Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Прогноза за мама

Започната от eli, Януари 23, 2019, 09:16:00 PM

« назад - напред »

eli

Здравейте,
Днес научих, че майка ми има гинекологичен проблем и може би ще се наложи операция. Моля да ми кажете според вас ще има ли операция и как ще мине? Тя е на преглед в понеделник, ще я приемат ли в болница тогава. На 50+г. тъмна коса, сини очи, бял тен, буква П. Казва ми, че не се притеснява, това така ли е?

Activis

Не е нещо, от което може да има сериозно усложнение дори и при наличие на операция, тя ще е безкръвна. Няма от какво да се притесняваш. Не мисля, че те лъже. Би се притеснявала от това, ако беше доста по- млада и нямаше деца.

eli

Цитат на: Activis - Януари 23, 2019, 10:05:33 PM
Не е нещо, от което може да има сериозно усложнение дори и при наличие на операция, тя ще е безкръвна. Няма от какво да се притесняваш. Не мисля, че те лъже. Би се притеснявала от това, ако беше доста по- млада и нямаше деца.
Здравей @Activis - да, предполага се,че ако има операция, ще е безкръвна. Притеснявам се, защото аз съм далеч и не мога да бъда до нея.

Activis

Спокойно. Ще видиш, че всичко ще е добре. Но теб ти тежи това, че не си до нея в този момент. Това те кара да се притесняваш повече от необходимото.

синева

Ели излиза, че ще има все пак сравнително кратка интервенция, но не е нещо сложно. С 2-3 дена престой. Може вече и да имаш информация. Няма да се притесняваш. Прегръдки !

eli

Благодаря @синева , да ще има. Вътрешно съм спокойна някак, надявам се интуицията ми не ме лъже.

Activis

@eli не те лъже интуицията. Всичко ще е наред. Казах ти, че няма от, какво да се притесняваш. Разстоянието те прави неспокойна.
Тук ще вметна, че твоя съвет от картите ти, се оказа точно така. Отдръпнах се....

eli

Благодаря за подкрепата :)

eli

Всичко мина успешно, благодаря ви.

Activis

Казах ли ти, че няма от какво да се притесняваш :)

eli

Ами действително, ако беше същата процедура на млада жена, щеше да е фатална за редпродуктивността й. Не е била лека, но е била успешна, слава Богу.

Activis

Затова ти казах, че майка ти е на години и има теб. От тази гледна точка.