Решаваме технически проблеми

Странен · 739

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
    • Публикации: 2467
-: Март 13, 2018, 09:48:56 pm
Имаме технически проблеми със сайта и за това може да виждате грешки при зареждането на страниците, ако това се случи изчакайте малко и заредете отново.

Активен Enona

• Мъдрост
    • Публикации: 535
Отговор #1 -: Март 23, 2018, 10:30:25 pm
Явно има и някакъв технически проблем със съобщенията, понеже друг потребител писа, че се е опитал да ми пише на лични, но аз не получавам. А не съм давала забранителни настройки. Нещо по въпроса да се знае?

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #2 -: Март 24, 2018, 06:06:32 am
За кой друг потребител става въпрос? Трябва да проверя, така, че ми дайте повече инфо.

Активен Enona

• Мъдрост
Отговор #3 -: Март 24, 2018, 07:39:01 am
Thyanna писа в една тема, че се е опитвала да ми пише на лични, но не получавам

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #4 -: Март 24, 2018, 08:03:46 am
Ок ще проверя.

Активен Enona

• Мъдрост
Отговор #5 -: Март 24, 2018, 08:53:24 am
Ок ще проверя.
   Благодаря

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #6 -: Март 24, 2018, 08:56:26 am
Моля, използвайте темите на форума. Писането на лини съобщения нека става само в краен случай но не и за ясновидстване.

Неактивен Тара

• Мъдрост
    • Публикации: 422
Отговор #7 -: Март 24, 2018, 12:11:41 pm
Моля, използвайте темите на форума. Писането на лини съобщения нека става само в краен случай но не и за ясновидстване.
На мен доста хора ми писаха на лични с въпроси и първоначално отговарях, но нали форума е за това да се пише в него. Освен това имаше хора, които пак питаха същите въпроси и във форума - така, че спокойно можех да отговарям в самия форум. Не разбрах как да си направя настройки, за да не ми пишат. Има някаква настройка на пощата да не могат да се изпращат повече от две писма на час (незнам дали само при мен е така). От друга страна искам да могат да ми пишат участниците от форума при нужда, а не да си блокирам напълно пощата. Затова започнах да не отговарям на някои писма на лични.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #8 -: Март 24, 2018, 12:51:08 pm
Тара, промених ви настройките няма да получавате лични съобщения. няма среден вариант за сега, Много хора злоупотребяват с личните съобщения, особено когато усетят, че някой има талант.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 731
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Отговор #9 -: Май 04, 2018, 09:33:44 pm
Странен не мога да си вляза в настройките, за да си сменям аватара ! Някакви забрани нещо ли имам и защо ?

Активен Enona

• Мъдрост
Отговор #10 -: Ноември 11, 2018, 10:06:09 pm
Не пускам нова тема, защото може да се окаже че в мен е грешката. Но напоследък като искам да влезна във форума през телефона все ми дава грешна парола. А като пиша същата парола през лаптоп, без проблем влизам. Защо така?

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 1389
  • Бъди себе си!
Отговор #11 -: Ноември 11, 2018, 10:19:15 pm
Не би трябвало да имаш проблем. Аз само от телефона влизам. Дори си влизам директно. Понеже не излизам от акаунта.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9065
Отговор #12 -: Декември 05, 2018, 03:38:12 pm
Днес следобед при опит за влизане в 15,33 като час получих ето тази грешка
Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Рестартирах браузера, и успях да вляза. Но за първи път ми се случва буквално за секунди този проблем.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal