Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Sun

Радвам се ,че сте във форума ....

Activis

@Debora алергията е коварно нещо, аз самият имам и е ужасно. Макар, че малко несериозно се отнасям с нея пия хапчета, когато се появи. Но не обича да ходя по доктори. Един път алергия хване ли се и не на време ще се появява пак

Debora

Благодаря ти @Aktivis за загриженоста!При мен беше малко по -различно.Имах проблем със зрението и посетих очен лекар това лято в Б-я.Оказа се че освен това имам очно налягане доста над нормалното.Изписаха ми капки,които явно са предизвикали алергията.Сега сьм добре.Но оставам с впечатлението че в Б-я се работи с доста силни лекарства

Activis

Аз също имам един очен проблем от малък. В София и във Варна има добри клиники. Но малко ме е страх, защото искам опиративна намеса

Saira

По принцип прибягвайте до оперативна намеса само ако е застрашено зрението.Относно клиниката във Варна имам много добри впечатления.Преди две години оперираха мой близък там,всичко мина успешно.Съвременните интервенции са безболезнени.

bianka

Здравей @..., бях питала за здравето ми, защото пулса ми е висок, правих си иследвания за щитовидна жлеза и единият хормон е по висок, но на лекар съм чак другата седмица, ще отмине ли това, много ме натоварва, а още няма подобрение. Жена 32г., светла кожа, кафяви очи, дълга червеникава коса. Благодаря ти!

Activis

Цитат на: ... - Октомври 17, 2018, 04:47:08 PM
По принцип прибягвайте до оперативна намеса само ако е застрашено зрението.Относно клиниката във Варна имам много добри впечатления.Преди две години оперираха мой близък там,всичко мина успешно.Съвременните интервенции са безболезнени.

Ами за момента не е застрашено. Но София ми е много по близо. И там има доста клиники. Но интервенцията е скъпа.

Roza

... - не ми се обадиха от работата за която кандидатствах. А уж казаха че ще звъннат. Много жалко но да сме живи и здрави.

Activis

Цитат на: Roza - Октомври 17, 2018, 05:44:05 PM
... - не ми се обадиха от работата за която кандидатствах. А уж казаха че ще звъннат. Много жалко но да сме живи и здрави.

Изчакайте . Тези неща не се случват на мига. Зависи, колко кандидата е имало и кой как се е представил. И все пак трябва да се вземе решение и да се избере най- подходящия човек за позицията. Ходили сте скоро на това интервю.

kala

Цитат на: kala - Октомври 09, 2018, 10:34:39 AM
Здравейте,

Много Ви моля, когато имате възможност и на мен да ми гледате на карти. По принцип съм с кестенява коса (в момента е червена), зелени очи, след няколко дни ще навърша 35 г.

Благодаря Ви предварително!

... може ли и на мен, ако е удобно?
Благодаря!

Debora

@Aktivis
ако си някъде близо до Велико Търново мога да ти дам адреса на мой познат очен лекър много е внимателен квалифициран и работи с японска техника И съвет - винаги със слънчеви очила Малко се отклонихме от темата , но как ще си прочетем прогнозите ако не виждаме добре:-)

Activis

Далече съм. Но благодаря. Още от малък не попаднах на очен лекар. Помня, че тази очна лекарка, къдета ме водеха нашите я не обичах. И до ден днешен мразя тези тъбла с числата...

Saira

@bianka ,тъкмо за теб си мислех тези дни,но като нямахме връзка...
Това за завишеният хормон не е толкова важно,а кръвни изследвания прави ли си/пълна кръвна картина/,най-вече стойности на хемоглобин.Във всички изследвания сега дават таблица и сама може да видиш дали си в нормите.Ако имаш ,моля те погледни ги.
Убедена съм ,че всичко ще отмине.

Activis

Пулса зависи от много неща. Важен е и начина на живот. А и тези апарати за кръвно електронните много мнго не са точни. Моят е също висок, 80-90+, но и от изследвания нищо не излиза. Затова Бианка не с притеснявайте за този пулс

bianka

Благодаря @ ..., само хормоните изследваха, нямам стойности на хемоглобина, но ще направя пак изследвания и на това. Благодаря ти много!