Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква в любовта?

Започната от zlatina, Април 12, 2018, 07:37:56 AM

« назад - напред »

Странен

Цитат на: mozila - Октомври 15, 2018, 07:17:18 PM
Здравейте!Аз съм със светла коса пъстри очи, той тъмнокос, тъмни очи. Имаме ли бъдеще с О. И какво мога да очаквам, как ще се развият нещата, благодаря предварително!
Разкажете за вашата връзка. Това с косата и очите е добре ама няма как да даде някво инфо...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

eli

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 03:06:14 PM
Цитат на: eli - Октомври 15, 2018, 02:53:17 PM
Здравейте @синева,
Използвам темата за любовта, ако е удобно да ми направите прогноза - кога ще имам семейство и дете, ще остана ли със сегашния ми партньор ?

Здравейте,
според мене вашият партньор е влюбен, и готов за деца, но вие сте малко по-резервирана. Връзката ви е прясна - малко повече от година и е нормално. Ще има положително развитие в насока създаване на семейство.
Поздрави

@синева , аз усещам,че той сякаш не е уверен - все пак дали ще поеме инициатива да действаме през 2019 за бебе ? Как мислите ? Аз не искам да настоявам, защото идеята е той пръв да пожелае истински.

синева

според мене темата за бебе ще си дойде спонтанно, лека-полека и към лятото 2019 ще има конкретизация.

Roza

Синева - може ли да ми кажете и на мен - ще срещна ли скоро любовта. Или какво виждате в моя любовен живот - ще имали развитие.

синева

Здравейте,
според мене ще има развитие в положителна посока към март месец.
Успех!

NewMe

@синева, Какво ме очаква в любовта до края на 2018г. - ще срещна ли мъж за по-задълбочени отношения от флирт ?
Обичам един човек, но не знам дали и той иска да развиваме връзка - той има ли планове за нас да станем двойка в живота?
Ако не е той, ще се появи ли любовта и за мен ?

синева

Цитат на: NewMe - Октомври 16, 2018, 09:26:32 AM
@синева, Какво ме очаква в любовта до края на 2018г. - ще срещна ли мъж за по-задълбочени отношения от флирт ?
Обичам един човек, но не знам дали и той иска да развиваме връзка - той има ли планове за нас да станем двойка в живота?
Ако не е той, ще се появи ли любовта и за мен ?

Ще може ли буквичката на името му? Не знам защо, но ми се струва че има и друг човек,  който харесвате ?

NewMe

Цитат на: синева - Октомври 16, 2018, 01:46:48 PM
Цитат на: NewMe - Октомври 16, 2018, 09:26:32 AM
@синева, Какво ме очаква в любовта до края на 2018г. - ще срещна ли мъж за по-задълбочени отношения от флирт ?
Обичам един човек, но не знам дали и той иска да развиваме връзка - той има ли планове за нас да станем двойка в живота?
Ако не е той, ще се появи ли любовта и за мен ?

:) ами в момента и отдавна не съм харесвала друг, освен И.

Ще може ли буквичката на името му? Не знам защо, но ми се струва че има и друг човек,  който харесвате ?

синева

Здравейте,
според мене вие имате по-силни чувства към И. отколкото той. Засега ми се струва, че няма да има връзка.

mozila

Здравейте! С О. сме в сложни взаимоотношения в момента, до преди дни всичко вървеше в правилна посока. Какво виждате за него?  ИмМе ли бъдеще? И какви чувства има? Благодаря

синева

Здравейте,
според мене е имало мимолетен лош епизод във вашата връзка, но всичко ще влезе в релси до дни. Чувствата са силни. Успех !

eli

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 08:37:00 PM
според мене темата за бебе ще си дойде спонтанно, лека-полека и към лятото 2019 ще има конкретизация.

Цитат

Благодаря :) Мислите ли,че ще заживеем заедно скоро и кога ?

синева

Цитат на: eli - Октомври 16, 2018, 03:25:29 PM
Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 08:37:00 PM
според мене темата за бебе ще си дойде спонтанно, лека-полека и към лятото 2019 ще има конкретизация.

Цитат

Благодаря :) Мислите ли,че ще заживеем заедно скоро и кога ?

Вероятно лятото 2019 година събитията ще се нанижат.

Debora

Цитат на: Debora - Октомври 15, 2018, 06:36:27 PM
Как си обяснявате интереса му? И нещо друго- мъж с Р дали да очавам обаждане,среща или пътищата ни са се разделили завинаги  как определяте връзката между нас?Благодаря за вниманието !

синева

Цитат на: Debora - Октомври 16, 2018, 04:12:52 PM
Цитат на: Debora - Октомври 15, 2018, 06:36:27 PM
Как си обяснявате интереса му? И нещо друго- мъж с Р дали да очавам обаждане,среща или пътищата ни са се разделили завинаги  как определяте връзката между нас?Благодаря за вниманието !
Здравейте,
според мене ще сте на "Здравей" с Р.
Успех!