Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Несподелена любов

Започната от Hristina1234, Февруари 13, 2018, 01:24:28 AM

« назад - напред »

Hristina1234

Не ми върви в любовта от край време .... Всичките ми връзки са с лош край . Отчаяна съм, влюбена съм в мъж от 3 години. Нещата са на периоди, има моменти комуникираме, излизаме , виждаме се, а има моменти сме сърдити и забравени.
Имало е моменти когато ме целува,държи за ръка, а след това казва това са  само приятелски отношения.... Имам чувството ,че си играе с психиката ми ... Смятам ,че не ме харесва за връзка, но в същия момент се чудя защо все пак някога е имал контакти с мен...
Историята е малко дълга и тромава, но като последни факти : След последното отсърдване реших подхода от моя страна да е изцяло приятелски.... отново възобновихме контактите си ,  макар и само като приятели беше прекрасно... до вчера! Изведнъж пак спряха обажданията, пак спря писанието и живата комуникация ... изведнъж пак изчезна...... а аз съм съсипана...
Искам да знам ще имам ли изобщо шанс някога с този мъж?  Защо дори когато ми е само приятел , пак изчезна..? Защо никога не ми върви?

иноМ

Този мъж не е за теб, не те обича, има и друга жена. Високо самочувствие, интелигентен се лъкатуши в живота и мисли, че това е избора му и даже му харесва което. Ако продължаваш така и без карти ще ти кажа, че ще се окажеш в капан на себе си. За всеки случай попитах картите какво ще се случи, ако се откажеш от този човек - съдбата ще те възнагради добре. За нова любов не виждам скоро, но за сметка на това ще си възвърнеш самообладанието и финансовата страна на живота.  Съвет към теб от картите ми - възстанови реди в живота си, послушай разума.
Да не ти върви в любовта си има причина :) Не го приемай толкоз трагично. Ще дойде време на "страшният съд" - да получиш това което е справедливо за теб. Като магьосник ще управляваш живота си. Успех и търпение мила!
***

Hristina1234

Проблемът е,че наистина вече съм в собствения си капан. Искам го близко до мен, дори като приятел ,а той спира достъпа ми за него ,когато той прецени...

Hristina1234

Имам чувството ,че имам направена магия никога не ми върви,в нищо... Винаги този мъж изчезва и се появява без причина. Казвате друга жена..сериозна друга не мисля,че има...по скоро той сваля доста жени и която падне... много не ги подбира..но до сега почти не е имал дълги връзки.

Hristina1234

Дали пак ще се върне някога, сега пак е в сърдита фаза... искам да ме потърси...

Nom

Болезнена, не изживяна и споделена любов. Страдате Без да знаете защо. Страдате и сте готова на всичок, за човек, който не е готов за Вас
Не отговарям на лични съобщения!

Nom

Той Вие е наранил, а Вие вярвате,че ще се върне при Вас. Продължете напред без да мислите,че имате нещо направено - на мен също не им върви в любовта. Трябва Ви мъж, който да е до Вас, е на сваляч долен. Бъди търпелива и ще срещнеш истинската любов, ще си щастлива.
Не отговарям на лични съобщения!

KIARA

Цитат на: иноМ - Февруари 13, 2018, 08:35:32 AM
Този мъж не е за теб, не те обича, има и друга жена. Високо самочувствие, интелигентен се лъкатуши в живота и мисли, че това е избора му и даже му харесва което. Ако продължаваш така и без карти ще ти кажа, че ще се окажеш в капан на себе си. За всеки случай попитах картите какво ще се случи, ако се откажеш от този човек - съдбата ще те възнагради добре. За нова любов не виждам скоро, но за сметка на това ще си възвърнеш самообладанието и финансовата страна на живота.  Съвет към теб от картите ми - възстанови реди в живота си, послушай разума.
Да не ти върви в любовта си има причина :) Не го приемай толкоз трагично. Ще дойде време на "страшният съд" - да получиш това което е справедливо за теб. Като магьосник ще управляваш живота си. Успех и търпение мила!


иноМ, моля те, ако имаш възможност и на мен да хвърлиш карти за любов! При мен също любовта винаги е била несподелена.

Романтик

Здравей Dados
Първо да кажа, че много, ама много се радвам,че си отново тук. къде се изгуби, липсваше ми.
Иначе с това моме момиче, ...се скарахме накрая, тя ме иска само за приятел, аз и отговорих,че приятели с нея няма да сме.Сега не си пишем, не се виждаме, не си говорим...но не ме маха от фейсбук, предложих и , не иска явно.Аз също не искам.
Много страдам по нея, мисля си за нея, но не и пиша и не говоря с нея. Какво мога да очаквам от нея, или от живота си занапред...Друго момиче ли ще срещна, или ще съм си с нея?Как виждаш нещата...
Много се радвам,че се появи отново.Аз отдавна не бях влизал тук.

Романтик

Все имам едно усещане,че с нея сме един за друг, а тя нищо не вижда и не иска да види...Как да постъпя Dados? Има една потайност в нея, никога не казва нищо, а последните пъти дори когато бяхме заедно се обаждаше някой, и от разговора ставаше ясно,че са заедно , говореха за вечерята...
Изморих се от всичкото това.

Nom

Не мога да видя причината, но тя е твърда. Няма сериозно гадже тъй казано. Няма мъж до нея, опитай се да я разбереш Романтик. Прости и, тя не е готова за повече от това което иска. Иска приятелство, което е чудесно защото пак ще я запазиш.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

А ще имам ли семейство именно с нея?
Защото в сърцето ми, в мислите ми е само тя!

Nom

Знам че е така,но тя иска само приятелство. Не е готова само за семейство, нито брак с теб.
Не отговарям на лични съобщения!

Романтик

А ние ще се съберем ли с нея според теб?

Enona

Цитат на: Романтик - Февруари 15, 2018, 02:23:46 PM
А ние ще се съберем ли с нея според теб?
Ако повториш нещо няколко стотин пъти, не го променяш. Мистик, Тара, Пепито-Белия Вълк  - все добри гадатели ти казаха, че няма да си с нея. Чакаш Дадох като удавник за сламка. Е вярата не всеки път прави чудеса.