Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос за работа

Започната от Mini :), Март 08, 2018, 03:48:20 PM

« назад - напред »

Activis

Цитат на: Nom - Август 31, 2018, 05:09:06 PM
Виж сама можеш да си отговориш на този въпрос. Досега си доста време на работа в този магазин, и сама виждаш че нещата вървят, нормално е сезонът е слаб, защо се притесняваш. До тук си се справила нещата вървят на горе.
Маргарита имаш отговор на въпроса ти...

Vesi

Тъй като имах неуспехи с ученето се наложи да си търся работа и изненадващо бързо я намерих..Медицинска сестра в кардиологично отделение..Дали ще се задържа на  тази работа за годината в която няма  да уча?И дали това би могло да остане и постоянната ми работа,защо ме приеха  много добре, когато бях дошла на разговор с началника на отделението този петък?

Nom

Разочарова ме, надявах се да си успяла да си вземеш изпита поне с 3. Вярвах че това  ще се случи, но не ми говори добре за теб това Медицинска сестра в кардиологично отделение, не ми харесва, ще ти е трудно и натоварено. Няма да е постоянна работа това, нямаш опит и нма да се задържиш дълго.
Не отговарям на лични съобщения!

Roza

Nom - интересувам се дали ще ми се обадят за интервя за позиция която кандидатствах. Дали ще успея.

veroni

Здравей те искам да ви питам виждате ли работа да започна през този месец и ще се развия ли професионално там, На две места съм кандидствала  в Обласната администрация и за  оперативен счетоводител, Къде според вас ще започна,

veroni

Може  ли някой да ми отговори

синева

Цитат на: veroni - Октомври 13, 2018, 06:14:51 PM
Здравей те искам да ви питам виждате ли работа да започна през този месец и ще се развия ли професионално там, На две места съм кандидствала  в Обласната администрация и за  оперативен счетоводител, Къде според вас ще започна,
Здравейте,
според мене ще започнете като оперативен счетоводител, към ноември.
Успех !

veroni