Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Activis

Цитат на: yan - Януари 11, 2019, 10:27:58 PM
Ако не е дисциплинирано,че съм чакала 1 месец и чак тогава питам, извинявай - направи по-добър ред.

Ами ще чакаш, колкото трябва. Като му дойде времето ще ти се отговори. Тук хората не са роботи. А и се дава предимство на хора, на които не е гледано почти, и това  ... го е казвала не и един път...

Nevenna

Здравейте. Искам да знам дали човекът, с който се срещам напоследък има въобще някакво отношение към мен и дали има бъдеще тази връзка.
Аз съм с тъмна коса и светли очи,той е с тъмна коса и тъмни очи, по-малък от мен, ако има значение.
Благодаря!

Романтик

Цитат на: Nevenna - Януари 11, 2019, 11:28:15 PM
Здравейте. Искам да знам дали човекът, с който се срещам напоследък има въобще някакво отношение към мен и дали има бъдеще тази връзка.
Аз съм с тъмна коса и светли очи,той е с тъмна коса и тъмни очи, по-малък от мен, ако има значение.
Благодаря!
... иска да знае също цвят на кожа - бял, мургав и години под или над 40...да ви улесня

Nevenna

Цитат на: Романтик - Януари 12, 2019, 02:19:08 AM
Цитат на: Nevenna - Януари 11, 2019, 11:28:15 PM
Здравейте. Искам да знам дали човекът, с който се срещам напоследък има въобще някакво отношение към мен и дали има бъдеще тази връзка.
Аз съм с тъмна коса и светли очи,той е с тъмна коса и тъмни очи, по-малък от мен, ако има значение.
Благодаря!
... иска да знае също цвят на кожа - бял, мургав и години под или над 40...да ви улесня
Да, благодаря. Тъмен е, аз съм с нормален тен. Под 40 сме и двамата.

Тоти оил

Здравей ...!Благодаря за изчерпателните отговори и решаването на здравословния проблем!
Искам да ви попитам ще има ли начин по който да се отърва от тази жена, която нарушава личното ми пространство и спокойствие и  ми прави магии? С органите на реда комуникирах, но без резултат, тъй като явно има намеса и оттам.

Saira

Ще отговоря при възможност на всеки,на който не съм отговорила
@yan ,видяла съм запитването ти и обстойно ще ти обърна внимание.
@Elia ,на теб ти направих прогноза за годината и на допълнителни въпроси,както казах няма да отговарям.Това,коетоме питаш за този мъж е допълнителен въпрос.Мога да ти отговоря на него едва в края на този месец,а ако бързаш има и други към които да се обърнеш/по твоя преценка/.
Много пъти съм повтаряла и пак ще се повторя- с предимство за гледане са тези,на които не е гледано до сега и тези,които не задават често въпроси .Запазвам си правото да отговарям на тези хора,на които аз преценя.Тези,които задават по едно и' също време въпроси към мен и към друг ясновидец-на тях няма да отговарям. Ще съм благодарна ако все пак се придържате към написаното и да не влизате в конфликтни ситуации и спорове.



Saira

@Тоти оил ,здравей! С теб започнахме разискването на въпроса миналата седмица.Сега продължаваме.Имах въпрос към теб,но явно не си го видяла: тази жена по какъв начин има достъп до теб? и как нейни познати влизат в твоя дом?
Аз имам виждането,че тя няма вече контакти с теб.
Друго,което искам да ти кажа е ,че органите на реда в този случай няма как да ти помогнат,излишно е да ги занимаваш.

Тоти оил

отново благодаря, смятам че това е някаква груха в която тя участва - при мен има и охранителни камери и СОТ, които се изключват, когато влизат.Имам сведения,че влиза не лично тя, а млада жена.Влизането не е с цел кражба, а местене на предмети, дрехи, най-вероятно и липса на някои от тях, но влизането е с цел психологичен тормоз и е напълно достоверно, а не въображаемо.Защото зная кое къде и как оставям. Завързват бижута и кабели на възли. Благодаря предварително, но самата жена влиза при мое отсъствие вкъщи - графика ми е официално упоменат.

Saira

@Тоти оил ,ти в този дом постоянно ли живееш ?
Завързването на възли  е ясно защо.Вярвам ти напълно,нищо въображаемо няма.

otchaiana

Здравей @... ,
Моля те като имаш възможност да ми гледаш пак за мен и човека , които обичам. Аз съм под 40 г. , със сини очи, коса кестенява ( но в момента изрусена) , а той е над 40 г. , очи пъстри, коса кестенява, но в момента прошарена.
Благодаря ,

Тоти оил

Да,  постоянно живея в това жилище - то е наследствено.

Saira

@Тоти оил ,добре ще бъде да се отървеш от всичко старо в жилището,като ненужни вещи и да направиш един основен ремонт,като разбуташ и всички мебели/това естествено пролетта/.Явно и охранителната фирма е свързана с тази група,затова е добре да я смениш с друга или да си сложиш собствени камери за наблюдение/сега има такива,които са свързани със телефона ти и в реално време може да наблюдаваш дали някой влиза в дома ти,когато не си там/Ако се случи някой да влезе и го засечеш на телефона си,тогава спокойно отиваш с полицията в дома си и го хващаш на местопрестъплението.В случая вече може да го осъдиш за влизане с взлом.Смени си всички ключове наново засега и разгледай добре за други сложени предмети.Ако откриеш нещо не го пипай с голи ръце ,а с метла и лопатка го сложи в плик.Ако се наложи ще ти кажа как да постъпиш с намереното.

Nom

@... И така имам един необичаен въпрос свързан с група в социална мрежа , а групата се казва Нужда от преводач, и дали най накрая ще ми бъде въ,нат достъпа до тази група, и по някаква причина съм блокирана там без обяснение от никого. Дали ще успея някога отнова да се върна там, както сънувах веднъж. Администраторите не ми дават обяснение за блокирането ми в тази група, нямаше никаква причина, блокираха ме изведнъж и  то мина повече от година от както това се случи. Това не е обвързано с нивото им на владеене на чужд език, и никой не е казвал че трябва да е  високо или най-високото.
Не отговарям на лични съобщения!

Elia

...,извинявай ,но аз допълнителни въпроси не съм задавала .Единствено пономолих за отделна прогноза за друг човек .Разбира се не си длъжна да ми отговаряш .Благодаря все пак за вниманието ,което ми отдели .

Saira

@Elia ,ти задаваш въпрос какво му предстои на този  човек през годината,а не той иска прогноза,не знам правиш ли разлика? Ако това не се нарича допълнителен въпрос,не знам какво друго е?! Няма да влизам в спор,защото не виждам смисъл от това.
Да,нито аз ,нито някой друг е ДЛЪЖЕН  да отговаря,всичко е на добра воля от наша страна,но явно малко хора го оценяват!