Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ме очаква в любовта?

Започната от zlatina, Април 12, 2018, 07:37:56 AM

« назад - напред »

Debora

Какво да разбирам под здравей Ние живеем на стотици километри разтояние Разделихме се зле казахме си тежки думи Не се тьрсим

Debora

Явно в бързината и за това че отговаряте на много хора не сте обърнали внимание че Р.е друг мъж.С него се срешнахме след много години раздяла по негова инициатива.Нещата не се развиха така както очаквахме.Разделихме се казахме си неприятни неща.Аз се извиних ,той не.За това Ви попитах дали пътищата ни са се разделили завинаги.Дали ще има други срещи.

синева

Цитат на: Debora - Октомври 16, 2018, 05:20:51 PM
Явно в бързината и за това че отговаряте на много хора не сте обърнали внимание че Р.е друг мъж.С него се срешнахме след много години раздяла по негова инициатива.Нещата не се развиха така както очаквахме.Разделихме се казахме си неприятни неща.Аз се извиних ,той не.За това Ви попитах дали пътищата ни са се разделили завинаги.Дали ще има други срещи.
За мен между вас и Р. няма почти никаква комуникация, нещо като на "Здравей. Няма да се видите отново.
Надявам се да съм ви била полезна. Успех!

Debora


mozila

Благодаря за отговора! А виждате ли дали имам бъдеще с О.? Той би ли споделил, какво му е в главата? Какво го спира? И той би ли направил всичко, за да сме заедно ?...  благодаря отново!

KIARA

синева, моля ви за прогноза за мен в любовта. Чувствата ми винаги са били несподелени и никога не съм имала истинска връзка. Какво ми предстои в личен план?

mozila

Цитат на: mozila - Октомври 16, 2018, 10:16:39 PM
Благодаря за отговора! А виждате ли дали имам бъдеще с О.? Той би ли споделил, какво му е в главата? Какво го спира? И той би ли направил всичко, за да сме заедно ?...  благодаря отново!
Виждате ли шансове някакви! И ще направи ли някаква крачка.. и кога? Ще ви бъда много благодарна...!

kala

Цитат на: kala - Октомври 13, 2018, 06:59:45 PM
Цитат на: kala - Октомври 09, 2018, 09:51:01 AM
Здравейте и от мен,

Омъжена съм с две деца, като голямото ми дете е от предишна връзка, а малкото от настоящия ми съпруг. Със съпруга ми се разбираме горе-долу, като изключим някои безпричинни негови сцени на ревност, които датират от самото начало на връзката ни. Въпреки всичко обаче ме е жал за него.

Преди известно време в живота ми се появи друг мъж, който твърди, че ме обича и иска само мен. Страх ме е да се доверя отново - ами ако пак сбъркам?

Много съм объркана.

Моля Ви кажете ми какво развитие да очаквам в любовния си живот?

Благодаря Ви предварително!

Не искам да ставам досадна, но наистина съм много объркана и бих искала някой да ми каже какво ще се случи, какво да очаквам.
Предварително благодаря!

Виждам, че питанията са много и вероятно не сте забелязали моя въпрос. Ще съм Ви благодарна, ако ми отговорите.

Activis

Цитат на: Странен - Октомври 14, 2018, 08:32:17 AM
Разбира се, че можеш да я върнеш. Проблема е, че няма да можеш да  я задържиш.
@Странен защо да не мога да я задържа. Какво пречи, като аз знам, какво трябва да направя. Проблема е, че само трябва да я върна по някакъв начин. Но още незнам как да постъпя

KIARA

Цитат на: KIARA - Октомври 16, 2018, 10:52:27 PM
синева, моля ви за прогноза за мен в любовта. Чувствата ми винаги са били несподелени и никога не съм имала истинска връзка. Какво ми предстои в личен план?

синева, имате ли мнение и по моя въпрос? Благодаря!

Activis

Киара ти имаш лошо негативно излъчване. Ти си малко злобна личност, което се отразява върху теб. Трябва да се промениш. Докато не го направиш не очаквай нищо

KIARA

Цитат на: Activis - Октомври 19, 2018, 12:06:19 AM
Киара ти имаш лошо негативно излъчване. Ти си малко злобна личност, което се отразява върху теб. Трябва да се промениш. Докато не го направиш не очаквай нищо

Познавам много злобни и негативни хора с успешни и дълготрайни връзки. Едва ли това е причината.
синева, ти би ли могла да дадеш прогноза за мен?

Странен

@KIARA  а познаваш ли злобни хора щастливи ?
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

KIARA


Debora

Никога не е късно обаче да станат щастливи-може би ако им се случи нещо хубаво