Автор Тема: Несподелена любов  (Прочетена 5199 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hristina1234

• Потребител
  • Публикации: 4
« -: Февруари 13, 2018, 01:24:28 am »
Не ми върви в любовта от край време .... Всичките ми връзки са с лош край . Отчаяна съм, влюбена съм в мъж от 3 години. Нещата са на периоди, има моменти комуникираме, излизаме , виждаме се, а има моменти сме сърдити и забравени.
Имало е моменти когато ме целува,държи за ръка, а след това казва това са  само приятелски отношения.... Имам чувството ,че си играе с психиката ми ... Смятам ,че не ме харесва за връзка, но в същия момент се чудя защо все пак някога е имал контакти с мен...
Историята е малко дълга и тромава, но като последни факти : След последното отсърдване реших подхода от моя страна да е изцяло приятелски.... отново възобновихме контактите си ,  макар и само като приятели беше прекрасно... до вчера! Изведнъж пак спряха обажданията, пак спря писанието и живата комуникация ... изведнъж пак изчезна...... а аз съм съсипана...
Искам да знам ще имам ли изобщо шанс някога с този мъж?  Защо дори когато ми е само приятел , пак изчезна..? Защо никога не ми върви?

Неактивен иноМ

• Потребител
  • Публикации: 24
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2018, 08:35:32 am »
Този мъж не е за теб, не те обича, има и друга жена. Високо самочувствие, интелигентен се лъкатуши в живота и мисли, че това е избора му и даже му харесва което. Ако продължаваш така и без карти ще ти кажа, че ще се окажеш в капан на себе си. За всеки случай попитах картите какво ще се случи, ако се откажеш от този човек - съдбата ще те възнагради добре. За нова любов не виждам скоро, но за сметка на това ще си възвърнеш самообладанието и финансовата страна на живота.  Съвет към теб от картите ми - възстанови реди в живота си, послушай разума.
Да не ти върви в любовта си има причина :) Не го приемай толкоз трагично. Ще дойде време на "страшният съд" - да получиш това което е справедливо за теб. Като магьосник ще управляваш живота си. Успех и търпение мила!

Неактивен Hristina1234

• Потребител
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2018, 12:32:19 pm »
Проблемът е,че наистина вече съм в собствения си капан. Искам го близко до мен, дори като приятел ,а той спира достъпа ми за него ,когато той прецени...

Неактивен Hristina1234

• Потребител
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2018, 12:35:48 pm »
Имам чувството ,че имам направена магия никога не ми върви,в нищо... Винаги този мъж изчезва и се появява без причина. Казвате друга жена..сериозна друга не мисля,че има...по скоро той сваля доста жени и която падне... много не ги подбира..но до сега почти не е имал дълги връзки.

Неактивен Hristina1234

• Потребител
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2018, 12:37:41 pm »
Дали пак ще се върне някога, сега пак е в сърдита фаза... искам да ме потърси...

Неактивен Dados

• Парапсихолог
  • Публикации: 7055
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2018, 12:42:11 pm »
Болезнена, не изживяна и споделена любов. Страдате Без да знаете защо. Страдате и сте готова на всичок, за човек, който не е готов за Вас

Неактивен Dados

• Парапсихолог
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2018, 12:53:49 pm »
Той Вие е наранил, а Вие вярвате,че ще се върне при Вас. Продължете напред без да мислите,че имате нещо направено - на мен също не им върви в любовта. Трябва Ви мъж, който да е до Вас, е на сваляч долен. Бъди търпелива и ще срещнеш истинската любов, ще си щастлива.

Неактивен KIARA

• Мъдрост
  • Публикации: 931
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2018, 11:56:00 pm »
Този мъж не е за теб, не те обича, има и друга жена. Високо самочувствие, интелигентен се лъкатуши в живота и мисли, че това е избора му и даже му харесва което. Ако продължаваш така и без карти ще ти кажа, че ще се окажеш в капан на себе си. За всеки случай попитах картите какво ще се случи, ако се откажеш от този човек - съдбата ще те възнагради добре. За нова любов не виждам скоро, но за сметка на това ще си възвърнеш самообладанието и финансовата страна на живота.  Съвет към теб от картите ми - възстанови реди в живота си, послушай разума.
Да не ти върви в любовта си има причина :) Не го приемай толкоз трагично. Ще дойде време на "страшният съд" - да получиш това което е справедливо за теб. Като магьосник ще управляваш живота си. Успех и търпение мила!

иноМ, моля те, ако имаш възможност и на мен да хвърлиш карти за любов! При мен също любовта винаги е била несподелена.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
  • Публикации: 503
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2018, 10:34:11 pm »
Здравей Dados
Първо да кажа, че много, ама много се радвам,че си отново тук. къде се изгуби, липсваше ми.
Иначе с това моме момиче, ...се скарахме накрая, тя ме иска само за приятел, аз и отговорих,че приятели с нея няма да сме.Сега не си пишем, не се виждаме, не си говорим...но не ме маха от фейсбук, предложих и , не иска явно.Аз също не искам.
Много страдам по нея, мисля си за нея, но не и пиша и не говоря с нея. Какво мога да очаквам от нея, или от живота си занапред...Друго момиче ли ще срещна, или ще съм си с нея?Как виждаш нещата...
Много се радвам,че се появи отново.Аз отдавна не бях влизал тук.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2018, 10:43:05 pm »
Все имам едно усещане,че с нея сме един за друг, а тя нищо не вижда и не иска да види...Как да постъпя Dados? Има една потайност в нея, никога не казва нищо, а последните пъти дори когато бяхме заедно се обаждаше някой, и от разговора ставаше ясно,че са заедно , говореха за вечерята...
Изморих се от всичкото това.

Неактивен Dados

• Парапсихолог
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2018, 01:35:01 pm »
Не мога да видя причината, но тя е твърда. Няма сериозно гадже тъй казано. Няма мъж до нея, опитай се да я разбереш Романтик. Прости и, тя не е готова за повече от това което иска. Иска приятелство, което е чудесно защото пак ще я запазиш.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2018, 02:03:07 pm »
А ще имам ли семейство именно с нея?
Защото в сърцето ми, в мислите ми е само тя!

Неактивен Dados

• Парапсихолог
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2018, 02:16:01 pm »
Знам че е така,но тя иска само приятелство. Не е готова само за семейство, нито брак с теб.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2018, 02:23:46 pm »
А ние ще се съберем ли с нея според теб?

Неактивен Enona

• Мъдрост
  • Публикации: 477
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2018, 02:41:26 pm »
А ние ще се съберем ли с нея според теб?
   Ако повториш нещо няколко стотин пъти, не го променяш. Мистик, Тара, Пепито-Белия Вълк  - все добри гадатели ти казаха, че няма да си с нея. Чакаш Дадох като удавник за сламка. Е вярата не всеки път прави чудеса.

Последни публикации

Re: Имам ли магия от Rosi12345
[Май 22, 2018, 11:42:26 pm]

Re: Какво ме очаква през 2018? от Hope6
[Май 22, 2018, 10:15:43 pm]

Re: Какво ме очаква в любовта? от KIARA
[Май 22, 2018, 10:00:24 pm]

Sasquatch или Голямата стъпка! от Dados
[Май 22, 2018, 08:16:05 pm]

Re: Споделена любов от Dados
[Май 22, 2018, 06:47:36 pm]

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16