Гледане на карти

Tanitka · 44441

Божидарова и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Тоти оил

• Потребител
    • Публикации: 9
Отговор #1650 -: Януари 12, 2019, 07:05:21 pm
отново благодаря, смятам че това е някаква груха в която тя участва - при мен има и охранителни камери и СОТ, които се изключват, когато влизат.Имам сведения,че влиза не лично тя, а млада жена.Влизането не е с цел кражба, а местене на предмети, дрехи, най-вероятно и липса на някои от тях, но влизането е с цел психологичен тормоз и е напълно достоверно, а не въображаемо.Защото зная кое къде и как оставям. Завързват бижута и кабели на възли. Благодаря предварително, но самата жена влиза при мое отсъствие вкъщи - графика ми е официално упоменат.

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 917
Отговор #1651 -: Януари 12, 2019, 11:05:31 pm
@Тоти оил ,ти в този дом постоянно ли живееш ?
Завързването на възли  е ясно защо.Вярвам ти напълно,нищо въображаемо няма.

Неактивен otchaiana

• Потребител
    • Публикации: 45
Отговор #1652 -: Януари 13, 2019, 09:17:47 am
Здравей @Saira ,
Моля те като имаш възможност да ми гледаш пак за мен и човека , които обичам. Аз съм под 40 г. , със сини очи, коса кестенява ( но в момента изрусена) , а той е над 40 г. , очи пъстри, коса кестенява, но в момента прошарена.
Благодаря ,

Неактивен Тоти оил

• Потребител
    • Публикации: 9
Отговор #1653 -: Януари 13, 2019, 09:25:29 am
Да,  постоянно живея в това жилище - то е наследствено.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1654 -: Януари 13, 2019, 11:38:49 am
@Тоти оил ,добре ще бъде да се отървеш от всичко старо в жилището,като ненужни вещи и да направиш един основен ремонт,като разбуташ и всички мебели/това естествено пролетта/.Явно и охранителната фирма е свързана с тази група,затова е добре да я смениш с друга или да си сложиш собствени камери за наблюдение/сега има такива,които са свързани със телефона ти и в реално време може да наблюдаваш дали някой влиза в дома ти,когато не си там/Ако се случи някой да влезе и го засечеш на телефона си,тогава спокойно отиваш с полицията в дома си и го хващаш на местопрестъплението.В случая вече може да го осъдиш за влизане с взлом.Смени си всички ключове наново засега и разгледай добре за други сложени предмети.Ако откриеш нещо не го пипай с голи ръце ,а с метла и лопатка го сложи в плик.Ако се наложи ще ти кажа как да постъпиш с намереното.

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9710
Отговор #1655 -: Януари 13, 2019, 03:23:14 pm
@Saira И така имам един необичаен въпрос свързан с група в социална мрежа , а групата се казва Нужда от преводач, и дали най накрая ще ми бъде въ,нат достъпа до тази група, и по някаква причина съм блокирана там без обяснение от никого. Дали ще успея някога отнова да се върна там, както сънувах веднъж. Администраторите не ми дават обяснение за блокирането ми в тази група, нямаше никаква причина, блокираха ме изведнъж и  то мина повече от година от както това се случи. Това не е обвързано с нивото им на владеене на чужд език, и никой не е казвал че трябва да е  високо или най-високото.

Неактивен Elia

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 106
Отговор #1656 -: Януари 13, 2019, 03:46:35 pm
Saira,извинявай ,но аз допълнителни въпроси не съм задавала .Единствено пономолих за отделна прогноза за друг човек .Разбира се не си длъжна да ми отговаряш .Благодаря все пак за вниманието ,което ми отдели .

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1657 -: Януари 13, 2019, 05:13:20 pm
@Elia ,ти задаваш въпрос какво му предстои на този  човек през годината,а не той иска прогноза,не знам правиш ли разлика? Ако това не се нарича допълнителен въпрос,не знам какво друго е?! Няма да влизам в спор,защото не виждам смисъл от това.
Да,нито аз ,нито някой друг е ДЛЪЖЕН  да отговаря,всичко е на добра воля от наша страна,но явно малко хора го оценяват!

Неактивен Elia

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 106
Отговор #1658 -: Януари 13, 2019, 05:19:56 pm
Ами попитах ,защото той каза ”попитай за мен „
Както и да е ,наистина няма смисъл ...

