в мисли, в същото време се страхуваш да не пропуснеш възможността, която ти се предлага. Картите показват разрушени отношения, проблемът е неизвестност, мисли на защита (мисловно ти изпитваш нуждата да се защитиш). Вариант на развитие приятна среща и искренност, показва ми се привързаност към миналото. В бъдеще има потенциал за развитие на отношенията, неизгаснала страст между вас. Обмисли добре какво наистина искаш за себе си и доколко човекът за когото питаш заслужава да му дадеш втори шанс. За дългосрочни взаимоотношения е нужно доверие и полагане на усилия и от двете страни. В момента си твърде погълната от собствените си чувства, опитай се да видиш настройката и на другата страна (готов ли е да положи достатъчно усилия) преди да вземеш окончателно решение как да продължиш.

KIARA

Taрa, може ли да попиташ картите защо винаги любовта ми е била несподелена?

veroni

Благодаря ти Тара ти ми помогна да реша конфликта в мен.В темата за работа на Верони. Сега остава в понеделник да се оправя с нещата на сегашната си работа. Тодорова ще ми се разсърди ли много или  ще се зарадва . Благодаря ти пак.
Много се надявах на този отговор.