Гледане с карти Таро(Големи Аркани)- Activis

Activis · 4585

Jorkata и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Jorkata

• Потребител
    • Публикации: 5
@xamele0na картите, който изтеглих не са от най- добрите. Дявола, Кулата и Силата в прави позиции. По картите според комбинацията им излиза срив, може би от мислите си правите, някаква автомагия. Карта Силата в комбинация с другите две карти показва, тежки кармични натрупвания и че всичко е станало мигновенно, а в същност ти не си го очаквал това, че ще се случи. Ще бъде доста трудно и бавно възстановяването на тези отношения. Всичко зависи от времето.  За сега нещата ще са така и периода няма да е малък. Но период не мога да посоча

Благодаря ти!!
Абсолютно правилно, не разбрах какво стана, случи се изведнъж, единственото, което разбрах е натрупване на малки неща, за които не е говорено....

Мога ли да направя нещо за да променя нещата, за да си я върна?

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1692
  • Бъди себе си!
Виж и аз преди месеци бях в твоята ситуация.... Доста изненадващо, стана също. Но, какво ли не опитах, какво ли не направих. Бях се отчаял и аз. Но тя вече е с друг. Това ми помогна да си кажа, че продължавам напред. Но ти самият нищо не можеш да направиш. Можеш да се опиташ да поговориш с нея. Така сам ще разбереш за себе си. Но ти казвам, трудно ще станат нещата. Знам, че ти не е леко. Влагал си сериозни надежди, но понякога тези надежди остават излъгани, а това е лошо за този, който обича повече..

Активен Jorkata

• Потребител
Не знам.... не вярвам, че човек, който има истински чувства и то толкова дълго време,може толкова лесно, с лека ръка да захвърли и загърби всичко... не мога да се откажа,дори да искам, не мога.... нали винаги има начин за всичко, стига да го искаш истински...

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
За съжаление на този свят се случва всичко. Никога не се случва нещо без причина. Отсрещния човек не иска ли, ти не можеш да направиш нищо... Знам и как се чувстваш в момента, но не трябва да се отчайваш. С времето ще разбереш дали може да се оправят нещата или ще продължиш напред

Активен Jorkata

• Потребител
Разбирам те, и другото го разбирам, просто не искам да го приема... отчайващо е....
Благодаря ти за помощта и подкрепата!!!

Активен Activis

• Парапсихолог
  • Бъди себе си!
Трудно е да се приеме. Отчайваш се до неузнаваемост. Не спиш, не ядеш. Постоянно ти изникват мисли, които те побъркват. Но тук с помощта на другите и съветите и нещата, които излизаха.. и след това, като видях, че вече е обвързана... всичко в мен се промени. Дадох си сметка, че и аз искам да съм щастлив. Не мога да я чакам, тя да си прави кефа, а аз да седя и да страдам. Трябва да мисли човек и за себе си. На първо място си ти. Аз се борих до последно и не, че се отказах, а просто видях, че няма смисъл и така погубвам себе си. От скоро започнах да се храня нормално, започнах да контактувам с други момичета да се заглеждам, да се шегувам с тях, да флиртувам, просто ей така да се разсея, и да си припомня, какво е това, защото преди да разбера, че е обвързана бях се затворил в себе си и мислех само за нея и как да я върна. Как да постъпя и какво да направя за да стане това. Всички други момичета бяха невидими... Но в крайна сметка не трябва да е така. Света не свършва с едно момиче. Лично аз не се чувствам готов още, но бих приел едно предизвикателство с някое момиче... Затова не се отчайвай. А гледай себе си и виж как най- добре ще се чувстваш. Защото, ако ти не си помогнеш сам, няма кой да го направи.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal