Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква в любовта?

Започната от zlatina, Април 12, 2018, 07:37:56 AM

« назад - напред »

Activis

Цитат на: Странен - Октомври 14, 2018, 08:32:17 AM
Разбира се, че можеш да я върнеш. Проблема е, че няма да можеш да  я задържиш.

@Странен  защо смяташ така. Аз вече незнам, какво да направя за да я върна. Но знам, какво да направя за да я задържа. Както каза ти, тя се е огледала на друго място, това още повече затруднява положението. Защото там незнам какво се случва. Усещам, че тя е нещо разочарована. Поне сеща ли се за мен? Ще бъда благодарен да ми разясниш ситуацията.

eli

Здравейте @синева,
Използвам темата за любовта, ако е удобно да ми направите прогноза - кога ще имам семейство и дете, ще остана ли със сегашния ми партньор ?

синева

Цитат на: bibi986 - Октомври 14, 2018, 10:21:11 PM
Синева ще имам ли човек до себе си ?

Здравейте,
според мене вие не излизате много и нямате много социални контакти. На работата сте женски колектив. Ще ви трябва търпение. Съвета ми е да се запишете на курсове или други такива мероприятия.
Поздрави

синева

Цитат на: eli - Октомври 15, 2018, 02:53:17 PM
Здравейте @синева,
Използвам темата за любовта, ако е удобно да ми направите прогноза - кога ще имам семейство и дете, ще остана ли със сегашния ми партньор ?

Здравейте,
според мене вашият партньор е влюбен, и готов за деца, но вие сте малко по-резервирана. Връзката ви е прясна - малко повече от година и е нормално. Ще има положително развитие в насока създаване на семейство.
Поздрави

bibi986

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 02:55:42 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 14, 2018, 10:21:11 PM
Синева ще имам ли човек до себе си ?

Здравейте,
според мене вие не излизате много и нямате много социални контакти. На работата сте женски колектив. Ще ви трябва търпение. Съвета ми е да се запишете на курсове или други такива мероприятия.
Поздрави
Благодаря за отговора! А само да попитам има един мъж Велизар. Доста се върти около мен има ли някакви чувства ? И можели да има нещо между нас?

синева

Цитат на: bibi986 - Октомври 15, 2018, 03:09:19 PM
Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 02:55:42 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 14, 2018, 10:21:11 PM
Синева ще имам ли човек до себе си ?

Здравейте,
според мене вие не излизате много и нямате много социални контакти. На работата сте женски колектив. Ще ви трябва търпение. Съвета ми е да се запишете на курсове или други такива мероприятия.
Поздрави
Благодаря за отговора! А само да попитам има един мъж Велизар. Доста се върти около мен има ли някакви чувства ? И можели да има нещо между нас?
Спорд мене Велизар е по-възрастен от вас, с около пет години и вече се чувства готов за връзка. Вие сте по-резервирана, тъй като не ви привлича. Така ми се струва.

bibi986

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 03:56:43 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 15, 2018, 03:09:19 PM
Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 02:55:42 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 14, 2018, 10:21:11 PM
Синева ще имам ли човек до себе си ?

Здравейте,
според мене вие не излизате много и нямате много социални контакти. На работата сте женски колектив. Ще ви трябва търпение. Съвета ми е да се запишете на курсове или други такива мероприятия.
Поздрави
Благодаря за отговора! А само да попитам има един мъж Велизар. Доста се върти около мен има ли някакви чувства ? И можели да има нещо между нас?
Спорд мене Велизар е по-възрастен от вас, с около пет години и вече се чувства готов за връзка. Вие сте по-резервирана, тъй като не ви привлича. Така ми се струва.
Така е. А и имам чувството, че няма никакви чувства.Права ли съм? Годините са 8.

Debora

Здравейте,Синева! Бих искала да попитам за мьж ,когото харесвам но нямам лично запознанство От месец ме гледа с интересВръща се по няколко пьти за да ме види дори онзи ден се осмели да ме поздрави Какво виждате за него и дали ще се запознаем?

синева

Цитат на: bibi986 - Октомври 15, 2018, 04:17:52 PM
Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 03:56:43 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 15, 2018, 03:09:19 PM
Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 02:55:42 PM
Цитат на: bibi986 - Октомври 14, 2018, 10:21:11 PM
Синева ще имам ли човек до себе си ?

Здравейте,
според мене вие не излизате много и нямате много социални контакти. На работата сте женски колектив. Ще ви трябва търпение. Съвета ми е да се запишете на курсове или други такива мероприятия.
Поздрави
Благодаря за отговора! А само да попитам има един мъж Велизар. Доста се върти около мен има ли някакви чувства ? И можели да има нещо между нас?
Спорд мене Велизар е по-възрастен от вас, с около пет години и вече се чувства готов за връзка. Вие сте по-резервирана, тъй като не ви привлича. Така ми се струва.
Така е. А и имам чувството, че няма никакви чувства.Права ли съм? Годините са 8.
Според мен ви намира привлекателна, той си търси сериозна връзка.

Roza

Кога ще срещна подходящият мъж за мен. Все на неподходящи попадам.Липсва ми това щастие когато човек е влюбен.

синева

Цитат на: Debora - Октомври 15, 2018, 04:47:19 PM
Здравейте,Синева! Бих искала да попитам за мьж ,когото харесвам но нямам лично запознанство От месец ме гледа с интересВръща се по няколко пьти за да ме види дори онзи ден се осмели да ме поздрави Какво виждате за него и дали ще се запознаем?
Здравейте,
според мене няма да има развитие в любовен аспект.
Поздрави

pralina

Здравейте  Синева! Има ли шанс флирта с колега да се превърне в по-сериозна връзка?

Debora

Как си обяснявате интереса му? И нещо друго- мъж с Р дали да очавам обаждане,среща или пътищата ни са се разделили завинаги  как определяте връзката между нас?Благодаря за вниманието !

Roza

Цитат на: Roza - Октомври 15, 2018, 05:19:09 PM
Кога ще срещна подходящият мъж за мен. Все на неподходящи попадам.Липсва ми това щастие когато човек е влюбен.

mozila

Здравейте!Аз съм със светла коса пъстри очи, той тъмнокос, тъмни очи. Имаме ли бъдеще с О. И какво мога да очаквам, как ще се развият нещата, благодаря предварително!