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1659 -: Януари 13, 2019, 06:36:43 pm
@Intu ,за теб мога да кажа следните неща: Годината ще бъде добра за теб,като цяло.През близките два месеца ще се занимаваш повече с делови и финансови въпроси.Ще имаш спор и малки неприятности със светъл мъж,предполагам е делово.Към май месец ще успееш да реализираш нещо започнато,ще успееш да го завършиш.Ще имаш едни излъгани надежди относно възрастен  пъстроок мъж,което малко ще те разочарова.Една черноока жена в момента мисли за теб,жена с много неприятности и грижи,с труден и объркан живот.Може да е твоя роднина,близка до теб.Ще получиш скоро известие от път,известието ще бъде свързано с болест на някаква кестенява жена.Ти мислиш за любов на път.Момичето,което харесваш явно не е близо до теб.С нея ще имаш развитие ,като отношения към септември месец.На нея и излиза,че споделя с една руса жена/явно близка нейкна приятелка или роднина/.Желателно е да проявяваш повече смелост в отношенията си с нея.
Обръщай повече внимание на приятелския си кръг/от мъже/,не всички са добронамерени,въпреки,че изглеждат такива.Добри парични постъпления ще имаш в края на годината,което в крайна сметка е добър завършек!
Това са важните акценти.
Поздрави!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1660 -: Януари 13, 2019, 08:17:53 pm
@elena1973 ,ето прогнозата и за вас: В момента има доста напрежение и грижи в семейството ви.Смея да кажа,че имате проблеми в брака,които доста ви измъчват,дори често плачете.Скоро ви предстоят две кратки пътувания,едното от които ще бъде доста благоприятно и от полза за вас.До края на месеца една светла/руса жена /ще има желание да сподели нещо с вас.Ще имате и неприятност с млад мъж/не знам син имате ли?/,ако "да",то покрай него ще има неща за решаване.Като цяло през годината настроението ви ще се променя.Докато се зарадвате за нещо,след това ще изниква друго,което ще ви ядосва.Една нестабилна в емоционално отношение година,но с доста промени около вас,както в личен ,така и в професионален план.Към средата на годината здравословно неразположение ще ви попречи да осъществите нещо запланувано.Една пъстроока жена се опитва да се намесва във брака ви,не допускайте това.Намесата и',дори само с приказки,може да доведе до конфликт в семейството ви.До края на годината ще получите и наследство или пари от продажбата на имот.Подгответе се за една наистина емоционална година!
Това е което мога да кажа.Ако имате допълнителни въпроси,моля да не ги задвате до края на месеца.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1661 -: Януари 13, 2019, 08:46:53 pm
@Мони ,прогнозата за теб е следната:Излизат ти доста пътувания/не знам работата ли ти е свързана с постоянно движение?/.До месец ще имаш кратко пътуване,свързано с документ,за който ще има проблем.Един черноок възрастен мъж/над 40г./,който е в друго наеселено място ще те разстрои с приказките си.В семейството ти ще има доста събития през тази година.Една кестенява жена и мъж със светли очи мислят за теб и личния ти живот.Между теб и момчето,за което питаш определено има чувства.Хора ще се опитат да ви разделят или да породят конфликт помежду ви,но дори и да успеят пак ще се сдобрите.Определено през годината ще има възможност връзката ви да премине в по-задълбочена и сериозна.Мой съвет е по-малко да вярваш на приказки и винаги да проверяваш истиността на думите,преди да вземаш категорично решение!
Това са най-съществените акценти засега.

Неактивен pevicata

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 66
Отговор #1662 -: Януари 13, 2019, 10:17:10 pm
Здравейте аз съм Н 38г.и имам отскоро връзка с един мъж И49г., разведен два пъти и две деца има. Но това не ми пречи. Много е силно привличането между нас. Той иска по принцип още деца, говорили сме си. Какво виждате според картите ще прерастне ли в нещо сериозно. Имам проблем с родителите си. Много ми се месят. До кога ще е този психически тормоз. Контролират ме, пречат ми да взама решения. Ще приемат ли този приятел.

Неактивен Мони

• Потребител
    • Публикации: 7
Отговор #1663 -: Януари 14, 2019, 09:10:18 am
Саира, благодаря ти за отделеното време за прогнозата и за съвета, ще имам предвид всичко, което ми казваш! Всичко най-добро от мен!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1664 -: Януари 14, 2019, 06:03:29 pm
@Roza ,отговарям на запитването ти и Благодаря за търпението.
Относно въпроса ти за нова работа- до средата на годината не ти излиза смяна на работата.Относно личните неща- един черноок мън към 40 г.мисли за теб,но някак ти си му "обърнала гръб",в смисъл,че или си прекратила отношенията си с него/ако е от миналото ти познат/или той с страхува,че няма да отговориш на чувствата му.Ти очакваш някакво известие от път,което ще бъде добро,като новини.Ще промениш мнението си за двама души- кестенява жена с тъмни очи и рус,възрастен мъж.През годината ще получиш добри парични постъпления,които може да са и от продажбата на имот,но ще са значителна сума пари/на куп/.До пролетта не ти излиза любовна авантюра или ново запознанство.Ако желаеш към март-април може пак да погледнем.
Това е засега.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal