Гледане на карти

Tanitka · 32723

Reni8, Мон, stef941993, eli, bianka, Betyy и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Betyy

• Потребител
    • Публикации: 6
Отговор #1605 -: Януари 08, 2019, 06:49:00 pm
@Saira доколкото аз знам не е бил семеен, но бившата му, с която е живял е имала дете.Не знам много за него, защото ние започнахме да се занимаваме веднага след, като се запознахме.Принципно нямам информация,че е бил семеен,поне от наши общи познати.Моля ви само да ми кажете дали ме очаква местене в друг град,защото обмислям вариант да си търся работа на друго място,но много се колебая,притеснявам се,че няма да успея да се справям финансово?
Ще Ви пиша пак през март месец със сигурност.Страшно много Ви благодаря!!

Неактивен Bruja

• Потребител
    • Публикации: 16
Отговор #1606 -: Януари 08, 2019, 06:54:19 pm
Много исках да видя дали ще се появи пъстроокия мъж :) Възможно ли е това да е бившият ми,той е рус със сини очи на 37г с инициали Д.Н.? Но се разделихме 2017 края,за друг не се сещам

Активен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 805
Отговор #1607 -: Януари 08, 2019, 07:01:40 pm
@Bruja ,да,този светъл мъж  е явно бившият ти,защото ми излиза,че не е близко до теб.Не знам,но този човек още мисли за теб.Не му излизаш от главата.

Неактивен Bruja

• Потребител
Отговор #1608 -: Януари 08, 2019, 07:04:25 pm
Забравих да ви благодаря за отделеното време. Исках и да споделя,че ви сънувах тази нощ. Излъчването беше на много добър и позитивен човек. Просто усещане. Помагахте ми за нещо и накрая успяхме. За предния въпрос,когато имате време. Успешна година ви желая и всичко най-добро.

Активен Мон

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 119
Отговор #1609 -: Януари 08, 2019, 07:04:53 pm
Здравей Saira. И честита нова година.  Аз искам да разбера относно един мъж,  които се запознахме по Интернет на коледа. И се опознахме доста бързо.  Допаднахме си и се харесахме. Аз дори се влюбих в него. Установих,че имаме сходни характери и мислене. Открих сродната душа,но има 2 проблема. Първия е че той уча в Англия и се прибира в България 2 пъти в годината. И втория,които е доста голямо значение е че той не е забравил бившата си :(
Каза ми,че се бори вече 1 година с този проблем а аз му отговорих,че винаги ще съм до него и ще го чакам дори години да трябва да я забрави.  Много се разбираме и искам да се видим. Моля те искам да разбера дали тази година ще се видя с него?  Има ли шанс да имаме нещо? Той е с тъмни очи и кестенява коса. А аз съм със сини очи и светла коса. Неговите инициали са Ю.В а моите М.М. Той е искрен с мен;откровен и честен. Дори си говорим вече. Въпроса ми е ще бъда ли с него или ми се отчертава да намеря някой друг от моя град,защото той не е от моя град. И още един въпрос искам да попитам: очертава ли ми се да уча в чужбина? Надявам се,че ще ми отговориш.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1610 -: Януари 08, 2019, 07:06:00 pm
@Betyy ,добре е да не бързаш със местенето в друг град,поне до март.Изчакай засега!

Неактивен Bruja

• Потребител
Отговор #1611 -: Януари 08, 2019, 07:09:23 pm
И тук си права,не е близо до мен,премести се да живее в друг град на 400км от мен. Сега е с друга. Много тежко го изживях. Но вече гледам да се занимавам с всичко друго,но не и с мъже. Беше доста тежък удар от този човек.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1612 -: Януари 08, 2019, 07:12:33 pm
@Bruja ,благодаря ти за доверието! Радвам се,че си имала подобно усещане за мен :)  А когато мога да помогна и с каквото мога-насреща съм! Винаги може да споделиш за проблем и да се постараем да намерим решение.Както се казва: споделен проблем е вече половин проблем"
Пожелавам ти успешно вземане на изпита и много любов,която наистина е около теб :)
До скоро!

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1613 -: Януари 09, 2019, 11:41:24 am
@[email protected] ,срещата ще мине добре като цяло,но ти ще останеш със "смесени чувства",както се казва.За сега е добре да се въздържиш и да не говориш за чувствата си.Ти ще имаш някака пречка за реализиране на пътуване.До средата на годината ще си наясно дали ще продължиш отношенията си с това момче или не.За мен той има интерес към теб,но за много силни чувства все още ми с струва рано да се говори.Не знам от колко време всъщност се познавате ,но ми се струва твърде рано?!
През годината ще имаш много нови познанства с хора ,като един от тях ще е познанството ти с по-светъл/рус  мъж/,по-голям от теб.С него е твърде възможно да имаш романтично прежияване.Искам да ти кажа,че е добре да си малко по-сдържана и да не показваш голяма емоционалност,защото си твърде чувствителен и емоционален човек.
Това е което ми се дава засега.На допълнителни въпроси мога да отговоря едва към март месец.

Всичко добро от мен!

Активен Reni8

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 93
Отговор #1614 -: Януари 09, 2019, 11:59:34 am
Siara Честита Нова година жива и здрава бъдете вие и всички ваши близки, все така добра и отзивчива към хората във форума. Ако може и на мен да гледате за 2019 във всички аспекти които показват картите но най-  вече в личен план. Аз съм на 31 г. светла кожа , тъмна коса и светли очи. Благодаря

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1615 -: Януари 09, 2019, 02:13:27 pm
@Sun ,отговарям на въпроса ти: Мъжът от когото се интересуваш има доста неприятности и грижи около себе си,които са реална пречка за по-решителна крачка към теб.Доста трудно могат да се получат нещата между вас,да не кажа почти невъзможно.В момента той има финансов проблем и отделно грижи покрай млад човек(има ли син?).Ти е добре да насочиш вниманието си към близкото обкръжение хора(семейството),излиза здравословен проблем при черноока жена,може и млада.Неприятности и проблеми си имала още в миналото.Доста излъгани надежди и очаквания.Ще имаш две ходения,свързани със черноок мъж(около твоята възраст,а може и по-голям).Като цяло мога да обобщя,че и за двама ви се очертава напрегнат период и малко емоциите около връзката ви ще останат на заден план.
Това мога да ти кажа. За отговори на допълнителни въпроси-към март месец.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1616 -: Януари 09, 2019, 02:25:06 pm
@anq_16 ,отговарям на питването ти: Според картите сериозни отношения с този мъж не бива да очакваш.На късмет ще ти е светлокестеняв мъж,с него ще стигнеш и до брак.Този мъж от когто се интересуваш ми излиза,че пътува или смята да заминава някъде.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1617 -: Януари 09, 2019, 03:17:22 pm
@bianka ,годината за теб ще бъде динамична.Януари месец ще бъде,като цяло емоционален за теб,в смисъл събитията ще са свързани със личния ти живот..Очертава ти се и проблем в работата в началото на годината и малко ядове покрай него.Към средата на годината нещата ще потръгнат повече и ще си по-спокойна,дори през август ще успееш да осъществиш твое желание,свързано с нещо лично.Излиза ти се познанство със пъстроок мъж,но към есента.Този човек излиза,като доста  успял и с добро финансово положение.Не знам защо ,но се появява  конфликт със  кестенява жена(роднина или близка приятелка?!).Имаш ли проблем с такава?

Активен bianka

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 110
Отговор #1618 -: Януари 09, 2019, 03:20:08 pm
Здравей @Saira, с майка ми често спорим, най вероятно е тя, благодаря за отделеното време и отговори!

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1619 -: Януари 09, 2019, 03:22:08 pm
@bianka ,и да спорите ще се сдобрявате.Няма да останете скарани.
Всичко добро от мен!

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal